Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?



Statystyki

22.06.2021

Gości online: 38

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 382

Najnowszy użytkownik: Damiann

Shoutbox

Klasyfikacja Grand Prix

GP z roku 2010 obejrzeć można tutaj

GP z roku 2011 obejrzeć można tutaj

GP z roku 2012 obejrzeć można tutaj

GP z roku 2013 obejrzeć można tutaj

GP z roku 2014 obejrzeć można tutaj

GP z roku 2015 obejrzeć można tutaj

GP z roku 2016 obejrzeć można tutaj

GP z roku 2017 obejrzeć można tutaj

GRAND PRIX 2019 w kategorii spinningowej

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

MK

GP

GP

SUMA

WYNIK

1

BEKAS KRZYSZTOF

20

14

18

34

52

2

KOWALCZYK ROMAN

9

16

16

25

41 (2680)

3

SMOLARSKI MARCIN

10

12

19

22

41 (2590)

4

GAJOWIEC ADAM

14

17

14

31

5

MAŁEK ŁUKASZ

11

13

24

24

6

SZLĘZAK PIOTR

20

20

20

7

TUREK ANDRZEJ

20

20

20

8

GONERA RAFAŁ

19

19

19

9

KOWALSKI STANISŁAW

19

19

19

10

ROGOZA GRZEGORZ

18

18

18

11

ZASUŃ ROBERT

18

18

18

12

KANIOWSKI MIŁOSZ

17

17

17

13

SOBIERAJSKI ZBIGNIEW

17

17

17

14

OKWIET KRZYSZTOF

16

16

16

15

BIAŁY JAKUB

15

15

15

16

CIASTEK PAWEŁ

15

15

15

17

KRYZA JANUSZ

15

15

15

18

KUSAL TEODOR

13

13

13

19

PECA ŁUKASZ

12

12

12

 

 

 

-: CLEANED :-



GRAND PRIX 2019 – kategoria spławikowa

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

Pietrz

MK

Wod.

Suma

1

KOWALSKI STANISŁAW

17

18

7

42

2

TUREK ANDRZEJ

19

2

20

41 (7.715 kg)

3

KOWALCZYK ROMAN

14

17

10

41 (7.630 kg)

4

KANIOWSKI MIŁOSZ

20

5

15

40

5

KUSAL TEODOR

18

12

5

35

6

BEKAS KRZYSZTOF

15

15

3

33

7

TYCZKA ALEKSANDER

16

16

32

8

ROGOZA GRZEGORZ

4

9

17

30

9

ZASUŃ ROBERT

7

19

26

10

TRUSEWICZ PIOTR

16

8

1

25

11

GRABNY ZDZISŁAW

13

11

24

12

SOBIERAJSKI ZBIGNIEW

12

4

8

24

13

TYCZKA ŁUKASZ

20

20

14

KOBĘDZA TOMASZ

19

19

15

MAŁEK ŁUKASZ

6

13

19

16

KOKOT KONRAD

5

13

18

17

KRYZA JANUSZ

6

12

18

18

ZASUŃ ŁUKASZ

18

18

19

FLORCZYK JERZY

9

1

7

17

20

PECA ŁUKASZ

14

14

21

GAJOWIEC ADAM

14

14

22

SZNAJDER SEBASTIAN

11

11

23

KOKOT PIOTR

11

11

24

GIL PRZEMYSŁAW

10

10

25

SMOLARSKI MARCIN

10

10

26

GOLONKA SŁAWOMIR

9

9

27

KOTAS RYSZARD

8

8

28

SMOK ANDRZEJ

7

7

29

OKWIET KRZYSZTOF

2

4

6

30

KOWALSKI KRZYSZTOF

3

3

31

FLORCZYK ZYGMUNT

3

3

32

KARDAS WIESŁAW

2

2

33

GAWĘDA KRYSTIAN

1

1

 

GRAND PRIX 2019 KATEGORIA FEEDER

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

1

2

3

SUMA

1

TUREK ANDRZEJ

20

20

15

55

2

KANIOWSKI MIŁOSZ

16

18

16

50

3

ZASUŃ ROBERT

12

14

20

46

4

MAŁEK ŁUKASZ

18

13

14

45

5

FIGLAROWICZ JAN

19

11

9

39

6

KUSAL TEODOR

7

19

11

37

7

KOWALCZYK ROMAN

3

16

18

37

8

BEKAS KRZYSZTOF

17

15

4

36

9

KOTAS RYSZARD

13

4

13

30

10

KOWALSKI STANISŁAW

11

10

8

29

11

ROGOZA GRZEGORZ

4

8

17

29

12

SOBIERAJSKI ZBIGNIEW

9

17

2

28

13

ŻAK ARIEL

14

12

26

14

KACZMARSKI RYSZARD

1

19

20

15

OKWIET KRZYSZTOF

10

9

19

16

FLORCZYK JERZY

15

15

17

GAJOWIEC ADAM

7

7

14

18

SMOK ANDRZEJ

9

3

12

19

KLAMSKI KRZYSZTOF

12

12

20

SMOLARSKI MARCIN

10

10

21

ĆWILĄG WALDEMAR

6

6

22

ŻAK HUBERT

6

6

23

GAWĘDA GRZEGORZ

6

6

24

GOLONKA SŁAWOMIR

5

5

25

MIELCZAREK MIROSŁAW

5

5

26

BEDNAREK GRZEGORZ

5

5

27

GIL PRZEMYSŁAW

3

3

28

KRZYWAŃSKI PAWEŁ

2

2

29

CHEŁMIŃSKI ROBERT

2

2

30

GAWĘDA KRYSTIAN

1

1

31

TRUSEWICZ PIOTR

1

1

 


