Gości online: 12
Zawody członków Koła Okoń-Wodociągi w kategorii spławik
Koniecpol 17.03.2024
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PKT |
WAGA |
NW |
GP |
1 |
CEBULA NICHOLAS |
1 |
6930 |
38 |
1 |
2 |
PIELKA HENRYK |
1 |
3590 |
37 |
2 |
3 |
ANZLIK SŁAWOMIR |
2 |
3890 |
36 |
3 |
4 |
TYCZKA ALEKSANDER |
2 |
2190 |
35 |
4 |
5 |
BANASIAK ROBERT |
3 |
3850 |
34 |
5 |
6 |
TUREK ANDRZEJ |
3 |
2170 |
33 |
6 |
7 |
KOWALCZYK ROMAN |
4 |
3160 |
32 |
7 |
8 |
CABAN ARKADIUSZ |
4 |
1950 |
31 |
8 |
9 |
BEKAS KRZYSZTOF |
5 |
2500 |
30 |
9 |
10 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
5 |
1910 |
29 |
10 |
11 |
KAZIMIERCZAK KAMIL |
6 |
2290 |
28 |
11 |
12 |
TYCZKA ŁUKASZ |
6 |
1780 |
27 |
12 |
13 |
KOKOT PIOTR |
7 |
2040 |
26 |
13 |
14 |
KAZIMIERCZAK ADAM |
7 |
1480 |
25 |
14 |
15 |
BULWAN TOMASZ |
8 |
1590 |
24 |
15 |
16 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
8 |
1340 |
23 |
16 |
17 |
KUCIA ANDRZEJ |
9 |
1530 |
22 |
17 |
18 |
KOWALSKI STANISŁAW |
9 |
1130 |
21 |
18 |
19 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
10 |
1320 |
20 |
19 |
20 |
URBAŃSKI TOMASZ |
10 |
1004 |
19 |
20 |
21 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
11 |
1260 |
18 |
21 |
22 |
GUZIK ARTUR |
11 |
1000 |
17 |
22 |
23 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
12 |
1200 |
16 |
23 |
24 |
MAŁEK ŁUKASZ |
12 |
600 |
15 |
24 |
25 |
KOKOT KONRAD |
13 |
710 |
14 |
25 |
26 |
SMOK ANDRZEJ |
13 |
560 |
13 |
26 |
27 |
OKWIET KRZYSZTOF |
14 |
170 |
12 |
27 |
28 |
ZASUŃ ROBERT |
14 |
0 |
11 |
28 |
29 |
KRYZA JANUSZ |
15 |
130 |
10 |
29 |
Wędkarz Koła Okoń-Wodociągi – kategoria spinning
Łowisko Specjalne 10.03.2024
I TURA
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
PKT |
M-CE |
1 |
KRYZA JANUSZ |
3350 |
1 |
1 |
2 |
STRZELECKI KRZYSZTOF |
1550 |
2 |
2 |
3 |
URBAŃSKI TOMASZ |
1050 |
3 |
3 |
4 |
BEKAS KRZYSZTOF |
1000 |
4 |
4 |
5 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
0 |
10 |
5 |
6 |
KOWALSKI STANISŁAW |
0 |
10 |
5 |
7 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
0 |
10 |
5 |
8 |
ZASUŃ ROBERT |
0 |
10 |
5 |
9 |
KACZMARSKI RYSZARD |
0 |
10 |
5 |
10 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
0 |
10 |
5 |
11 |
KOWALSKI LESZEK |
0 |
10 |
5 |
12 |
SMOK ANDRZEJ |
0 |
10 |
5 |
13 |
CABAN ARKADIUSZ |
0 |
10 |
5 |
14 |
MAŁEK ŁUKASZ |
0 |
10 |
5 |
15 |
KOWALCZYK ROMAN |
0 |
10 |
5 |
Wędkarz Koła Okoń-Wodociągi –
II tura kategoria spinning Wodociągi 8.10.2023
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA/PKT |
NW |
GP |
1 |
KOWALCZYK ROMAN |
1350 |
15 |
1 |
2 |
ZASUŃ ROBERT |
1100 |
14 |
2 |
3 |
FLORCZYK JERZY |
900 |
13 |
3 |
4 |
SMOK ANDRZEJ |
220 |
12 |
4 |
5 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
180 |
11 |
5 |
6 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
0 |
10 |
6 |
7 |
CIASTEK PAWEŁ |
0 |
10 |
6 |
8 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
0 |
10 |
6 |
9 |
SZLĘZAK PIOTR |
0 |
10 |
6 |
10 |
STRZELECKI KRZYSZTOF |
0 |
10 |
6 |
11 |
KASIENIAK MICHAŁ |
0 |
10 |
6 |
12 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
0 |
10 |
6 |
13 |
MAŁEK ŁUKASZ |
0 |
10 |
6 |
14 |
KOWALSKI STANISŁAW |
0 |
10 |
6 |
15 |
KRAS PIOTR |
0 |
10 |
6 |
16 |
MROŻEK PIOTR |
0 |
10 |
6 |
17 |
CABAN ARKADIUSZ |
0 |
10 |
6 |
18 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
0 |
10 |
6 |
19 |
KOWALSKI LESZEK |
0 |
10 |
6 |
20 |
BEKAS KRZYSZTOF |
0 |
10 |
6 |
21 |
KOŻUCH OLAF |
0 |
10 |
6 |
Klasyfikacja zawodów Feeder Krzepice 10.09.2023
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PKT |
WAGA |
NW |
GP |
1 |
KAZIMIERCZAK KAMIL |
1 |
2160 |
34 |
1 |
2 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
1 |
2090 |
33 |
2 |
3 |
KOWALCZYK ROMAN |
2 |
2080 |
32 |
3 |
4 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
2 |
1200 |
31 |
4 |
5 |
KAZIMIERCZAK ADAM |
3 |
2000 |
30 |
5 |
6 |
MAŁEK ŁUKASZ |
3 |
1170 |
29 |
6 |
7 |
POLAK MARIUSZ |
4 |
1910 |
28 |
7 |
8 |
FLORCZYK JERZY |
4 |
1050 |
27 |
8 |
9 |
BARAŃSKI PATRYK |
5 |
1480 |
26 |
9 |
10 |
CEBULA NICHOLAS |
5 |
1040 |
25 |
10 |
11 |
KUCIA ANDRZEJ |
6 |
1260 |
24 |
11 |
12 |
KRYZA JANUSZ |
6 |
810 |
23 |
12 |
13 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
7 |
790 |
22 |
13 |
14 |
BEKAS KRZYSZTOF |
7,5 |
1060 |
21 |
14 |
15 |
GUZIK ARTUR |
7,5 |
1060 |
21 |
14 |
16 |
ZASUŃ ROBERT |
8 |
660 |
19 |
16 |
17 |
OKWIET KRZYSZTOF |
9 |
1020 |
18 |
17 |
18 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
9 |
590 |
17 |
18 |
19 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
10 |
790 |
16 |
19 |
20 |
KOWALSKI STANISŁAW |
10 |
420 |
15 |
20 |
21 |
TRUSEWICZ PIOTR |
11 |
690 |
14 |
21 |
22 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
11 |
370 |
13 |
22 |
23 |
ĆWILĄG WALDEMAR |
12 |
680 |
12 |
23 |
24 |
SMOK ANDRZEJ |
12,5 |
0 |
10 |
25 |
25 |
BURCHACKI ŁUKASZ |
12,5 |
0 |
10 |
25 |
26 |
ŚLIWAKOWSKI RADOSŁAW |
13 |
500 |
11 |
24 |
27 |
ORSZULAK TOMASZ |
14 |
0 |
10 |
25 |
Klasyfikacja zawodów Method Feeder Wodociągi 20.08.2023
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PKT |
WAGA |
NW |
GP |
1 |
MAŁEK ŁUKASZ |
1 |
11140 |
39 |
1 |
2 |
LUSKO OLEG |
1 |
4960 |
38 |
2 |
3 |
KOWALSKI STANISŁAW |
2 |
7430 |
37 |
3 |
4 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
2 |
4470 |
36 |
4 |
5 |
SMOK ANDRZEJ |
3 |
5740 |
35 |
5 |
6 |
POLAK MARIUSZ |
3 |
3890 |
34 |
6 |
7 |
KOPACZ MICHAŁ |
4 |
4640 |
33 |
7 |
8 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
4 |
3680 |
32 |
8 |
9 |
ĆWILĄG WALDEMAR |
5 |
4340 |
31 |
9 |
10 |
WÓJCIK RAFAŁ |
5 |
2450 |
30 |
10 |
11 |
KACZMARSKI RYSZARD |
6 |
2390 |
29 |
11 |
12 |
PIASZCZYK PIOTR |
6,5 |
3920 |
28 |
12 |
13 |
CIASTEK PAWEŁ |
6,5 |
3920 |
28 |
12 |
14 |
CEBULA NICHOLAS |
7 |
2145 |
26 |
14 |
15 |
SIREK ARKADIUSZ |
8 |
3530 |
25 |
15 |
16 |
TRUSEWICZ PIOTR |
8 |
1575 |
24 |
16 |
17 |
BURCHACKI ŁUKASZ |
9 |
2220 |
23 |
17 |
18 |
KOWALCZYK ROMAN |
9 |
1530 |
22 |
18 |
19 |
KOPACZ PAWEŁ |
10 |
1590 |
21 |
19 |
20 |
KRYZA JANUSZ |
10 |
1485 |
20 |
20 |
21 |
FLORCZYK JERZY |
11 |
1530 |
19 |
21 |
22 |
KUCIA ANDRZEJ |
11 |
995 |
18 |
22 |
23 |
BEKAS KRZYSZTOF |
12 |
1260 |
17 |
23 |
24 |
URBAŃSKI RAFAŁ |
12 |
845 |
16 |
24 |
25 |
SZULER PIOTR |
13 |
1180 |
15 |
25 |
26 |
ZASUŃ ROBERT |
13 |
680 |
14 |
26 |
27 |
GAWĘDA KRYSTIAN |
14 |
1110 |
13 |
27 |
28 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
15 |
690 |
12 |
28 |
29 |
BARGIEL KASPIAN |
16 |
550 |
11 |
29 |
30 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
16 |
0 |
10 |
30 |
31 |
KISIELEWSKI PIOTR |
16 |
0 |
10 |
30 |
32 |
KOPACZ MIKOŁAJ (J) |
16 |
0 |
10 |
30 |
33 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
16 |
0 |
10 |
30 |
34 |
OKWIET KRZYSZTOF |
16 |
0 |
10 |
30 |
35 |
GAJOWIEC ADAM |
17 |
0 |
10 |
30 |
Wędkarz Koła Okoń-Wodociągi I Tura Strzelce Wielkie – 2.07.2023
Sektor A
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
STAN |
WAGA |
PKT |
1 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
10 |
4710 |
1 |
2 |
CIASTEK PAWEŁ |
6 |
3150 |
2 |
3 |
TRUSEWICZ PIOTR |
4 |
3050 |
3 |
4 |
SMOK ANDRZEJ |
3 |
2690 |
4 |
5 |
POLAK MARIUSZ |
9 |
1890 |
5 |
6 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
7 |
1630 |
6 |
7 |
BEKAS KRZYSZTOF |
1 |
940 |
7 |
8 |
KRYZA JANUSZ |
2 |
0 |
9 |
9 |
KOWALCZYK ROMAN |
5 |
0 |
9 |
10 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
8 |
0 |
9 |
Sektor B
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
STAN |
WAGA |
PKT |
1 |
FLORCZYK JERZY |
15 |
15610 |
1 |
2 |
GAJOWIEC ADAM |
18 |
11200 |
2 |
3 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
20 |
10320 |
3 |
4 |
KOWALSKI STANISŁAW |
13 |
5550 |
4 |
5 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
17 |
5430 |
5 |
6 |
KACZMARSKI RYSZARD |
11 |
4710 |
6 |
7 |
ĆWILĄG WALDEMAR |
12 |
4470 |
7 |
8 |
MAŁEK ŁUKASZ |
16 |
4260 |
8 |
9 |
ZASUŃ ROBERT |
19 |
3180 |
9 |
10 |
BURCHACKI ŁUKASZ |
14 |
1230 |
10 |
Klasyfikacja zawodów Method Feeder Strzelce Wielkie 2.07.2023
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PKT |
WAGA |
NW |
GP |
1 |
FLORCZYK JERZY |
1 |
15610 |
27 |
1 |
2 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
1 |
4710 |
26 |
2 |
3 |
GAJOWIEC ADAM |
2 |
11200 |
25 |
3 |
4 |
CIASTEK PAWEŁ |
2 |
3150 |
24 |
4 |
5 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
3 |
10320 |
23 |
5 |
6 |
TRUSEWICZ PIOTR |
3 |
3050 |
22 |
6 |
7 |
