Gości online: 11
Klasyfikacje
KLASYFIKACJA GRAND PRIX 2010 w spinningu - aktualizacja 8.10.2010
M-CE |
NAZWISKO I IMIĘ |
BOREK |
WYCIECZ. |
MIS.K. IT. |
MIS.K. IIT. |
ZAK. SEZ. |
SUMA PKT. |
1 |
Kowalski Stanisław |
13 |
|
17 |
14 |
18 |
62 |
2 |
Ciastek Paweł |
19 |
15 |
12 |
11 |
15 |
61 |
3 |
Rybak Krzysztof |
|
16 |
18 |
13 |
13 |
60 |
4 |
Dziwiński Wojciech |
16 |
|
20 |
|
20 |
56 |
5 |
Trusewicz Piotr |
7 |
13 |
16 |
17 |
|
53 |
6 |
Jarczok Andrzej |
10 |
18 |
|
10 |
9 |
47 |
7 |
Guzik Artur |
8 |
|
14 |
12 |
5 |
39 |
8 |
Klamski Krzysztof |
|
19 |
19 |
|
|
38 |
9 |
Krupiński Adam |
|
|
15 |
9 |
14 |
38 |
10 |
Gonera Rafał |
|
20 |
|
15 |
|
35 |
11 |
Chmielarz Robert |
|
17 |
|
16 |
|
33 |
12 |
Zbirek Mieczysław |
|
|
13 |
|
17 |
30 |
13 |
Smok Andrzej |
|
|
11 |
18 |
|
29 |
14 |
Chełmiński Robert |
|
|
|
19 |
8 |
27 |
15 |
Sobierajski Zbigniew |
11 |
|
|
|
10 |
21 |
16 |
Mydło Leszek |
20 |
|
|
|
|
20 |
17 |
Otawski Zbigniew |
|
|
|
20 |
|
20 |
18 |
Kiser Mariusz |
|
|
|
|
19 |
19 |
19 |
Mielczarek Mirosław |
18 |
|
|
|
|
18 |
20 |
Zasuń Robert |
17 |
|
|
|
|
17 |
21 |
Kuliś Adam |
|
|
|
|
16 |
16 |
22 |
Ciszewski Henryk |
15 |
|
|
|
|
15 |
23 |
Kapinos Dariusz |
1 |
14 |
|
|
|
15 |
24 |
Stępniak Grzegorz |
14 |
|
|
|
|
14 |
25 |
Kulik Rafał |
13 |
|
|
|
|
13 |
26 |
Kowalski Krzysztof |
|
|
|
|
12 |
12 |
27 |
Wróbel Jacek |
|
12 |
|
|
|
12 |
28 |
Dovba Andryj |
|
|
|
|
11 |
11 |
29 |
Kusal Teodor |
|
|
10 |
|
|
10 |
30 |
Jonkwisz Jan |
9 |
|
|
|
|
9 |
31 |
Ciastek Józef |
|
|
|
8 |
|
8 |
32 |
Domagała Piotr |
|
|
|
|
7 |
7 |
33 |
Dawidowicz Tomasz |
|
|
|
|
6 |
6 |
34 |
Zbirek Andrzej |
6 |
|
|
|
|
6 |
35 |
Rak Dariusz |
5 |
|
|
|
|
5 |
36 |
Peca Łukasz |
4 |
|
|
|
|
4 |
37 |
Strzelecki Marcin |
3 |
|
|
|
|
3 |
38 |
Woźniak Igor |
3 |
|
|
|
|
3 |
KLASYFIKACJA GRAND PRIX 2010 – SPŁAWIK aktualizacja 7.11.2010r.
M-ce |
NAZWISKO I IMIĘ |
OTW. SEZ. |
MIS.K. IT. |
MIS.K.IIT. |
SPŁ. GP. |
ZAK. SEZ. |
SUMA PKT. |
1 |
Guzik Artur |
16 |
0 |
19 |
20 |
19 |
74 |
2 |
Maj Zdzisław |
20 |
18 |
20 |
0 |
15 |
73 |
3 |
Trusewicz Piotr |
14 |
0 |
14 |
18 |
20 |
66 |
4 |
Kmiecik Sebastian |
19 |
17 |
17 |
11 |
0 |
64 |
5 |
Ciastek Paweł |
8 |
9 |
18 |
19 |
0 |
54 |
6 |
Kusal Teodor |
0 |
8 |
15 |
16 |
9 |
48 |
7 |
Mielczarek Mirosław |
9 |
14 |
|
3 |
17 |
43 |
8 |
Chełmiński Robert |
|
13 |
9 |
13 |
6 |
41 |
9 |
Figlarowicz Jan |
6 |
11 |
7 |
15 |
0 |
39 |
10 |
Kowalczyk Roman |
|
7 |
|
12 |
18 |
37 |
11 |
Miniszewski Robert |
4 |
20 |
13 |
|
|
37 |
12 |
Grabny Zdzisław |
|
19 |
2 |
|
14 |
35 |
13 |
Kowalski Krzysztof |
13 |
6 |
|
9 |
5 |
33 |
14 |
Małek Łukasz |
|
12 |
8 |
|
13 |
33 |
15 |
Kapinos Dariusz |
18 |
3 |
10 |
|
|
31 |
16 |
Kiser Mariusz |
|
|
|
17 |
11 |
28 |
17 |
Peca Łukasz |
7 |
|
16 |
5 |
|
28 |
18 |
Ćwiląg Waldemar |
17 |
|
|
10 |
|
27 |
19 |
Kowalski Stanisław |
4 |
4 |
11 |
0 |
8 |
27 |
20 |
Sobierajski Zbigniew |
|
|
5 |
14 |
4 |
23 |
21 |
Potempski Seweryn |
11 |
1 |
|
7 |
1 |
20 |
22 |
Ciastek Józef |
|
16 |
|
|
3 |
19 |
23 |
Bawor Dominik |
|
|
|
|
16 |
16 |
24 |
Miniszewski Janusz |
10 |
|
6 |
|
|
16 |
25 |
Otawski Zbigniew |
|
|
|
4 |
12 |
16 |
26 |
Langier Tomasz |
