Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?



Statystyki

27.05.2024

Gości online: 23

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 427

Najnowszy użytkownik: WIKS

Shoutbox

Łowisko specjalne Okoń-Wodociągi zasady i terminy zawodów

Dzieci do 16-tu lat wędkują bez opłat za Łowisko


 

 

DATA

1 - 25 (A)

26-49 (B)

50-69 9 ( C )

70-84 (D)

85-124 ( E )

125-169 (F)

16.03

 

17.03

 

 

 

23.03

 

 

 

 

24.03

 

 

 

 

31.03

 

 

06.04

07.04

 

 

 

 

 

13.04

 

 

 

 

 

14.04

 

 

 

 

 

20.04

 

21.04

 

 

 

27.04

 

 

 

 

 

28.04

 

 

 

 

 

01.05

SENSAS CHALLANGE

SENSAS CHALLANGE

SENSAS CHALLANGE

SENSAS CHALLNGE

SENSAS CHALLANGE

02.05

KAMIL BOLEK

KAMIL BOLEK

KAMIL BOLEK

03.05

SŁAWEK PRZCZOŁA

SŁAWEK PRZCZOŁA

SŁAWEK PRZCZOŁA

SŁAWEK PRZCZOŁA

SŁAWEK PRZCZOŁA

04.05

SŁAWEK PRZCZOŁA

SŁAWEK PRZCZOŁA

SŁAWEK PRZCZOŁA

SŁAWEK PRZCZOŁA

SŁAWEK PRZCZOŁA

05.05

FFF

FFF

FFF

FFF

FFF

FFF

11.05

DN AUTOMOTIVE

RADEK MYKANÓW(nocne)

12.05

SLĄSLA LIGA Pławecki kamil

ŚLĄSKA LIGA Pławecki Kamil

OKOŃ OKOŃ

18.05

19.05

 

 

DRIVER Sosnowiec DTIWER Sos

25.05

Czupryna M. SIWEK JUREK SIWEK JUREK

26.05

Okoń Okoń

30.05

01.06

02.06

DD

DD

DD DD DD DD

08.06

MPK/nocka

DN AUTOMOTVE

 


09.06

SENSAS SENSAS SENSAS

POCZESNA

OKOŃ

OKOŃ

15.06

DN AUTOMOTIV

POCZESNA  / NOCKA

STARÓWKA / NOCKA

16.06

COLMIC SPŁAWIK

COLIMIC SPŁAWIK

SSR

22.06

23.06

Marcin Tarczoń Marcin Tarczoń SSR Marcin Tarczoń

29.06

30.06

SLĄSKA LIGA KLUBÓW

ŚLĄSKA LIGA KLUBÓW

06.07

07.07

FFF

FFF

FFF

FFF

13.07

14.07

SIWEK-POCZESNA

SIWEK-POCZESNA

OKOŃ

OKOŃ

OKOŃ

20.07

21.07

PUCHAR GUTKIEWICZA

PUCHAR GUTKIEWICZA

PUCHAR GUTKIEWICZA

PUCHAR GUTKIEWICZA

PUCHAR GUTKIEWICZA

26.07

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD F

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD

27.07

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD F

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD

28.07

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD F

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD

ELIMINACJE DO MŚ-METHOD

03.08

SIWEK/NOCKA SIWEK/NOCKA

04.08

SIWEK/NOCKA

SIWEK/NOCKA

PRZYBYLSKI TOMASZ

10.08

MATCHPRO MARATON

MATCHPRO MARATON

MATCHPRO MARATON

MATCHPRO MARATON

11.08

MATCHPRO MARATON

MATCHPRO MARATON

MATCHPRO MARATON

MATCHPRO MARATON

OKOŃ

OKOŃ

17.08

PSZCZOŁA

PSZCZOŁA

PSZCZOŁA

PSZCZOŁA

PSZCZOŁA

18.08

PSZCZOŁA

PSZCZOŁA

PSZCZOŁA

PSZCZOŁA

PSZCZOŁA

24.08

COLMIC SPŁAWIK

COLMIC SPŁAWIK

COLMIC SPŁAWIK/NOCNE PYDZIK

25.08

DRIVER SOSNOWIEC

DRIVER SOSNOWIEC

DRIVER SOSNOWIEC

OKOŃ

OKOŃ

OKOŃ

31.08

01.09

07.09

SIWEK SIWEK

08.09

 


14.09

15.09

BOCJA

BOCJA

LIGA FEEDER KLASYCZNEGO

21.09

 

 

22.09

Driver Driver

27.08

XXX

XXX

XXX

XXX

XXX

XXX

28.09

XXX

XXX

XXX

XXX

XXX

XXX

29.09

XXX

XXX

XXX

KRZYSZTOF JUSZCZYK

XXX

XXX

05.10

06.10

SENSAS CHALLANGE

SENSAS CHALLANGE SENSAS CHALLANGE

12.10

SENSAS FINAŁ

SENSAS FINAŁ SENSAS FINAŁ SENSAS FINAŁ SENSAS FINAŁ

13.10

SENSAS FINAŁ

SENSAS FINAŁ SENSAS FINAŁ SENSAS FINAŁ SENSAS FINAŁ

19.10

20.10

26.10

27.10

COLIMIC SPŁAWIK FINAŁ

COLIMIC SPŁAWIK FINAŁ

COLIMIC SPŁAWIK FINAŁ

01.11

02.11

03.11