KOWALSKI STANISŁAW |
4 |
5550 |
21 |
7 |
8 |
SMOK ANDRZEJ |
4 |
2690 |
20 |
8 |
9 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
5 |
5430 |
19 |
9 |
10 |
POLAK MARIUSZ |
5 |
1890 |
18 |
10 |
11 |
KACZMARSKI RYSZARD |
6 |
4710 |
17 |
11 |
12 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
6 |
1630 |
16 |
12 |
13 |
ĆWILĄG WALDEMAR |
7 |
4470 |
15 |
13 |
14 |
BEKAS KRZYSZTOF |
7 |
940 |
14 |
14 |
15 |
MAŁEK ŁUKASZ |
8 |
4260 |
13 |
15 |
16 |
ZASUŃ ROBERT |
9 |
3180 |
12 |
16 |
17 |
KRYZA JANUSZ |
9 |
0 |
10 |
18 |
18 |
KOWALCZYK ROMAN |
9 |
0 |
10 |
18 |
19 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
9 |
0 |
10 |
18 |
20 |
BURCHACKI ŁUKASZ |
10 |
1230 |
11 |
17 |
Zawody w kategorii spławik
Droniowiczki 18.06.2023
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA RYB |
PKT |
NW |
GP |
1 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
4370 |
1 |
29 |
1 |
2 |
KOWALSKI STANISŁAW |
3900 |
1 |
28 |
2 |
3 |
BULWAN TOMASZ |
2350 |
1 |
27 |
3 |
4 |
KAZIMIERCZAK KAMIL |
3860 |
2 |
26 |
4 |
5 |
URBAŃSKI TOMASZ |
3560 |
2 |
25 |
5 |
6 |
OKWIET KRZYSZTOF |
2320 |
2 |
24 |
6 |
7 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
3180 |
3 |
23 |
7 |
8 |
BEKAS KRZYSZTOF |
2850 |
3 |
22 |
8 |
9 |
KOWALCZYK ROMAN |
1880 |
3 |
21 |
9 |
10 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
2950 |
4 |
20 |
10 |
11 |
KAZIMIERCZAK ADAM |
1880 |
4 |
19 |
11 |
12 |
FLORCZYK JERZY |
1860 |
4 |
18 |
12 |
13 |
TRUSEWICZ PIOTR |
2790 |
5 |
17 |
13 |
14 |
MAŁEK ŁUKASZ |
1850 |
5 |
16 |
14 |
15 |
ZASUŃ ROBERT |
1110 |
5 |
15 |
15 |
16 |
BANASIAK ROBERT |
2730 |
6 |
14 |
16 |
17 |
KRYZA JANUSZ |
930 |
6 |
13 |
17 |
18 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
820 |
6 |
12 |
18 |
19 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
1780 |
7 |
11 |
19 |
Wędkarz Koła Okoń-Wodociągi Tura I GRODZISKO – 21.05.2023
Sektor A
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
1 |
POLAK MARIUSZ |
26780 |
2 |
BEKAS KRZYSZTOF |
18600 |
3 |
KOWALCZYK ROMAN |
17455 |
4 |
MAŁEK ŁUKASZ |
17270 |
5 |
BARGIEL KASPIAN |
16345 |
6 |
KRAKOWIAK ERNEST |
9800 |
7 |
GAJOWIEC ADAM |
9535 |
8 |
URBAŃSKI TOMASZ |
9305 |
9 |
WÓJCIK RAFAŁ |
8495 |
10 |
KRYZA JANUSZ |
6795 |
11 |
KAZIMIERCZAK KAMIL |
5125 |
12 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
4875 |
13 |
PIASZCZYK PIOTR |
2910 |
Sektor B
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
1 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
66940 |
2 |
KOWALSKI STANISŁAW |
31580 |
3 |
KISIELEWSKI PIOTR |
28020 |
4 |
CEBULA NICHOLAS |
17000 |
5 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
15340 |
6 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
12190 |
7 |
KUCIA ANDRZEJ |
11890 |
8 |
PECA ŁUKASZ |
11790 |
9 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
8830 |
10 |
ZASUŃ ROBERT |
5830 |
11 |
FLORCZYK JERZY |
4980 |
12 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
0 |
Klasyfikacja zawodów Method Feeder Grodzisko 21.05.2023
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PKT |
WAGA |
NW |
GP |
|
1 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
1 |
66940 |
34 |
1 |
|
2 |
POLAK MARIUSZ |
1 |
26780 |
33 |
2 |
|
3 |
KOWALSKI STANISŁAW |
2 |
31580 |
32 |
3 |
|
4 |
BEKAS KRZYSZTOF |
2 |
18600 |
31 |
4 |
|
5 |
KISIELEWSKI PIOTR |
3 |
28020 |
30 |
5 |
|
6 |
KOWALCZYK ROMAN |
3 |
17455 |
29 |
6 |
|
7 |
MAŁEK ŁUKASZ |
4 |
17270 |
28 |
7 |
|
8 |
CEBULA NICHOLAS |
4 |
17000 |
27 |
8 |
|
9 |
BARGIEL KASPIAN |
5 |
16345 |
26 |
9 |
|
10 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
5 |
15340 |
25 |
10 |
|
11 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
6 |
12190 |
24 |
11 |
|
12 |
KRAKOWIAK ERNEST |
6 |
9800 |
23 |
12 |
|
13 |
KUCIA ANDRZEJ |
7 |
11890 |
22 |
13 |
|
14 |
GAJOWIEC ADAM |
7 |
9535 |
21 |
14 |
|
15 |
PECA ŁUKASZ |
8 |
11790 |
20 |
15 |
|
16 |
URBAŃSKI TOMASZ |
8 |
9305 |
19 |
16 |
|
17 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
9 |
8830 |
18 |
17 |
|
18 |
WÓJCIK RAFAŁ |
9 |
8495 |
17 |
18 |
|
19 |
KRYZA JANUSZ |
10 |
6795 |
16 |
19 |
|
20 |
ZASUŃ ROBERT |
10 |
5830 |
15 |
20 |
|
21 |
FLORCZYK JERZY |
11 |
4980 |
14 |
21 |
|
22 |
KAZIMIERCZAK KAMIL |
11 |
5125 |
13 |
22 |
|
23 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
12 |
4875 |
12 |
23 |
|
24 |
PIASZCZYK PIOTR |
12 |
2910 |
11 |
24 |
|
25 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
13 |
0 |
10 |
25 |
|
Zawody Koła Okoń-Wodociągi kat. spinning – Pilica 14.05.2023
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PKT ZA RYBY |
NW |
GP |
1 |
TATAREK RAFAŁ |
3100 |
19 |
1 |
2 |
CABAN ARKADIUSZ |
1220 |
18 |
2 |
3 |
FLORCZYK JERZY |
950 |
17 |
3 |
4 |
SMOK ANDRZEJ |
860 |
16 |
4 |
5 |
SZLĘZAK PIOTR |
620 |
15 |
5 |
6 |
KOWALCZYK ROMAN |
280 |
14 |
6 |
7 |
STRZELECKI KRZYSZTOF |
200 |
13 |
7 |
8 |
CIASTEK PAWEŁ |
180 |
12 |
8 |
9 |
BEKAS KRZYSZTOF |
100 |
11 |
9 |
10 |
TATAREK ROBERT |
0 |
10 |
10 |
11 |
TATAREK PAWEŁ |
0 |
10 |
10 |
12 |
KRYZA JANUSZ |
0 |
10 |
10 |
13 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
0 |
10 |
10 |
14 |
KOWALSKI LESZEK |
0 |
10 |
10 |
Wędkarz Koła Okoń-Wodociągi - II tura kategoria feeder Wodociągi 7.05.2023
Sektor „A”
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
1 |
TUREK ANDRZEJ |
31220 |
2 |
KAZIMIERCZAK ADAM |
18800 |
3 |
GUZIK ARTUR |
15170 |
4 |
CEBULA NICHOLAS |
12890 |
5 |
TRUSEWICZ PIOTR |
9540 |
6 |
CABAN IGOR |
8300 |
7 |
KUCIA ANDRZEJ |
7480 |
8 |
BARGIEL KASPIAN |
1580 |
9 |
CABAN ARKADIUSZ |
1270 |
10 |
GRABNY ZDZISŁAW |
40 |
Sektor „B”
1 |
ZASUŃ ROBERT |
19670 |
2 |
KAZIMIERCZAK KAMIL |
16560 |
3 |
BEKAS KRZYSZTOF |
9720 |
4 |
KISIELEWSKI PIOTR |
7610 |
5 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
6800 |
6 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
5280 |
7 |
BURCHACKI ŁUKASZ |
4300 |
8 |
ŚLIWAKOWSKI RADOSŁAW |
3890 |
9 |
SMOK ANDRZEJ |
2820 |
10 |
KRYZA JANUSZ |
1360 |
Sektor „C”
1 |
URBAŃSKI TOMASZ |
11820 |
2 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
8950 |
3 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
7140 |
4 |
GAJOWIEC ADAM |
5160 |
5 |
POLAK MARIUSZ |
4580 |
6 |
KOWALCZYK ROMAN |
3670 |
7 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
3260 |
8 |
MAŁEK ŁUKASZ |
2570 |
9 |
FLORCZYK JERZY |
2460 |
10 |
KACZMARSKI RYSZARD |
420 |
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
SEKTOR |
PKT.SEK |
WAGA |
NW |
GP |
1 |
TUREK ANDRZEJ |
A |
1 |
31220 |
40 |
1 |
2 |
ZASUŃ ROBERT |
B |
1 |
19670 |
39 |
2 |
3 |
URBAŃSKI TOMASZ |
C |
1 |
11820 |
38 |
3 |
4 |
KAZIMIERCZAK ADAM |
A |
2 |
18800 |
37 |
4 |
5 |
KAZIMIERCZAK KAMIL |
B |
2 |
16560 |
36 |
5 |
6 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
C |
2 |
8950 |
35 |
6 |
7 |
GUZIK ARTUR |
A |
3 |
15170 |
34 |
7 |
8 |
BEKAS KRZYSZTOF |
B |
3 |
9720 |
33 |
8 |
9 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
C |
3 |
7140 |
32 |
9 |
10 |
CEBULA NICHOLAS |
A |
4 |
12890 |
31 |
10 |
11 |
KISIELWSKI PIOTR |
B |
4 |
7610 |
30 |
11 |
12 |
GAJOWIEC ADAM |
C |
4 |
5160 |
29 |
12 |
13 |
TRUSEWICZ PIOTR |
A |
5 |
9540 |
28 |
13 |
14 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
B |
5 |
6800 |
27 |
14 |
15 |
POLAK MARIUSZ |
C |
5 |
4580 |
26 |
15 |
16 |
CABAN IGOR |
A |
6 |
8300 |
25 |
16 |
17 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
B |
6 |
5280 |
24 |
17 |
18 |
KOWALCZYK ROMAN |
C |
6 |
3670 |
23 |
18 |
19 |
KUCIA ANDRZEJ |
A |
7 |
7480 |
22 |
19 |
20 |
BURCHACKI ŁUKASZ |
B |
7 |
4300 |
21 |
20 |
21 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
C |
7 |
3260 |
20 |
21 |
22 |
ŚLIWAKOWSKI RADOSŁAW |
B |
8 |
3890 |
19 |
22 |
23 |
MAŁEK ŁUKASZ |
C |
8 |
2570 |
18 |
23 |
24 |
BARGIEL KASPIAN |
A |
8 |
1580 |
17 |
24 |
25 |
SMOK ANDRZEJ |
C |
9 |
2820 |
16 |
25 |
26 |
FLORCZYK JERZY |
C |
9 |
2460 |
15 |
26 |
27 |
CABAN ARKADIUSZ |
A |
9 |
1270 |
14 |
27 |
28 |
KRYZA JANUSZ |
B |
10 |
1360 |
13 |
28 |
29 |
KACZMARSKI RYSZARD |
C |
10 |
420 |
12 |
29 |
30 |
GRABNY ZDZISŁAW |
A |
10 |
40 |
11 |
30 |
Wędkarz Koła Okoń-Wodociągi - kategoria spławik 23.04.2023
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PKT SEK |
NW |
GP |
1 |
KAZIMIERCZAK KAMIL |
1 |
43 |
1 |
2 |
PE |
ED :-
CA ŁUKASZ |
1 |
42 |
2 |
|
3 |
URBAŃSKI TOMASZ |
2 |
41 |
3 |
4 |
BANASIAK ROBERT |
2 |
40 |
4 |
5 |
TYCZKA ALEKSANDER |
3 |
39 |
5 |
6 |
KAZIMIERCZAK ADAM |
3 |
38 |
6 |
7 |
KOWALCZYK ROMAN |
4 |