Grand Prix Koła 2018 - kat. spinning

LP

NAZWISKO I IMIĘ

Pilica

MK. I

MK. II

Poraj

Suma

1

KRYZA JANUSZ

19

20

16

16

71

2

CIASTEK PAWEŁ

14

15

20

15

64

3

KLAMSKI KRZYSZTOF

16

14

18

 

48

4

BEKAS KRZYSZTOF

 

16

17

13

46

5

ROGOZA GRZEGORZ

 

19

14

12

45

6

KOWALSKI STANISŁAW

20

 

15

 

35

7

SOBIERAJSKI ZBIGNIEW

 

11

19

 

30

8

PECA ŁUKASZ

 

9

9

11

29

9

POKRYWKA MIROSŁAW

 

10

 

19

29

10

BIAŁY JAKUB

 

17

11

 

28

11

SMOK ANDRZEJ

 

 

10

18

28

12

ZASUŃ ROBERT

 

13

 

14

27

13

GONERA RAFAŁ

 

18

6

 

24

14

FLORCZYK JERZY

17

 

7

 

24

15

KUSAL TEODOR

18

 

5

 

23

16

KANIOWSKI MIŁOSZ

 

12

8

 

20

17

KOWALCZYK ROMAN

 

 

 

20

20

18

TRUSEWICZ PIOTR

 

 

 

17

17

19

SMOLARSKI MARCIN

15

 

 

 

15

20

TUREK ANDRZEJ

 

 

13

 

13

21

KISER MARIUSZ

 

 

12

 

12

Grand Prix 2018 kategoria spławik

LP

NAZWISKO I IMIĘ

Piet

Wod

Wod

Wod

SUMA

1

TUREK ANDRZEJ

18

17

18

20

73

2

KMIECIK SEBASTIAN

19

18

14

14

65

3

KOWALCZYK ROMAN

14

10

15

19

58

4

KOKOT PIOTR

13

19

12

12

56

5

KANIOWSKI MIŁOSZ

2

15

20

18

55

6

TRUSEWICZ PIOTR

9

14

17

10

50

7

SMOLARSKI MARCIN

16

20

10

2

48

8

FLORCZYK ZYGMUNT

17

12

11

3

43

9

KUSAL TEODOR

8

2

16

13

39

10

BEKAS KRZYSZTOF

4

7

19

8

38

11

KOWALSKI STANISŁAW

10

8

7

11

36

12

SMOK ANDRZEJ

12

13

9

34

13

PECA ŁUKASZ

20

13

33

14

ZASUŃ ROBERT

15

3

15

33

15

KOTAS RYSZARD

6

11

8

5

30

16

ROGOZA GRZEGORZ

11

16

27

17

FLORCZYK JERZY

5

9

4

6

24

18

SOBIERAJSKI ZBIGNIEW

5

16

21

19

KRYZA JANUSZ

4

5

9

18

20

KARDAS WIESŁAW

 

 

17

17

21

OKWIET KRZYSZTOF

7

6

13

22

FIGLAROWICZ JAN

3

4

7

23

GRABNY ZDZISŁAW

 

 

7

7

24

PRZEKLASA KRZYSZTOF

6

6

25

KOWALSKI KRZYSZTOF

4

2

6

26

KACZMARSKI RYSZARD

1

1

2

27

PRZEKLASA ERNEST

1

1

 

GRAND PRIX FEEDER - 2018

LP

NAZWISKO I IMIĘ

MK I

GP

MK II

GP

SUMA

1

TUREK ANDRZEJ

20

16

19

20

75

2

BEKAS KRZYSZTOF

12

18

15

18

63

3

KOWALCZYK ROMAN

9

20

20

10

59

4

SOBIERAJSKI ZBIGNIEW

16

12

12

19

59

5

KANIOWSKI MIŁOSZ

17

7

11

17

52

6

FLORCZYK JERZY

10

17

8

15

50

7

KUSAL TEODOR

7

15

18

6

46

8

SMOK ANDRZEJ

19

17

9

45

9

MAŁEK ŁUKASZ

14

2

16

4

36

10

KOWALSKI STANISŁAW

6

8

7

14

35

11

TRUSEWICZ PIOTR

8

11

6

8

33

12

PECA ŁUKASZ

15

2

16

33

13

ZASUŃ ROBERT

11

14

3

28

14

CHEŁMIŃSKI ROBERT

19

9

28

15

POKRYWKA MIROSŁAW

18

1

4

23

16

MAŁCZAK MARCIN

13

10

23

17

KACZMARSKI RYSZARD

5

12

17

18

FIGLAROWICZ JAN

14

1

15

19

GAJOWIEC ADAM

4

9

13

20

ĆWILĄG WALDEMAR

13

13

21

CABAN IGOR

13

13

22

GAWĘDA GRZEGORZ

10

3

13

23

KOTAS RYSZARD

6

7

13

24

PLUTA FLORIAN

13

13

25

KAPINOS DARIUSZ

11

11

26

OKWIET KRZYSZTOF

2

4

1

1

8

27

FLORCZYK ZYGMUNT

5

5

28

KRYZA JANUSZ

5

5

29

BEDNAREK SŁAWOMIR

5

5

30

GOLONKA SŁAWOMIR

3

3

31

NĘCKI ZDZISŁAW

3

3

32

GRABNY ZDZISŁAW

2

2

33

GOSZCZYŃSKI KONRAD

1

1

 

KOWALCZYK ROMAN - 9.995 kg.

SOBIERAJSKI ZBIGNIEW - 7.130 kg.