15 |
|
|
|
|
15 |
27 |
Jabłoński Mariusz |
12 |
|
|
|
|
12 |
28 |
Smok Andrzej |
|
|
12 |
|
|
12 |
29 |
Suski Dariusz |
|
|
|
8 |
|
8 |
30 |
Małczak Andrzej |
|
5 |
|
|
|
5 |
31 |
Wróbel Jacek |
|
|
4 |
|
|
4 |
32 |
Okwiet Krzysztof |
|
|
3 |
|
|
3 |
33 |
Suchan Tomasz |
|
2 |
1 |
|
|
3 |
34 |
Zasuń Robert |
2 |
|
|
|
|
2 |
35 |
Cabała Bogusław |
|
|
|
1 |
|
1 |
36 |
Szwedziński Jan |
1 |
|
|
|
|
1 |
KLASYFIKACJA GRAND PRIX 2010 – SPŁAWIK - kadeci aktualizacja 8.11.2010r.
M-ce |
NAZWISKO I IMIĘ |
OTW. SEZ. |
MIS.K. IT. |
MIS.K.IIT. |
SPŁ. GP. |
ZAK. SEZ. |
SUMA PKT. |
1 |
Ziętek Sebastian |
10 |
10 |
10 |
10 |
|
40 |
2 |
Łysoń Michał |
|
8 |
8 |
9 |
10 |
35 |
3 |
Szwedziński Piotr |
9 |
9 |
7 |
|
|
25 |
4 |
Janik Dawid |
|
|
|
|
9 |
9 |
5 |
Załęski Krzysztof |
8 |
|
|
|
|
8 |
KLASYFIKACJA GRAND PRIX W SPINNINGU
WĘDKARZY KOŁA PZW „OKOŃ” W LATACH 2001 – 2010
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
2001 |
2002 |
2003 |
2004 |
2005 |
2006 |
2007 |
2008 |
2009 |
2010 |
PKT |
1 |
WÓJCIK MARIUSZ |
3 |
3 |
2 |
3 |
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
JARCZOK ANDRZEJ |
|
|
|
2 |
|
3 |
2 |
|
|
|
7 |
3 |
RYBAK KRZYSZTOF |
|
|
|
1 |
2 |
|
1 |
2 |
|
1 |
7 |
4 |
TRUSEWICZ PIOTR |
|
|
|
|
3 |
2 |
|
1 |
|
|
6 |
5 |
WÓJCIK JERZY |
1 |
2 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
4 |
6 |
CHMIELARZ ROBERT |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
4 |
7 |
CIASTEK PAWEŁ |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
4 |
8 |
KRUPIŃSKI ADAM |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
ZBIREK MIECZYSŁAW |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
3 |
10 |
CIASTEK JÓZEF |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
11 |
KOWALSKI STANISŁ. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
12 |
KOŁDON PIOTR |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
13 |
KAPINOS DARIUSZ |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
14 |
CAŁUSIŃSKI ROBERT |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
15 |
SMOK ANDRZEJ |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
KLASYFIKACJA GRAND PRIX W SPŁAWIKU
WĘDKARZY KOŁA PZW „OKOŃ” W LATACH 2001 – 2010
Lp |
NAZWISKO I IMIĘ |
2001 |
2002 |
2003 |
2004 |
2005 |
2006 |
2007 |
2008 |
2009 |
2010 |
PKT |
1 |
KAPINOS DARIUSZ |
2 |
|
|
3 |
3 |
|
3 |
|
|
|
11 |
2 |
TRUSEWICZ PIOTR |
|
|
|
|
2 |
2 |
1 |
2 |
1 |
1 |
9 |
3 |
KMIECIK SEBASTIAN |
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
3 |
|
9 |
4 |
OSIŃSKI MIECZYSŁAW |
1 |
3 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
SOKOŁOWSKI WŁADYSŁ. |
3 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
BORUTA ANDRZEJ |
|
1 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
ZBIREK ANDRZEJ |
|
|
|
1 |
1 |
3 |
|
|
|
|
5 |
8 |
MAJ ZDZISŁAW |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
4 |
9 |
GUZIK ARTUR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
10 |
ZBIREK MIECZYSŁAW |
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
MAJCHRZAK TOMASZ |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
12 |
MINISZEWSKI ROBERT |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
1 |