37 |
7 |
8 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
4 |
36 |
8 |
9 |
BULWAN TOMASZ |
5 |
35 |
9 |
10 |
KRYZA JANUSZ |
5 |
34 |
10 |
11 |
TUREK ANDRZEJ |
6 |
33 |
11 |
12 |
SMOK ANDRZEJ |
6 |
32 |
12 |
13 |
BEKAS KRZYSZTOF |
7 |
31 |
13 |
14 |
TRUSEWICZ PIOTR |
7 |
30 |
14 |
15 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
8 |
29 |
15 |
16 |
ROZPĘDZKI WŁODZIMIERZ |
8 |
28 |
16 |
17 |
CEBULA NICHOLAS |
9 |
27 |
17 |
18 |
BARGIEL KASPIAN |
9 |
26 |
18 |
19 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
10 |
25 |
19 |
20 |
FLORCZYK JERZY |
10 |
24 |
20 |
21 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
11 |
23 |
21 |
22 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
11 |
22 |
22 |
23 |
GOSZCZYŃSKI KONRAD |
12 |
21 |
23 |
24 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
12 |
20 |
24 |
25 |
KOKOT KONRAD |
13 |
19 |
25 |
26 |
MAŁEK ŁUKASZ |
13 |
18 |
26 |
27 |
KOWALSKI STANISŁAW |
14 |
17 |
27 |
28 |
CABAN ARKADIUSZ |
14 |
16 |
28 |
29 |
GUZIK ARTUR |
15 |
15 |
29 |
30 |
KACZMARSKI RYSZARD |
15 |
14 |
30 |
31 |
GRABNY ZDZISŁAW |
16 |
13 |
31 |
32 |
ZASUŃ ROBERT |
16 |
12 |
32 |
33 |
KOKOT PIOTR |
17 |
11 |
33 |
34 |
POLAK MARIUSZ |
17 |
10 |
34 |
Mistrzostwo Koła Okoń-Wodociągi
kategoria spławikowa – 23.04.2023 – sektory
Sektor „A”
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
1 |
KAZIMIERCZAK KAMIL |
17320 |
2 |
URBAŃSKI TOMASZ |
16720 |
3 |
TYCZKA ALEKSANDER |
14160 |
4 |
KOWALCZYK ROMAN |
10610 |
5 |
BULWAN TOMASZ |
10080 |
6 |
TUREK ANDRZEJ |
9790 |
7 |
BEKAS KRZYSZTOF |
6580 |
8 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
6410 |
9 |
CEBULA NICHOLAS |
6280 |
10 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
6040 |
11 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
5940 |
12 |
GOSZCZYŃSKI KONRAD |
5820 |
13 |
KOKOT KONRAD |
4950 |
14 |
KOWALSKI STANISŁAW |
4560 |
15 |
GUZIK ARTUR |
3810 |
16 |
GRABNY ZDZISŁAW |
2980 |
17 |
KOKOT PIOTR |
2740 |
Sektor „B”
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
1 |
PECA ŁUKASZ |
11800 |
2 |
BANASIAK ROBERT |
10970 |
3 |
KAZIMIERCZAK ADAM |
10660 |
4 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
6560 |
5 |
KRYZA JANUSZ |
5670 |
6 |
SMOK ANDRZEJ |
4490 |
7 |
TRUSEWICZ PIOTR |
3960 |
8 |
ROZPĘDKI WŁODZIMIERZ |
3390 |
9 |
BARGIEL KASPIAN |
2430 |
10 |
FLORCZYK JERZY |
2220 |
11 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
2060 |
12 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
1630 |
13 |
MAŁEK ŁUKASZ |
830 |
14 |
CABAN ARKADIUSZ |
640 |
15 |
KACZMARSKI RYSZARD |
370 |
16 |
ZASUŃ ROBERT |
190 |
17 |
POLAK MARIUSZ |
0 |
Wędkarz Koła Okoń-Wodociągi - I tura kategoria feeder Droniowiczki 16.04.2023
Sektor „A”
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
1 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
3710 |
2 |
KISIELEWSKI PIOTR |
3500 |
3 |
KOWALCZYK ROMAN |
3160 |
4 |
TUREK ANDRZEJ |
2960 |
5 |
BEKAS KRZYSZTOF |
2910 |
6 |
FLORCZYK JERZY |
2330 |
7 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
1900 |
8 |
TRUSEWICZ PIOTR |
1670 |
9 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
1430 |
Sektor „B”
1 |
ZASUŃ ROBERT |
4410 |
2 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
4100 |
3 |
GAJOWIEC ADAM |
3590 |
4 |
CEBULA NICHOLAS |
3330 |
5 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
3250 |
6 |
ŚLIWAKOWSKI RADOSŁAW |
2570 |
7 |
KOWALSKI STANISŁAW |
2510 |
8 |
JAROSZ TOMASZ |
2380 |
9 |
KRYZA JANUSZ |
1400 |
Sektor „C”
1 |
GUZIK ARTUR |
5970 |
2 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
5280 |
3 |
KUCIA ANDRZEJ |
4430 |
4 |
SMOK ANDRZEJ |
3900 |
5 |
KACZMARSKI RYSZARD |
2810 |
6 |
POLAK MARIUSZ |
2190 |
7 |
OKWIET KRZYSZTOF |
1280 |
8 |
BARGIEL KASPIAN |
1140 |
9 |
GRABNY ZDZISŁAW |
1020 |
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
SEKTOR |
PKT.SEK |
WAGA |
NW |
GP |
1 |
GUZIK ARTUR |
C |
1 |
5970 |
37 |
1 |
2 |
ZASUŃ ROBERT |
B |
1 |
4410 |
36 |
2 |
3 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
A |
1 |
3710 |
35 |
3 |
4 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
C |
2 |
5280 |
34 |
4 |
5 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
B |
2 |
4100 |
33 |
5 |
6 |
KISIELEWSKI PIOTR |
A |
2 |
3500 |
32 |
6 |
7 |
KUCIA ANDRZEJ |
C |
3 |
4430 |
31 |
7 |
8 |
GAJOWIEC ADAM |
B |
3 |
3590 |
30 |
8 |
9 |
KOWALCZYK ROMAN |
A |
3 |
3160 |
29 |
9 |
10 |
SMOK ANDRZEJ |
C |
4 |
3900 |
28 |
10 |
11 |
CEBULA NICHOLAS |
B |
4 |
3330 |
27 |
11 |
12 |
TUREK ANDRZEJ |
A |
4 |
2960 |
26 |
12 |
13 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
B |
5 |
3250 |
25 |
13 |
14 |
BEKAS KRZYSZTOF |
A |
5 |
2910 |
24 |
14 |
15 |
KACZMARSKI RYSZARD |
C |
5 |
2810 |
23 |
15 |
16 |
ŚLIWAKOWSKI RADOSŁAW |
B |
6 |
2570 |
22 |
16 |
17 |
FLORCZYK JERZY |
A |
6 |
2330 |
21 |
17 |
18 |
POLAK MARIUSZ |
C |
6 |
2190 |
20 |
18 |
19 |
KOWALSKI STANISŁAW |
B |
7 |
2510 |
19 |
19 |
20 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
A |
7 |
1900 |
18 |
20 |
21 |
OKWIET KRZYSZTOF |
C |
7 |
1280 |
17 |
21 |
22 |
JAROSZ TOMASZ |
B |
8 |
2380 |
16 |
22 |
23 |
TRUSEWICZ PIOTR |
A |
8 |
1670 |
15 |
23 |
24 |
BARGIEL KASPIAN |
C |
8 |
1140 |
14 |
24 |
25 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
A |
9 |
1430 |
13 |
25 |
26 |
KRYZA JANUSZ |
B |
9 |
1400 |
12 |
26 |
27 |
GRABNY ZDZISŁAW |
C |
9 |
1020 |
11 |
27 |
NAJLEPSZY WĘDKARZ KOŁA 2022 KAT. FEEDER
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
I TURA |
II TURA |
PKT SUMA |
WAGA SUMA |
M-CE |
||
PKT |
WAGA |
PKT |
WAGA |
|||||
1 |
KOWALCZYK ROMAN |
1 |
6650 |
2 |
3740 |
3 |
10390 |
I |
2 |
CABAN IGOR |
1 |
5190 |
2 |
1159 |
3 |
6349 |
II |
3 |
GAJOWIEC ADAM |
3 |
3870 |
3 |
955 |
6 |
4825 |
III |
4 |
CEBULA NICHOLAS |
2 |
3950 |
4 |
707 |
6 |
4657 |
IV |
5 |
TUREK ANDRZEJ |
4 |
2770 |
3 |
3207 |
7 |
5977 |
V |
6 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
6 |
2290 |
1 |
2945 |
7 |
5235 |
VI |
7 |
TRUSEWICZ PIOTR |
2,5 |
3480 |
5 |
885 |
7,5 |
|
VII |
8 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
3 |
3880 |
5 |
1700 |
8 |
|
VIII |
9 |
KISIELEWSKI PIOTR |
7,5 |
2110 |
1 |
5785 |
8,5 |
|
IX |
10 |
BEKAS KRZYSZTOF |
4 |
3300 |
5 |
657 |
9 |
3957 |
X |
11 |
KUCIA ANDRZEJ |
5 |
2180 |
4 |
1715 |
9 |
3895 |
XI |
12 |
KOWALSKI STANISŁAW |
2,5 |
3480 |
7 |
245 |
9,5 |
3725 |
XII |
13 |
MAŁEK ŁUKASZ |
7,5 |
2110 |
2 |
1505 |
9,5 |
3615 |
XIII |
14 |
BRAMORA ARTUR |
5 |
1860 |
6 |
580 |
11 |
|
XIV |
15 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
9 |
0,71 |
3 |
985 |
12 |
|
XV |
16 |
SMOK ANDRZEJ |
12 |
340 |
1 |
1595 |
13 |
1935 |
XVI |
17 |
KRYZA JANUSZ |
9 |
830 |
4 |
900 |
13 |
1730 |
XVII |
18 |
KACZMARSKI RYSZARD |
6,5 |
1200 |
7 |
660 |
13,5 |
|
XVIII |
19 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
8 |
950 |
6 |
535 |
14 |
|
XIX |
20 |
CABAN ARKADIUSZ |
11 |
350 |
7 |
175 |
18 |
|
XX |
21 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
1 |
3750 |
- |
- |
- |
|
|
22 |
KAPINOS DARIUSZ |
2 |
4670 |
- |
- |
- |
|
|
23 |
MAŁOLEPSZY ŁUKASZ |
4 |
2520 |
- |
- |
- |
|
|
24 |
KAZIMIERCZAK KAMIL |
5 |
2350 |
- |
- |
- |
|
|
25 |
LICZBERSKI MARIUSZ |
6 |
1690 |
- |
- |
- |
|
|
26 |
JANKOWSKI TOMASZ |
6,5 |
1200 |
- |
- |
- |
|
|
27 |
GUZIK ARTUR |
7 |
1500 |
- |
- |
- |
|
|
28 |
KAZIMIERCZAK ADAM |
8 |
1140 |
- |
- |
- |
|
|
29 |
FLORCZYK JERZY |
9 |
1310 |
- |
- |
- |
|
|
30 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
10 |
900 |
- |
- |
- |
|
|
31 |
KULIŃSKI DAWID |
10 |
760 |
- |
- |
- |
|
|
32 |
MROŻEK PIOTR |
10 |
0,59 |
- |
- |
- |
|
|
33 |
MIZGAŁA MICHAŁ |
11 |
780 |
- |
- |
- |
|
|
34 |
DAROŃ MACIEJ |
11 |
0,17 |
- |
- |
- |
|
|
35 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
12 |
320 |
- |
- |
- |
|
|
36 |
ZASUŃ ROBERT |
- |
- |
6 |
905 |
- |
|
|
37 |
PABIAN SEBASTIAN |
- |
- |
8 |
131 |
- |
|
|
Najlepszy wędkarz koła kat. Feeder II tura – Pietrzyków II 25.09.2022
Sektor „A”
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
STAN. |
WAGA |
M-CE/ PUNKTY |
1 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
3 |
2945 |
1 |
2 |
MAŁEK ŁUKASZ |
6 |
1505 |
2 |
3 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
7 |
985 |
3 |
4 |
KRYZA JANUSZ |
4 |
900 |
4 |
5 |
TRUSEWICZ PIOTR |
1 |
885 |
5 |
6 |
BRAMORA ARTUR |
2 |
580 |
6 |
7 |
CABAN ARKADIUSZ |
5 |
175 |
7 |
Sektor „B”
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
STAN. |
WAGA |
M-CE / PUNKTY |
8 |
KISIELEWSKI PIOTR |
12 |
5785 |
1 |
9 |
KOWALCZYK ROMAN |
14 |
3740 |
2 |
10 |
TUREK ANDRZEJ |
13 |
3207 |
3 |
11 |
KUCIA ANDRZEJ |
9 |
1715 |
4 |
12 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
11 |
1700 |
5 |
13 |
ZASUŃ ROBERT |
10 |
905 |
6 |
14 |
KACZMARSKI RYSZARD |
8 |
660 |
7 |
Sektor „C”
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
STAN. |
WAGA |
M-CE / PUNKTY |
15 |
SMOK ANDRZEJ |
21 |
1595 |
1 |
16 |
CABAN IGOR |
18 |
1159 |
2 |
17 |
GAJOWIEC ADAM |
16 |
955 |
3 |
18 |
CEBULA NICHOLAS |
20 |
707 |
4 |
19 |
BEKAS KRZYSZTOF |
15 |
657 |
5 |
20 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
17 |
535 |
6 |
21 |
KOWALSKI STANISŁAW |
19 |
245 |
7 |
22 |
PABIAN SEBASTIAN |
22 |
131 |
8 |
Najlepszy wędkarz koła 2022 - kat. spinning
II Tura Wodociągi – 18.09.2022
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA/PKT |
NW |
GP |
1 |
MAŁEK ŁUKSZ |
1800 |
14 |
1 |
2 |
KACZMARSKI RYSZARD |
1150 |
13 |
2 |
3 |
BAWOR ROBERT |
360 |
12 |
3 |
4 |
KOWALSKI LESZEK |
160 |
11 |
4 |
5 |
CABAN ARKADIUSZ |
0 |
10 |
12 |
6 |
STRZELECKI KRZYSZTOF |
0 |
10 |
12 |
7 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
0 |
10 |
12 |
8 |
KOWALCZYK ROMAN |
0 |
10 |
12 |
9 |
KRYZA JANUSZ |
0 |
10 |
12 |
10 |
MROŻEK PIOTR |
0 |
10 |
12 |
11 |
SZLĘZAK PIOTR |
0 |
10 |
12 |
12 |
CABAN IGOR |
0 |
10 |
12 |
13 |
BEKAS KRZYSZTOF |
0 |
10 |
12 |
14 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
0 |
10 |
12 |
15 |
KOWALSKI STANISŁAW |
0 |
10 |
12 |
16 |
TATAREK PAWEŁ |
0 |
10 |
12 |
17 |
TATAREK RAFAŁ |
0 |
10 |
12 |
18 |
TATAREK ROBERT |
0 |
10 |
12 |
19 |
KASIENIAK MICHAŁ |
0 |
10 |
12 |
Najlepszy wędkarz koła 2022 - kat. spinning
LP |
NAZWISKO I IMIĘ
|
WAGA |
PKT |
WAGA |
PKT |
PKT/M-CE |
I TURA |
II TURA |
|||||
1 |
MAŁEK ŁUKASZ |
0 |
7 |
1800 |
1 |
8 |
2 |
KRYZA JANUSZ |
380 |
1 |
0 |
7 |
8 |
3 |
BAWOR ROBERT |
0 |
7 |
360 |
2 |
9 |
4 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
160 |
2 |
0 |
7 |
9 |
5 |
KOWALSKI LESZEK |
0 |
7 |
160 |
3 |
10 |
6 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
120 |
3 |
0 |
7 |
10 |
7 |
KOWALCZYK ROMAN |
0 |
7 |
0 |
7 |
14 |
8 |
KOWALSKI STANISŁAW |
0 |
7 |
0 |
7 |
14 |
9 |
CABAN ARKADIUSZ |
0 |
7 |
0 |
7 |
14 |
10 |
STRZELECKI KRZYSZTOF |
0 |
7 |
0 |
7 |
14 |
Najlepszy wędkarz Koła Okoń-Wodociągi 2022
kategoria spławikowa – II tura Wodociągi 11.09.2022
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
GP |
NW |
1 |
TYCZKA ALEKSANDER |
5190 |
1 |
30 |
2 |
TYCZKA ŁUKASZ |
4460 |
2 |
29 |
3 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
3760 |
3 |
28 |
4 |
ROZPĘDZKI WŁODZIMIERZ |
3060 |
4 |
27 |
5 |
BULWAN TOMASZ |
2450 |
5 |
26 |
6 |
KRYZA JANUSZ |
2350 |
6 |
25 |
7 |
KOWALCZYK ROMAN |
1950 |
7 |
24 |
8 |
BEKAS KRZYSZTOF |
1820 |
8 |
23 |
9 |
MAŁEK ŁUKASZ |
1390 |
9 |
22 |
10 |
TYRAŁA HENRYK |
1130 |
10 |
21 |
11 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
1260 |
11 |
20 |
12 |
TRUSEWICZ PIOTR |
820 |
12 |
19 |
13 |
KOWALSKI STANISŁAW |
1090 |
13 |
18 |
14 |
GOLONKA SŁAWOMIR |
390 |
14 |
17 |
15 |
GUZIK ARTUR |
980 |
15 |
16 |
16 |
GRABNY ZDZISŁAW |
200 |
16 |
15 |
17 |
FLORCZYK JERZY |
970 |
17 |
14 |
18 |
SMOK ANDRZEJ |
440 |
18 |
13 |
19 |
ŚLIWAKOWSKI RADOSŁAW |
190 |
19 |
12 |
20 |
BANASIAK ROBERT |
140 |
20 |
11 |
21 |
KAPUŚNIAK PRZEMYSŁAW |
0 |
21 |
10 |
22 |
FIGLAROWICZ JAN |
0 |
21 |
10 |
23 |
KACZMARSKI RYSZARD |
0 |
21 |
10 |
Feeder Wodociągi 4.08.2022
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
GP |
NW |
1 |
KUCIA ANDRZEJ |
7060 |
1 |
50 |
2 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
5420 |
2 |
49 |
3 |
TUREK ANDRZEJ |
3740 |
3 |
48 |
4 |
KOWALSKI STANISŁAW |
6560 |
4 |
47 |
5 |
KISIELEWSKI PIOTR |
5060 |
5 |
46 |
6 |
GAJOWIEC ADAM |
3480 |
6 |
45 |
7 |
KRAKOWIAK ERNEST |
4830 |
7 |
44 |
8 |
LICZBERSKI MARIUSZ |
3710 |
8 |
43 |
9 |
BURCHACKI ŁUKASZ |
3350 |
9 |
42 |
10 |
PECA ŁUKASZ |
4200 |
10 |
41 |
11 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
3625 |
11 |
40 |
12 |
MAŁEK ŁUKASZ |
1950 |
12 |
39 |
13 |
KAZIMIERCZAK KAMIL |
3660 |
13 |
38 |
14 |
KOWALCZYK ROMAN |
3030 |
14 |
37 |
15 |
CIASTEK PAWEŁ |
1770 |
15 |
36 |
16 |
BRAMORA ARTUR |
3560 |
16 |
35 |
17 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
2640 |
17 |
34 |
18 |
FIGLAROWICZ JAN |
1340 |
18 |
33 |
19 |
MIZGAŁA MICHAŁ |
3520 |
19 |
32 |
20 |
TRUSEWICZ PIOTR |
2475 |
20 |
31 |
21 |
TYRAŁA HENRYK |
1330 |
21 |
30 |
22 |
ZASUŃ ROBERT |
3000 |
22 |
29 |
23 |
GOLONKA SŁAWOMIR |
2325 |
23 |
28 |
24 |
GUZIK ARTUR |
1320 |
24 |
27 |
25 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
2770 |
25 |
26 |
26 |
KACZMARSKI RYSZARD |
2320 |
26 |
25 |
27 |
KAZIMIERCZAK ADAM |
1300 |
27 |
24 |
28 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
2580 |
28 |
23 |
29 |
MIZGAŁA TOMASZ |
2100 |
29 |
22 |
30 |
SMOK ANDRZEJ |
1130 |
30 |
21 |
31 |
ŚLIWAKOWSKI RADOSŁAW |
2110 |
31 |
20 |
32 |
KOPACZ MIKOŁAJ |
1610 |
32 |
19 |
33 |
JACKOWSKI TOMASZ |
970 |
33 |
18 |
34 |
GRABNY ZDZISŁAW |
1550 |
34 |
17 |
35 |
BEKAS KRZYSZTOF |
790 |
35 |
16 |
36 |
MUCHA ŁUKASZ |
310 |
36 |
15 |
37 |
MROŻEK PIOTR |
940 |
37 |
14 |
38 |
FLORCZYK JERZY |
725 |
38 |
13 |
39 |
KRYZA JANUSZ |
280 |
39 |
12 |
40 |
KAPINOS DARIUSZ |
170 |
40 |
11 |
Najlepszy wędkarz koła kat. Feeder - sektory
I tura – Kalety Zielona 19.06.2022
Sektor „A”
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
STAN. |
WAGA |
M-CE/ PUNKTY |
1 |
KOWALCZYK ROMAN |
9 |
6650 |
1 |
2 |
CEBULA NICHOLAS |
10 |
3950 |
2 |
3 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
1 |
3880 |
3 |
4 |
BEKAS KRZYSZTOF |
2 |
3300 |
4 |
5 |
BRAMORA ARTUR |
7 |
1860 |
5 |
6 |
LICZBERSKI MARIUSZ |
3 |
1690 |
6 |
7 |
GUZIK ARTUR |
11 |
1500 |
7 |
8 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
5 |
950 |
8 |
9 |
KRYZA JANUSZ |
8 |
830 |
9 |
10 |
KULIŃSKI DAWID |
4 |
760 |
10 |
11 |
CABAN ARKADIUSZ |
12 |
350 |
11 |
12 |
SMOK ANDRZEJ |
6 |
340 |
12 |
Sektor „B”
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
STAN. |
WAGA |
M-CE / PUNKTY |
13 |
CABAN IGOR |
24 |
5190 |
1 |
14 |
KAPINOS DARIUSZ |
23 |
4670 |
2 |
15 |
GAJOWIEC ADAM |
17 |
3870 |
3 |
16 |
MAŁOLEPSZY ŁUKASZ |
14 |
2520 |
4 |
17 |
KAZIMIERCZAK KAMIL |
20 |
2350 |
5 |
18 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
18 |
2290 |
6 |
19 |
KISIELEWSKI PIOTR |
16 |
2110 |
7,5 |
20 |
MAŁEK ŁUKASZ |
22 |
2110 |
7,5 |
21 |
FLORCZYK JERZY |
13 |
1310 |
9 |
22 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
21 |
900 |
10 |
23 |
MIZGAŁA MICHAŁ |
19 |
780 |
11 |
24 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
15 |
320 |
12 |
Sektor „C”
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
STAN. |
WAGA |
M-CE / PUNKTY |
25 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
29 |
3750 |
1 |
26 |
KOWALSKI STANISŁAW |
35 |
3480 |
2,5 |
27 |
TRUSEWICZ PIOTR |
34 |
3480 |
2,5 |
28 |
TUREK ANDRZEJ |
27 |
2770 |
4 |
29 |
KUCIA ANDRZEJ |
30 |
2180 |
5 |
30 |
KACZMARSKI RYSZARD |
33 |
1200 |
6,5 |
31 |
JANKOWSKI TOMASZ |
25 |
1200 |
6,5 |
32 |
KAZIMIERCZAK ADAM |
31 |
1140 |
8 |
33 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
26 |
0,710 |
9 |
34 |
MROŻEK PIOTR |
28 |
0,590 |
10 |
35 |
DAROŃ MACIEJ |
32 |
0,170 |
11 |
Punkty do konkursów KALETY - 19.06.2022
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
WAGA |
GP |
NW |
|
1 |
KOWALCZYK ROMAN |
1 |
6650 |
1 |
45 |
|
2 |
CABAN IGOR |
1 |
5190 |
2 |
44 |
|
3 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
1 |
3750 |
3 |
43 |
|
4 |
KAPINOS DARIUSZ |
2 |
4670 |
4 |
42 |
|
5 |
CEBULA NICHOLAS |
2 |
3950 |
5 |
41 |
|
6 |
KOWALSKI STANISŁAW |
2,5 |
3480 |
6 |
40 |
|
7 |
TRUSEWICZ PIOTR |
2,5 |
3480 |
6 |
40 |
|
8 |
ŁOBODZIŃSKI SEBASTIAN |
3 |
3880 |
8 |
38 |
|
9 |
GAJOWIEC ADAM |
3 |
3870 |
9 |
37 |
|
10 |
BEKAS KRZYSZTOF |
4 |
3300 |
10 |
36 |
|
11 |
TUREK ANDRZEJ |
4 |
2770 |
11 |
35 |
|
12 |
MAŁOLEPSZY ŁUKASZ |
4 |
2520 |
12 |
34 |
|
13 |
KAZIMIERCZAK KAMIL |
5 |
2350 |
13 |
33 |
|
14 |
KUCIA ANDRZEJ |
5 |
2180 |
14 |
32 |
|
15 |
BRAMORA ARTUR |
5 |
1860 |
15 |
31 |
|
16 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
6 |
2290 |
16 |
30 |
|
17 |
LICZBERSKI MARIUSZ |
6 |
1690 |
17 |
29 |
|
18 |
KACZMARSKI RYSZARD |
6,5 |
1200 |
18 |
28 |
|
19 |
JANKOWSKI TOMASZ |
6,5 |
1200 |
18 |
28 |
|
20 |
GUZIK ARTUR |
7 |
1500 |
20 |
26 |
|
21 |
KISIELEWSKI PIOTR |
7,5 |
2110 |
21 |
25 |
|
22 |
MAŁEK ŁUKASZ |
7,5 |
2110 |
21 |
25 |
|
23 |
KAZIMIERCZAK ADAM |
8 |
1140 |
23 |
23 |
|
24 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
8 |
950 |
24 |
22 |
|
25 |
FLORCZYK JERZY |
9 |
1310 |
25 |
21 |
|
26 |
KRYZA JANUSZ |
9 |
830 |
26 |
20 |
|
27 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
9 |
0,71 |
27 |
19 |
|
28 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
10 |
900 |
28 |
18 |
|
29 |
KULIŃSKI DAWID |
10 |
760 |
29 |
17 |
|
30 |
MROŻEK PIOTR |
10 |
0,59 |
30 |
16 |
|
31 |
MIZGAŁA MICHAŁ |
11 |
780 |
31 |
15 |
|
32 |
CABAN ARKADIUSZ |
11 |
350 |
32 |
14 |
|
33 |
DAROŃ MACIEJ |
11 |
0,17 |
33 |
13 |
|
34 |
SMOK ANDRZEJ |
12 |
340 |
34 |
12 |
|
35 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
12 |
320 |
35 |
11 |
Najlepszy wędkarz Koła Okoń-Wodociągi 2022
kategoria spławikowa – I tura Krzepice 29.05.2022
Sektor „A”
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
PUNKTY |
1 |
BEKAS KRZYSZTOF |
1300 |
1 |
2 |
ROZPĘDZKI WŁODZIMIERZ |
0,810 |
2 |
3 |
TUREK ANDRZEJ |
0,330 |
3 |
4 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
0,260 |
4 |
5 |
KOWALCZYK ROMAN |
0,250 |
5 |
6 |
JAKUBOWSKI TOMASZ |
0,180 |
6 |
7 |
JAKUBOWSKI JAN |
0,070 |
7 |
8 |
SMOK ANDRZEJ |
0,060 |
8 |
9 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
0,050 |
9 |
10 |
KOWALSKI STANISŁAW |
0,010 |
10 |
11 |
GOLONKA SŁAWOMIR |
0,001 |
11 |
12 |
FLORCZYK JERZY |
0,001 |
11 |
Sektor „B”
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
PUNKTY |
1 |
MAŁEK ŁUKASZ |
2500 |
1 |
2 |
KRYZA JANUSZ |
1990 |
2 |
3 |
KAZIMIERCZAK ADAM |
1570 |
3 |
4 |
GUZIK ARTUR |
1320 |
4 |
5 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
0,990 |
5 |
6 |
TRUSEWICZ PIOTR |
0,920 |
6 |
7 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
0,500 |
7 |
8 |
ZASUŃ ROBERT |
0,170 |
8 |
9 |
LICZBERSKI MARIUSZ |
0,040 |
9 |
10 |
CABAN ARKADIUSZ |
0,030 |
10 |
11 |
KACZMARSKI RYSZARD |
0 |
11 |
MK w kategorii spinning - 2022
Punktacja zawodów w kategorii spinning – OKOŁOWICE 15.05.2022
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
GP |
NW |
1 |
CABAN ARKADIUSZ |
1 |
17 |
2 |
SMOK ANDRZEJ |
2 |
16 |
3 |
STRZELECKI KRZYSZTOF |
3 |
15 |
4 |
BAWOR ROBERT |
4 |
14 |
5 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
5 |
13 |
6 |
KOWALCZYK ROMAN |
5 |
13 |
7 |
MROŻEK PIOTR |
7 |
11 |
8 |
KRYZA JANUSZ |
12 |
10 |
9 |
FLORCZYK JERZY |
12 |
10 |
10 |
KOWALSKI LESZEK |
12 |
10 |
11 |
SZLĘZAK PIOTR |
12 |
10 |
12 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
12 |
10 |
13 |
CABAN IGOR |
12 |
10 |
14 |
BEKAS KRZYSZTOF |
12 |
10 |
15 |
CIASTEK PAWEŁ |
12 |
10 |
16 |
MAŁEK ŁUKASZ |
12 |
10 |
27.03.2022 spławik Wodociagi
Nr |
Nazwisko i imię |
Drużyna / Klub / Koło |
Sek. / |
Punkty |
Waga |
Miejsce |
||
start |
|
|
|
stan. |
sektor |
ryb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
TYCZKA |
ŁUKASZ |
--- |
B |
67 |
1 |
10830 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
KAZIMIERCZAK |
ADAM |
--- |
A |
41 |
1 |
9410 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
KANIOWSKI |
MIŁOSZ |
--- |
C |
94 |
1 |
6640 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
JAROSZ |
TOMASZ |
--- |
B |
66 |
2 |
8250 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
KAZIMIERCZAK |
KAMIL |
--- |
A |
54 |
2 |
5540 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
ZEMŁA |
PIOTR |
--- |
C |
92 |
2 |
3890 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
BULWAN |
TOMASZ |
--- |
B |
62 |
3 |
7910 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
URBAŃSKI |
TOMASZ |
--- |
A |
48 |
3 |
4680 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
GUZIK |
ARTUR |
--- |
C |
97 |
3 |
3230 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
TUREK |
ANDRZEJ |
--- |
B |
61 |
4 |
5170 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
KAPINOS |
DARIUSZ |
--- |
A |
53 |
4 |
3970 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
TYRAŁA |
HENRYK |
--- |
C |
93 |
4 |
2740 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
TYCZKA |
ALEKSANDER |
--- |
B |
60 |
5 |
4880 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
KLAMSKI |
KRZYSZTOF |
--- |
A |
51 |
5 |
3440 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
KOWALCZYK |
ROMAN |
--- |
C |
90 |
5 |
2480 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
SOBIERAJSKI |
ZBIGNIEW |
--- |
A |
44 |
6 |
3050 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
MILCZAREK |
MIROSŁAW |
--- |
B |
65 |
6 |
2780 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
PLUTA |
MACIEJ |
--- |
C |
88 |
6 |
2350 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
OCHOCKI |
MAREK |
--- |
B |
64 |
7 |
2770 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
MAŁEK |
ŁUKASZ |
--- |
A |
43 |
7 |
2750 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
SMOK |
ANDRZEJ |
--- |
C |
98 |
7 |
2270 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
GOLONKA |
SŁAWOMIR |
--- |
B |
63 |
8 |
2740 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
FLORCZYK |
JERZY |
--- |
A |
52 |
8 |
2230 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
OKWIET |
KRZYSZTOF |
--- |
C |
89 |
8 |
1780 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
TRUSEWICZ |
PIOTR |
--- |
B |
58 |
9 |
2360 |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
KRYZA |
JANUSZ |
--- |
A |
42 |
9 |
1830 |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
PECA |
ŁUKASZ |
--- |
C |
91 |
9 |
1590 |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
KOWALSKI |
STANISŁAW |
--- |
A |
46 |
10 |
1660 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
BEKAS |
KRZYSZTOF |
--- |
B |
55 |
10 |
1470 |
10 |
|
22 |
SZLĘZAK |
PIOTR |
--- |
C |
95 |
10 |
1340 |
10 |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
ZASUŃ |
ROBERT |
--- |
A |
47 |
11 |
1550 |
11 |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
KOWALSKI |
KRZYSZTOF |
--- |
B |
59 |
11 |
1160 |
11 |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
CABAN |
ARKADIUSZ |
--- |
C |
96 |
11,5 |
890 |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
KACZMARSKI |
RYSZARD |
--- |
C |
99 |
11,5 |
890 |
11 |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
GRABNY |
ZDZISŁAW |
--- |
A |
50 |
12 |
1450 |
12 |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
FLORCZYK |
ZYGMUNT |
--- |
B |
56 |
12 |
540 |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
KRÓLAK |
ŁUKASZ |
--- |
A |
45 |
13 |
650 |
13 |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
BAWOR |
ROBERT |
--- |
B |
57 |
13 |
160 |
13 |
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
I TURA |
II TURA |
SUMA |
M-CE |
|||
PKT |
PKT DŁ |
PKT |
PKT DŁ. |
PKT |
PKT DŁ. |
|||
1 |
FLORCZYK JERZY |
1 |
2800 |
6 |
200 |
7 |
|
III |
2 |
TUREK ANDRZEJ |
2 |
2780 |
2 |
2400 |
4 |
|
I |
3 |
SZLĘZAK PIOTR |
3 |
2150 |
12,5 |
|
15,5 |
|
VI |
4 |
STRZELECKI KRZYSZTOF |
4 |
1300 |
4 |
1750 |
8 |
|
IV |
5 |
KACZMARSKI RYSZARD |
5 |
900 |
1 |
3300 |
6 |
|
II |
6 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
6 |
220 |
- |
- |
|
|
|
7 |
KOŁODZIEJ MATEUSZ |
7 |
180 |
12,5 |
|
19,5 |
|
IX |
8 |
BAWOR ROBERT |
8 |
100 |
7 |
120 |
15 |
|
V |
9 |
TRUSEWICZ PIOTR |
15,5 |
0 |
- |
- |
|
|
|
10 |
POPCZYK TOMASZ |
15,5 |
0 |
12,5 |
|
28 |
|
X |
11 |
WÓJCIK PIOTR |
15,5 |
0 |
- |
- |
|
|
|
12 |
WÓJCIK HUBERT |
15,5 |
0 |
- |
- |
|
|
|
13 |
TATAREK PAWEŁ |
15,5 |
0 |
3 |
2200 |
18,5 |
|
VII |
14 |
TATAREK ROBERT |
15,5 |
0 |
12,5 |
|
|
|
|
15 |
ZASUŃ ROBERT |
15,5 |
0 |
12,5 |
|
|
|
|
16 |
KAWALSKI STANISŁAW |
15,5 |
0 |
- |
- |
|
|
|
17 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
15,5 |
0 |
12,5 |
|
|
|
|
18 |
KRYZA JANUSZ |
15,5 |
0 |
12,5 |
|
|
|
|
19 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
15,5 |
0 |
12,5 |
|
|
|
|
20 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
15,5 |
0 |
- |
- |
|
|
|
21 |
KOWALSKI LESZEK |
15,5 |
0 |
- |
- |
|
|
|
22 |
BEKAS KRZYSZTOF |
15,5 |
0 |
- |
- |
|
|
|
23 |
PRUCIAK TOMASZ |
- |
- |
12,5 |
|
|
|
|
24 |
KASIENIAK MICHAŁ |
- |
- |
12,5 |
|
|
|
|
25 |
MROŻEK PIOTR |
- |
- |
12,5 |
|
|
|
|
Mistrzostwo Koła Okoń-Wodociągi kategoria spinning Tura 2
Zbiornik Wodociągi 10.10.2021
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
MIEJSCE/PKT |
1 |
KACZMARSKI RYSZARD |
3300 |
1 |
2 |
TUREK ANDRZEJ |
2400 |
2 |
3 |
TATAREK PAWEŁ |
2200 |
3 |
4 |
STRZELECKI KRZYSZTOF |
1750 |
4 |
5 |
MROŻEK PIOTR |
420 |
5 |
6 |
FLORCZYK JERZY |
200 |
6 |
7 |
BAWOR ROBERT |
120 |
7 |
8 |
PRUCIAK TOMASZ |
0 |
12,5 |
9 |
SZLĘZAK PIOTR |
0 |
12,5 |
10 |
KOŁODZIEJ MATEUSZ |
0 |
12,5 |
11 |
POPCZYK TOMASZ |
0 |
12,5 |
12 |
TATAREK RAFAŁ |
0 |
12,5 |
13 |
KRYZA JANUSZ |
0 |
12,5 |
14 |
ZASUŃ ROBERT |
0 |
12,5 |
15 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
0 |
12,5 |
16 |
KASIENIAK MICHAŁ |
0 |
12,5 |
17 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
0 |
12,5 |
MK w kategorii grunt - 2021
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
I Tura |
II Tura |
Suma pkt |
Suma wag |
M-ce |
||
waga |
pkt |
waga |
pkt |
|||||
1 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
6280 |
1 |
7040 |
1 |
2 |
13320 |
I |
2 |
BEKAS KRZYSZTOF |
5040 |
1 |
4260 |
2 |
3 |
9300 |
II |
3 |
KOWALSKI STANISŁAW |
3420 |
3 |
3710 |
2 |
5 |
7130 |
III |
4 |
TRUSEWICZ PIOTR |
4380 |
3 |
2220 |
3 |
6 |
6600 |
IV |
5 |
KOWALCZYK ROMAN |
4960 |
1 |
740 |
6 |
7 |
5700 |
V |
6 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
4100 |
7 |
5690 |
1 |
8 |
9790 |
VI |
7 |
KUSAL TEODOR |
4440 |
5 |
3500 |
3 |
8 |
7940 |
VII |
8 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
3060 |
5 |
3330 |
4 |
9 |
6390 |
VIII |
9 |
LICZBERSKI MARIUSZ |
1530 |
7 |
3450 |
2 |
9 |
4980 |
IX |
10 |
FLORCZYK JERZY |
3120 |
10,5 |
4080 |
1 |
11,5 |
7200 |
X |
11 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
720 |
9 |
2710 |
3 |
12 |
3630 |
XI |
12 |
KRYZA JANUSZ |
1090 |
8 |
2100 |
4 |
12 |
3190 |
XII |
13 |
KACZMARSKI RYSZARD |
2870 |
7 |
590 |
6 |
13 |
3460 |
XIII |
14 |
KISIELEWSKI PIOTR |
3440 |
9 |
760 |
5 |
14 |
4200 |
XIV |
15 |
FIGLAROWICZ JAN |
630 |
10 |
1860 |
5 |
15 |
2490 |
XV |
16 |
GIL PRZEMYSŁAW |
2540 |
12 |
1160 |
4 |
16 |
3700 |
XVI |
17 |
OKWIET KRZYSZTOF |
4830 |
2 |
0 |
|
|
|
XVII |
18 |
ZASUŃ ROBERT |
2070 |
6 |
0 |
|
|
|
XVIII |
ZAWODY W KATEGORII SPŁAWIKOWEJ
NAJLEPSZY WĘDKARZ KOŁA OKOŃ-WODOCIĄGI 2021
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PKT SEKTOROWE |
SUMA PKT |
WAGA SEKTOROWA |
SUMA WAG |
M-CE |
||
I |
II |
I |
II |
|||||
1 |
PECA ŁUKASZ |
1 |
2 |
3 |
10620 |
6680 |
17300 |
I |
2 |
TYCZKA ALEKSANDER |
2 |
1 |
3 |
5820 |
8220 |
14040 |
II |
3 |
TYCZKA ŁUKASZ |
1 |
2 |
3 |
6580 |
5260 |
11840 |
III |
4 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
3 |
1 |
4 |
5610 |
7430 |
13040 |
IV |
5 |
TUREK ANDRZEJ |
2 |
4 |
6 |
9820 |
2670 |
12490 |
V |
6 |
ZASKÓRSKI DAMIAN |
4 |
3 |
7 |
5430 |
5550 |
10980 |
VI |
7 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
3 |
5 |
8 |
9610 |
3100 |
12710 |
VII |
8 |
KOWALSKI STANISŁAW |
7 |
4 |
11 |
5500 |
5540 |
11040 |
VIII |
9 |
KRYZA JANUSZ |
4 |
9 |
13 |
9240 |
1000 |
10240 |
IX |
10 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
8 |
5 |
13 |
3390 |
1620 |
5010 |
X |
11 |
FLORCZYK JERZY |
8 |
7 |
15 |
5210 |
2360 |
7570 |
XI |
12 |
WÓJCIK PIOTR |
10 |
6 |
16 |
2950 |
1750 |
4700 |
XII |
13 |
KACZMARSKI RYSZARD |
6 |
10 |
16 |
3460 |
740 |
4200 |
XIII |
14 |
MATUSZEWSKI ROBERT |
9 |
8 |
17 |
5180 |
1900 |
7080 |
XIV |
15 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
14 |
3 |
17 |
2700 |
3730 |
6430 |
XV |
16 |
TRUSEWICZ PIOTR |
12 |
6 |
18 |
3450 |
3060 |
6510 |
XVI |
17 |
GOLONKA SŁAWOMIR |
15 |
9 |
24 |
2170 |
1190 |
3360 |
XVII |
18 |
CIASTEK PAWEŁ |
5 |
|
|
6300 |
|
|
|
19 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
5 |
|
|
3490 |
|
|
|
20 |
KOSOWSKI MARIUSZ |
6 |
|
|
5790 |
|
|
|
21 |
JAROSZ TOMASZ |
7 |
|
|
3400 |
|
|
|
22 |
BEKAS KRZYSZTOF |
9 |
|
|
3170 |
|
|
|
23 |
SMOK ANDRZEJ |
10 |
|
|
4550 |
|
|
|
24 |
BULWAN TOMASZ |
11 |
|
|
3990 |
|
|
|
25 |
TYRAŁA HENRYK |
11 |
|
|
2720 |
|
|
|
26 |
KRÓLAK ŁUKASZ |
12 |
|
|
2640 |
|
|
|
27 |
FLORCZYK ZYGMUNT |
13 |
|
|
3070 |
|
|
|
28 |
GIL PRZEMYSŁAW |
13 |
|
|
2570 |
|
|
|
29 |
MAŁEK ŁUKASZ |
14 |
|
|
1250 |
|
|
|
30 |
ZASUŃ ROBERT |
15 |
|
|
1110 |
|
|
|
31 |
KAPUŚNIAK PRZEMYSŁAW |
16 |
|
|
1110 |
|
|
|
32 |
BAWOR ROBERT |
|
7 |
|
|
1560 |
|
|
33 |
GRABNY ZDZISŁAW |
|
8 |
|
|
1290 |
|
|
34 |
FIGLAROWICZ JAN |
|
10 |
|
|
860 |
|
|
Dwuturowe zawody kategoria spinning Tura 1
Zbiornik Wodociągi 4.07.2021
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PUNKTY |
MIEJSCE |
1 |
FLORCZYK JERZY |
2800 |
1 |
2 |
TUREK ANDRZEJ |
2780 |
2 |
3 |
SZLĘZAK PIOTR |
2150 |
3 |
4 |
STRZELECKI KRZYSZTOF |
1300 |
4 |
5 |
KACZMARSKI RYSZARD |
900 |
5 |
6 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
220 |
6 |
7 |
KOŁODZIEJ MATEUSZ |
180 |
7 |
8 |
BAWOR ROBERT |
100 |
8 |
9 |
TRUSEWICZ PIOTR |
0 |
9 |
10 |
POPCZYK TOMASZ |
0 |
9 |
11 |
WÓJCIK PIOTR |
0 |
9 |
12 |
WÓJCIK HUBERT |
0 |
9 |
13 |
TATAREK PAWEŁ |
0 |
9 |
14 |
TATAREK ROBERT |
0 |
9 |
15 |
ZASUŃ ROBERT |
0 |
9 |
16 |
KOWALSKI STANISŁAW |
0 |
9 |
17 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
0 |
9 |
18 |
KRYZA JANUSZ |
0 |
9 |
19 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
0 |
9 |
20 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
0 |
9 |
21 |
KOWALSKI LESZEK |
0 |
9 |
22 |
BEKAS KRZYSZTOF |
0 |
9 |
I tura MK w kategorii grunt – ZIELONA 16.05.2021
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
SEKTOR - STAN |
WAGA |
M-CE/PKT |
1 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
A - 6 |
6280 |
1 |
2 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
A - 12 |
5680 |
2 |
3 |
BRAMORA ARTUR |
A - 1 |
5210 |
3 |
4 |
JACKOWSKI TOMASZ |
A - 4 |
4580 |
4 |
5 |
KUSAL TEODOR |
A - 5 |
4440 |
5 |
6 |
DĄBROWSKI KRZYSZTOF |
A - 9 |
4110 |
6 |
7 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
A - 8 |
4100 |
7 |
8 |
PLUTA MACIEJ |
A - 2 |
4080 |
8 |
9 |
KISIELEWSKI PIOTR |
A - 3 |
3440 |
9 |
10 |
SMOK ANDRZEJ |
A - 11 |
3120 |
10,5 |
11 |
FLORCZYK JERZY |
A - 7 |
3120 |
10,5 |
12 |
GIL PRZEMYSŁAW |
A - 10 |
2540 |
12 |
13 |
BEKAS KRZYSZTOF |
B - 13 |
5040 |
1 |
14 |
OKWIET KRZYSZTOF |
B - 15 |
4830 |
2 |
15 |
KOWALSKI STANISŁAW |
B - 14 |
3420 |
3 |
16 |
PECA ŁUKASZ |
B – 20 |
3330 |
4 |
17 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
B - 21 |
3060 |
5 |
18 |
TYRAŁA HENRYK |
B - 24 |
3020 |
6 |
19 |
KACZMARSKI RYSZARD |
B - 17 |
2870 |
7 |
20 |
MROŻEK PIOTR |
B - 16 |
2300 |
8 |
21 |
LANGIER TOMASZ |
B - 22 |
2120 |
9 |
22 |
KRÓLAK ŁUKASZ |
B - 19 |
1040 |
10 |
23 |
GRABNY ZDZISŁAW |
B - 23 |
790 |
11 |
24 |
FLORCZYK ZYGMUNT |
B - 18 |
0 |
12 |
25 |
KOWALCZYK ROMAN |
C - 35 |
4960 |
1 |
26 |
KLIMAS ŁUKASZ |
C - 36 |
4480 |
2 |
27 |
TRUSEWICZ PIOTR |
C - 27 |
4380 |
3 |
28 |
TUREK ANDRZEJ |
C - 25 |
3770 |
4 |
29 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
C - 28 |
2300 |
5 |
30 |
ZASUŃ ROBERT |
C - 29 |
2070 |
6 |
31 |
LICZBERSKI MARIUSZ |
C - 32 |
1530 |
7 |
32 |
KRYZA JANUSZ |
C - 34 |
1090 |
8 |
33 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
C - 26 |
720 |
9 |
34 |
FIGLAROWICZ JAN |
C - 31 |
630 |
10 |
35 |
GOLONKA SŁAWOMIR |
C - 30 |
570 |
11 |
36 |
MALISZEWSKI NORBERT |
C - 33 |
140 |
12 |
I tura MK w kategorii spławik – Zbiornik Wodociągów 11.04.2021
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
SEKTOR - STAN |
WAGA |
M-CE/PKT |
1 |
PECA ŁUKASZ |
A - 4 |
10620 |
1 |
2 |
TUREK ANDRZEJ |
A - 3 |
9820 |
2 |
3 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
A - 6 |
9610 |
3 |
4 |
KRYZA JANUSZ |
A - 2 |
9240 |
4 |
5 |
CIASTEK PAWEŁ |
A - 5 |
6300 |
5 |
6 |
KOSOWSKI MARIUSZ |
A - 1 |
5790 |
6 |
7 |
KOWALSKI STANISŁAW |
A - 7 |
5500 |
7 |
8 |
FLORCZYK JERZY |
A - 13 |
5210 |
8 |
9 |
MALINOWSKI NORBERT |
A - 14 |
5180 |
9 |
10 |
SMOK ANDRZEJ |
A - 9 |
4550 |
10 |
11 |
BULWAN TOMASZ |
A - 10 |
3990 |
11 |
12 |
TRUSEWICZ PIOTR |
A - 16 |
3450 |
12 |
13 |
FLORCZYK ZYGMUNT |
A - 8 |
3070 |
13 |
14 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
A - 15 |
2700 |
14 |
15 |
GOLONKA SŁAWOMIR |
A - 11 |
2170 |
15 |
16 |
KAPUŚNIAK PRZEMYSŁAW |
A - 12 |
1110 |
16 |
17 |
TYCZKA ŁUKASZ |
B - 17 |
6580 |
1 |
18 |
TYCZKA ALEKSANDER |
B - 30 |
5820 |
2 |
19 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
B - 24 |
5610 |
3 |
20 |
ZASKÓRSKI DAMIAN |
B - 21 |
5430 |
4 |
21 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
B - 25 |
3490 |
5 |
22 |
KACZMARSKI RYSZARD |
B - 18 |
3460 |
6 |
23 |
JAROSZ TOMASZ |
B - 27 |
3400 |
7 |
24 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
B - 22 |
3390 |
8 |
25 |
BEKAS KRZYSZTOF |
B - 19 |
3170 |
9 |
26 |
WÓJCIK PIOTR |
B - 23 |
2950 |
10 |
27 |
TYRAŁA HENRYK |
B - 31 |
2720 |
11 |
28 |
KRÓLAK ŁUKASZ |
B - 29 |
2640 |
12 |
29 |
GIL PRZEMYSŁAW |
B - 28 |
2570 |
13 |
30 |
MAŁEK ŁUKASZ |
B - 20 |
1250 |
14 |
31 |
ZASUŃ ROBERT |
B - 26 |
1110 |
15 |
Mistrzostwo Koła kat. Spławik II tura Krzepice 27.09.2020
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
SEK |
WAGA |
PKT |
MIEJS |
1 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
B13 |
2400 |
1 |
1 |
2 |
KOTAS RYSZARD |
A1 |
1970 |
1 |
2 |
3 |
ROGOZA GRZEGORZ |
B15 |
1920 |
2 |
3 |
4 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
A2 |
1790 |
2 |
4 |
5 |
KUSAL TEODOR |
A4 |
860 |
3 |
5 |
6 |
GOLONKA SŁAWOMIR |
B14 |
670 |
3 |
6 |
7 |
KOWALCZYK ROMAN |
B11 |
440 |
4 |
7 |
8 |
BEKAS KRZYSZTOF |
a5 |
400 |
4 |
8 |
9 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
B12 |
400 |
5 |
9 |
10 |
FLORCZYK JERZY |
A8 |
180 |
5 |
10 |
11 |
TUREK ANDRZEJ |
B9 |
280 |
6 |
11 |
12 |
FLORCZYK ZYGMUNT |
A6 |
160 |
6 |
12 |
13 |
PECA ŁUKASZ |
A7 |
140 |
7 |
13 |
14 |
KRYZA JANUSZ |
B10 |
50 |
7 |
14 |
15 |
KACZMARSKI RYSZARD |
A3 |
0 |
8 |
15 |
Mistrzostwo Koła PZW Okoń-Wodociągi – kategoria spławik
I tura - Zbiornik Wodociągów 21.06.2020
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
SEKTOR |
NR STAN |
WAGA |
M-CE / PKT |
1 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
1 |
1 |
6215 |
1 |
2 |
TUREK ANDRZEJ |
1 |
14 |
3670 |
2 |
3 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
1 |
4 |
2965 |
3 |
4 |
KAPINOS DARIUSZ |
1 |
6 |
2215 |
4 |
5 |
ŻAK ARIEL |
1 |
11 |
2130 |
5 |
6 |
PECA ŁUKASZ |
1 |
9 |
1930 |
6 |
7 |
KOKOT KONRAD |
1 |
12 |
1765 |
7 |
8 |
KRYZA JANUSZ |
1 |
13 |
1520 |
8 |
9 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
1 |
7 |
1510 |
9 |
10 |
JAROSZ TOMASZ |
1 |
8 |
1470 |
10 |
11 |
FLORCZYK ZYGMUNT |
1 |
15 |
1285 |
11 |
12 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
1 |
2 |
1100 |
12 |
13 |
KOWALSKI STANISŁAW |
1 |
5 |
1005 |
13 |
14 |
GRABNY ZDZISŁAW |
1 |
10 |
740 |
14 |
15 |
KACZMARSKI RYSZARD |
1 |
3 |
480 |
15 |
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
SEKTOR |
NR STAN |
WAGA |
M-CE / PKT |
1 |
KUSAL TEODOR |
2 |
19 |
4855 |
1 |
2 |
KOTAS RYSZARD |
2 |
22 |
2950 |
2 |
3 |
FLORCZYK JERZY |
2 |
18 |
2865 |
3 |
4 |
KOKOT PIOTR |
2 |
30 |
2720 |
4 |
5 |
BEKAS KRZYSZTOF |
2 |
24 |
2665 |
5 |
6 |
KOWALCZYK ROMAN |
2 |
28 |
2550 |
6 |
7 |
ĆWILĄG WALDEMAR |
2 |
26 |
1900 |
7 |
8 |
SMOK ANDRZEJ |
2 |
23 |
1315 |
8 |
9 |
MAŁEK ŁUKASZ |
2 |
25 |
1215 |
9 |
10 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
2 |
16 |
915 |
10 |
11 |
ZASUŃ ROBERT |
2 |
21 |
815 |
11 |
12 |
GOLONKA SŁAWOMIR |
2 |
20 |
680 |
12 |
13 |
CABAN ARKADIUSZ |
2 |
27 |
615 |
13 |
14 |
FIGLAROWICZ JAN |
2 |
17 |
350 |
14 |
15 |
BEDNARSKI MARCIN |
2 |
29 |
220 |
15 |
Mistrzostwo Koła PZW Okoń-Wodociągi kategoria spinning
I tura Poraj 14.06.2020
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PKT za ryby |
PKT |
M-CE |
1 |
TUREK ANDRZEJ |
1800 (68) |
1 |
1 |
2 |
KOWALSKI STANISŁAW |
220 (26) |
2 |
2 |
3 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
120 (21) |
3 |
3 |
4 |
CIASTEK PAWEŁ |
0 |
13 |
4 |
5 |
KRYZA JANUSZ |
0 |
13 |
4 |
6 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
0 |
13 |
4 |
7 |
MAŁEK ŁUKASZ |
0 |
13 |
4 |
8 |
SMOLARSKI MARCIN |
0 |
13 |
4 |
9 |
BEKAS KRZYSZTOF |
0 |
13 |
4 |
10 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
0 |
13 |
4 |
11 |
OKWIET KRZYSZTOF |
0 |
13 |
4 |
12 |
ZASUŃ ROBERT |
0 |
13 |
4 |
13 |
GONERA RAFAŁ |
0 |
13 |
4 |
Mistrzostwo Koła PZW Okoń-Wodociągi – kategoria grunt
II tura – Zbiornik Wodociągów 6.09.2020
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
SEKTOR |
NR STAN |
WAGA |
M-CE / PKT |
1 |
TUREK ANDRZEJ |
A |
3 |
5870 |
1 |
2 |
FLORCZYK JERZY |
A |
6 |
5570 |
2 |
3 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
A |
1 |
4435 |
3 |
4 |
KOTAS RYSZARD |
A |
7 |
4235 |
4 |
5 |
KUSAL TEODOR |
A |
9 |
3635 |
5 |
6 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
A |
11 |
3565 |
6 |
7 |
GRABNY ZDZISŁAW |
A |
12 |
3410 |
7 |
8 |
MAŁEK ŁUKASZ |
A |
5 |
3370 |
8 |
9 |
LAMPA ADRIAN |
A |
13 |
3290 |
9 |
10 |
ROGOZA GRZEGORZ |
A |
10 |
3030 |
10 |
11 |
OKWIET KRZYSZTOF |
A |
2 |
2685 |
11 |
12 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
A |
14 |
2575 |
12 |
13 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
A |
16 |
2155 |
13 |
14 |
GIL PRZEMYSŁAW |
A |
4 |
1005 |
14 |
15 |
FIGLAROWICZ JAN |
A |
8 |
670 |
15 |
16 |
PLUTA MACIEJ |
A |
15 |
0 |
16 |
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
SEKTOR |
NR STAN |
WAGA |
M-CE / PKT |
1 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
B |
25 |
2485 |
1 |
2 |
KOWALCZYK ROMAN |
B |
30 |
1910 |
2 |
3 |
SMOK ANDRZEJ |
B |
22 |
1610 |
3 |
4 |
KRÓLAK ŁUKASZ |
B |
21 |
1540 |
4 |
5 |
GOLONKA SŁAWOMIR |
B |
23 |
1475 |
5 |
6 |
KACZMARSKI RYSZARD |
B |
29 |
1095 |
6 |
7 |
BEKAS KRZYSZTOF |
B |
20 |
980 |
7 |
8 |
GAJOWIEC ADAM |
B |
27 |
975 |
8 |
9 |
ZASUŃ ROBERT |
B |
24 |
925 |
9 |
10 |
WÓJCIK PIOTR |
B |
31 |
800 |
10 |
11 |
OCHOCKI MAREK |
B |
18 |
790 |
11 |
12 |
ĆWILĄG WALDEMAR |
B |
17 |
730 |
12 |
13 |
MICHALIK CZESŁAW |
B |
28 |
455 |
13 |
14 |
KRYZA JANUSZ |
B |
19 |
315 |
14 |
15 |
BAWOR ROBERT |
B |
26 |
0 |
15 |
-: CLEANED :-
Poraj kategoria spinning 27.10.2019
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PKT |
NW |
GP |
1 |
TUREK ANDRZEJ |
2750 |
50 |
20 |
2 |
SMOLARSKI MARCIN |
2200 |
49 |
19 |
3 |
BEKAS KRZYSZTOF |
1600 |
48 |
18 |
4 |
GAJOWIEC ADAM |
1500 |
47 |
17 |
5 |
KOWALCZYK ROMAN |
1300 |
46 |
16 |
6 |
KRYZA JANUSZ |
1200 |
45 |
15 |
7 |
MAŁEK ŁUKASZ |
0 |
10 |
|
8 |
SZLĘZAK PIOTR |
0 |
10 |
|
9 |
KOWALSKI STANISŁAW |
0 |
10 |
|
10 |
ZASUŃ ROBERT |
0 |
10 |
|
11 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
0 |
10 |
|
12 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
0 |
10 |
|
13 |
KUSAL TEODOR |
0 |
10 |
|
14 |
MICHALIK CZESŁAW |
0 |
10 |
|
Zawody w kategorii spinningowej – Poraj 13.10.2019
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
MIARA |
PKT |
GP |
NW |
1 |
SZLĘZAK PIOTR |
|
2350 |
20 |
50 |
2 |
KOWALSKI STANISŁAW |
|
1870 |
19 |
49 |
3 |
ZASUŃ ROBERT |
|
1740 |
18 |
48 |
4 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
|
1500 |
17 |
47 |
5 |
KOWALCZYK ROMAN |
58,6 |
1250 |
16 |
46 |
6 |
CIASTEK PAWEŁ |
58 |
1200 |
15 |
45 |
7 |
BEKAS KRZYSZTOF |
|
1150 |
14 |
44 |
8 |
MAŁEK ŁUKASZ |
|
750 |
13 |
43 |
9 |
SMOLARSKI MARCIN |
|
220 |
12 |
42 |
10 |
GONERA RAFAŁ |
|
0 |
|
10 |
|
MIELCZAREK MIROSŁAW |
|
0 |
|
10 |
|
OKWIET KRZYSZTOF |
|
0 |
|
10 |
|
KUSAL TEODOR |
|
0 |
|
10 |
|
GAJOWIEC ADAM |
|
0 |
|
10 |
|
KRYZA JANUSZ |
|
0 |
|
10 |
|
KLAMSKI KRZYSZTOF |
|
0 |
|
10 |
|
TUREK ANDRZEJ |
|
0 |
|
10 |
|
KANIOWSKI MIŁOSZ |
|
0 |
|
10 |
|
SUCHAN TOMASZ |
|
0 |
|
10 |
|
SMOK ANDRZEJ |
|
0 |
|
10 |
Wodociągi 8.09.2019 punktacja sektorowa
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PKT |
WAGA |
NW |
GP |
1 |
TUREK ANDRZEJ |
1 |
3600 |
50 |
20 |
2 |
ZASUŃ ROBERT |
1 |
3480 |
49 |
19 |
3 |
ZASUŃ ŁUKASZ |
2 |
3305 |
48 |
18 |
4 |
ROGOZA GRZEGORZ |
2 |
3055 |
47 |
17 |
5 |
TYCZKA ALEKSANDER |
3 |
3280 |
46 |
16 |
6 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
3 |
2125 |
45 |
15 |
7 |
GAJOWIEC ADAM |
4 |
2275 |
44 |
14 |
8 |
MAŁEK ŁUKASZ |
4 |
1985 |
43 |
13 |
9 |
KRYZA JANUSZ |
5 |
1920 |
42 |
12 |
10 |
GRABNY ZDZISŁAW |
5 |
1655 |
41 |
11 |
11 |
KOWALCZYK ROMAN |
6 |
1870 |
40 |
10 |
12 |
GOLONKA SŁAWOMIR |
6 |
1640 |
39 |
9 |
13 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
7 |
1625 |
38 |
8 |
14 |
KOWALSKI STANISŁAW |
7,5 |
1815 |
37 |
7 |
15 |
FLORCZYK JERZY |
7,5 |
1815 |
37 |
7 |
16 |
KUSAL TEODOR |
8 |
1470 |
35 |
6 |
17 |
OKWIET KRZYSZTOF |
9 |
1770 |
34 |
4 |
18 |
BEKAS KRZYSZTOF |
9 |
1460 |
33 |
3 |
19 |
KARDAS WIESŁAW |
10 |
1650 |
32 |
2 |
20 |
TRUSEWICZ PIOTR |
10 |
1140 |
31 |
1 |
21 |
WÓJCIK PIOTR |
11 |
1120 |
30 |
|
22 |
FIGLAROWICZ JAN |
11 |
845 |
29 |
|
23 |
GUZIK ARTUR |
12 |
1060 |
28 |
|
24 |
SMOK ANDRZEJ |
12 |
670 |
27 |
|
25 |
KOTAS RYSZARD |
13 |
750 |
26 |
|
26 |
SZLĘZAK PIOTR |
13 |
580 |
25 |
|
27 |
OCHOCKI MAREK |
14 |
320 |
24 |
|
28 |
MICHALIK CZESŁAW |
14 |
120 |
23 |
|
29 |
CABAN ARKADIUSZ |
15 |
170 |
22 |
|
30 |
KACZMARSKI RYSZARD |
15 |
0 |
10 |
|
Wyniki zawodów w kategorii feeder 1.09.2019
klasyfikacja sektorowa
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
GP |
NW |
1 |
ZASUŃ ROBERT |
5340 |
20 |
50 |
2 |
KACZMARSKI RYSZARD |
4805 |
19 |
49 |
3 |
KOWALCZYK ROMAN |
4550 |
18 |
48 |
4 |
ROGOZA GRZEGORZ |
3695 |
17 |
47 |
5 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
3920 |
16 |
46 |
6 |
TUREK ANDRZEJ |
3295 |
15 |
45 |
7 |
MAŁEK ŁUKASZ |
3475 |
14 |
44 |
8 |
KOTAS RYSZARD |
2990 |
13 |
43 |
9 |
ŻAK ARIEL |
2725 |
12 |
42 |
10 |
KUSAL TEODOR |
2655 |
11 |
41 |
11 |
SMOLARSKI MARCIN |
2545 |
10 |
40 |
12 |
FIGLAROWICZ JAN |
2540 |
9 |
39 |
13 |
KOWALSKI STANISŁAW |
2200 |
8 |
38 |
14 |
GAJOWIEC ADAM |
2150 |
7 |
37 |
15 |
GAWĘDA GRZEGORZ |
2085 |
6 |
36 |
16 |
BEDNAREK GRZEGORZ |
1730 |
5 |
35 |
17 |
BEKAS KRZYSZTOF |
1895 |
4 |
34 |
18 |
GIL PRZEMYSŁAW |
1690 |
3 |
33 |
19 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
1795 |
2 |
32 |
20 |
TRUSEWICZ PIOTR |
1555 |
1 |
31 |
21 |
ŻAK HUBERT |
1610 |
|
30 |
22 |
FLORCZYK JERZY |
1550 |
|
29 |
23 |
GRABNY ZDZISŁAW |
1490 |
|
28 |
24 |
KRYZA JANUSZ |
1440 |
|
27 |
25 |
SMOK ANDRZEJ |
1360 |
|
26 |
26 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
1210 |
|
25 |
27 |
CIASTEK PAWEŁ |
1170 |
|
24 |
28 |
WÓJCIK PIOTR |
1150 |
|
23 |
29 |
GAWĘDA KRYSTIAN |
1050 |
|
22 |
30 |
BEDNAREK SŁAWOMIR |
1045 |
|
21 |
31 |
OKWIET KRZYSZTOF |
940 |
|
20 |
32 |
SZLĘZAK PIOTR |
830 |
|
20 |
33 |
MICHALIK CZESŁAW |
935 |
|
20 |
34 |
LIPIŃSKI ŁUKASZ |
585 |
|
20 |
35 |
FLORCZYK ZYGMUNT |
500 |
|
20 |
36 |
GOLONKA SŁAWOMIR |
420 |
|
20 |
37 |
OCHOCKI MAREK |
435 |
|
20 |
38 |
BARYŁKA SEBASTIAN |
35 |
|
20 |
M.K. w kategorii gruntowej – Wodociągi 23.06.2019
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
PKT |
M-CE |
GP |
NW |
1 |
TUREK ANDRZEJ |
7775 |
1 |
1 |
20 |
50 |
2 |
KUSAL TEODOR |
6510 |
1 |
2 |
19 |
49 |
3 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
5110 |
2 |
3 |
18 |
48 |
4 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
4200 |
2 |
4 |
17 |
47 |
5 |
KOWALCZYK ROMAN |
4505 |
3 |
5 |
16 |
46 |
6 |
BEKAS KRZYSZTOF |
4000 |
3 |
6 |
15 |
45 |
7 |
ZASUŃ ROBERT |
4090 |
4 |
7 |
14 |
44 |
8 |
MAŁEK ŁUKASZ |
3310 |
4 |
8 |
13 |
43 |
9 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
3220 |
5 |
9 |
12 |
42 |
10 |
FIGLAROWICZ JAN |
3215 |
5 |
10 |
11 |
41 |
11 |
KOWALSKI STANISŁAW |
3205 |
6 |
11 |
10 |
40 |
12 |
OKWIET KRZYSZTOF |
3180 |
6 |
12 |
9 |
39 |
13 |
ROGOZA GRZEGORZ |
2995 |
7 |
13 |
8 |
38 |
14 |
GAJOWIEC ADAM |
2550 |
7 |
14 |
7 |
37 |
15 |
ŻAK HUBERT |
2800 |
8 |
15 |
6 |
36 |
16 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
2325 |
8 |
16 |
5 |
35 |
17 |
KOTAS RYSZARD |
2410 |
9 |
17 |
4 |
34 |
18 |
SMOK ANDRZEJ |
2000 |
9 |
18 |
3 |
33 |
19 |
CHEŁMIŃSKI ROBERT |
2370 |
10 |
19 |
2 |
32 |
20 |
GAWĘDA KRYSTIAN |
1895 |
10 |
20 |
1 |
31 |
21 |
ĆWILĄG WALDEMAR |
2310 |
11 |
21 |
|
30 |
22 |
MICHALIK CZESŁAW |
1495 |
11 |
22 |
|
29 |
23 |
FLORCZYK JERZY |
2105 |
12 |
23 |
|
28 |
24 |
GRABNY ZDZISŁAW |
1285 |
12 |
24 |
|
27 |
25 |
KRYZA JANUSZ |
2025 |
13 |
25 |
|
26 |
26 |
GOLONKA SŁAWOMIR |
845 |
13 |
26 |
|
25 |
27 |
KACZMARSKI RYSZARD |
1760 |
14 |
27 |
|
24 |
28 |
ŻAK ARIEL |
765 |
14 |
28 |
|
23 |
29 |
FLORCZYK ZYGMUNT |
815 |
15 |
29 |
|
22 |
MiSTRZOSTWO KOŁA KATEGORIA Spinning 16.06.2019
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
PKT |
NW |
GP |
1 |
BEKAS KRZYSZTOF |
3200 |
50 |
20 |
2 |
GONERA RAFAŁ |
1950 |
49 |
19 |
3 |
ROGOZA GRZEGORZ |
1450 |
48 |
18 |
4 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
690 |
47 |
17 |
5 |
OKWIET KRZYSZTOF |
530 |
46 |
16 |
6 |
BIAŁY JAKUB |
530 |
45 |
15 |
7 |
GAJOWIEC ADAM |
500 |
44 |
14 |
8 |
KUSAL TEODOR |
310 |
43 |
13 |
9 |
PECA ŁUKASZ |
290 |
42 |
12 |
10 |
MAŁEK ŁUKASZ |
290 |
41 |
11 |
11 |
SMOLARSKI MARCIN |
170 |
40 |
10 |
12 |
KOWALCZYK ROMAN |
130 |
39 |
9 |
13 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
0 |
10 |
|
14 |
KOWALSKI STANISŁAW |
0 |
10 |
|
15 |
KRYZA JANUSZ |
0 |
10 |
|
16 |
FLORCZYK JERZY |
0 |
10 |
|
17 |
TUREK ANDRZEJ |
0 |
10 |
|
18 |
RAJMAN HENRYK |
0 |
10 |
|
19 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
0 |
10 |
|
20 |
ZASUŃ ROBERT |
0 |
10 |
|
21 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
0 |
10 |
|
22 |
SMOK ANDRZEJ |
0 |
10 |
|
23 |
KAPUŚNIAK PRZEMYSŁAW |
0 |
10 |
|
24 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
0 |
10 |
|
25 |
TRUSEWICZ PIOTR |
0 |
10 |
|
26 |
KACZMARSKI RYSZARD |
0 |
10 |
|
Mistrzostwo Koła w kategorii spławikowej 26.05.2019 – Wodociągi
Klasyfikacja sektorowa
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
NW |
GP |
1 |
TYCZKA ŁUKASZ |
3380 |
50 |
20 |
2 |
KOBĘDZA TOMASZ |
3225 |
49 |
19 |
3 |
KOWALSKI STANISŁAW |
2640 |
48 |
18 |
4 |
KOWALCZYK ROMAN |
2255 |
47 |
17 |
5 |
TYCZKA ALEKSANDER |
2490 |
46 |
16 |
6 |
BEKAS KRZYSZTOF |
2235 |
45 |
15 |
7 |
PECA ŁUKASZ |
2015 |
44 |
14 |
8 |
KOKOT KONRAD |
1630 |
43 |
13 |
9 |
KUSAL TEODOR |
1740 |
42 |
12 |
10 |
KOKOT PIOTR |
1530 |
41 |
11 |
11 |
SMOLARSKI MARCIN |
1640 |
40 |
10 |
12 |
ROGOZA GRZEGORZ |
1520 |
39 |
9 |
13 |
TRUSEWICZ PIOTR |
1290 |
38 |
8 |
14 |
SMOK ANDRZEJ |
1100 |
37 |
7 |
15 |
MAŁEK ŁUKASZ |
1205 |
36 |
6 |
16 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
1020 |
35 |
5 |
17 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
1060 |
34 |
4 |
18 |
FLORCZYK ZYGMUNT |
770 |
33 |
3 |
19 |
TUREK ANDRZEJ |
740 |
32 |
2 |
20 |
FLORCZYK JERZY |
710 |
31 |
1 |
21 |
ZASUŃ ROBERT |
700 |
30 |
|
22 |
KOTAS RYSZARD |
680 |
29 |
|
23 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
505 |
28 |
|
24 |
FIGLAROWICZ JAN |
455 |
27 |
|
25 |
GAWĘDA KRYSTIAN |
450 |
26 |
|
26 |
ĆWILĄG WALDEMAR |
405 |
25 |
|
27 |
KRYZA JANUSZ |
365 |
24 |
|
28 |
KRZYWAŃSKI PAWEŁ |
295 |
23 |
|
29 |
KACZMARSKI RYSZARD |
205 |
22 |
|
30 |
GAJOWIEC ADAM |
190 |
21 |
|
31 |
GRABNY ZDZISŁAW |
100 |
20 |
|
32 |
GOLONKA SŁAWOMIR |
75 |
20 |
|
Zawody w kategorii gruntowej – Wodociągi 18.05.2019
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
PKT |
M-CE |
GP |
NW |
1 |
TUREK ANDRZEJ |
4120 |
1 |
1 |
20 |
50 |
2 |
FIGLAROWICZ JAN |
2220 |
1 |
2 |
19 |
49 |
3 |
MAŁEK ŁUKASZ |
2100 |
2 |
3 |
18 |
48 |
4 |
BEKAS KRZYSZTOF |
1755 |
2 |
4 |
17 |
47 |
5 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
1410 |
3 |
5 |
16 |
46 |
6 |
FLORCZYK JERZY |
1285 |
3 |
6 |
15 |
45 |
7 |
ŻAK ARIEL |
1125 |
4 |
7 |
14 |
44 |
8 |
KOTAS RYSZARD |
1105 |
4 |
8 |
13 |
43 |
9 |
ZASUŃ ROBERT |
1120 |
5 |
9 |
12 |
42 |
10 |
KOWALSKI STANISŁAW |
875 |
5 |
10 |
11 |
41 |
11 |
OKWIET KRZYSZTOF |
680 |
6 |
11 |
10 |
40 |
12 |
SMOK ANDRZEJ |
845 |
6,5 |
12 |
9 |
39 |
13 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
845 |
6,5 |
12 |
9 |
39 |
14 |
KUSAL TEODOR |
600 |
7 |
14 |
7 |
37 |
15 |
ĆWILĄG WALDEMAR |
790 |
8 |
15 |
6 |
36 |
16 |
GOLONKA SŁAWOMIR |
545 |
8 |
16 |
5 |
35 |
17 |
ROGOZA GRZEGORZ |
535 |
9 |
17 |
4 |
34 |
18 |
KOWALCZYK ROMAN |
420 |
9 |
18 |
3 |
33 |
19 |
KRZYWAŃSKI PAWEŁ |
510 |
10 |
19 |
2 |
32 |
20 |
KACZMARSKI RYSZARD |
360 |
10 |
20 |
1 |
31 |
21 |
GRABNY ZDZISŁAW |
490 |
11 |
21 |
|
30 |
22 |
LAMPA ADRIAN |
245 |
11 |
22 |
|
29 |
23 |
POKRYWKA MIROSŁAW |
480 |
12 |
23 |
|
28 |
24 |
GAJOWIEC ADAM |
230 |
12 |
24 |
|
27 |
25 |
BIEDRZYCKI WIESŁAW |
445 |
13 |
25 |
|
26 |
26 |
CABAN ARKADIUSZ |
215 |
13,5 |
26 |
|
25 |
27 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
215 |
13,5 |
26 |
|
25 |
28 |
PECA ŁUKASZ |
315 |
14 |
28 |
|
23 |
29 |
MICHALIK CZESŁAW |
290 |
15 |
29 |
|
22 |
30 |
GAWĘDA GRZEGORZ |
180 |
15 |
30 |
|
21 |
31 |
ŻAK HUBERT |
240 |
16 |
31 |
|
20 |
32 |
TRUSEWICZ PIOTR |
125 |
16 |
32 |
|
20 |
33 |
PLUTA FLORIAN |
80 |
17 |
33 |
|
20 |
34 |
KRYZA JANUSZ |
0 |
18 |
34 |
|
10 |
35 |
REZLER ANDRZEJ |
0 |
18 |
34 |
|
10 |
Rozpoczęcie sezonu 2019 w kategorii spławik Pajęczno 7.04.2019
KALSYFIKACJA SEKTOROWA
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
NW |
GP |
1 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
4900 |
50 |
20 |
2 |
TUREK ANDRZEJ |
3375 |
49 |
19 |
3 |
KUSAL TEODOR |
2315 |
48 |
18 |
4 |
KOWALSKI STANISŁAW |
4480 |
47 |
17 |
5 |
TRUSEWICZ PIOTR |
2385 |
46 |
16 |
6 |
BEKAS KRZYSZTOF |
2190 |
45 |
15 |
7 |
KOWALCZYK ROMAN |
3505 |
44 |
14 |
8 |
GRABNY ZDZISŁAW |
1795 |
43 |
13 |
9 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
1735 |
42 |
12 |
10 |
SZNAJDER SEBASTIAN |
2700 |
41 |
11 |
11 |
GIL PRZEMYSŁAW |
1635 |
40 |
10 |
12 |
FLORCZYK JERZY |
1460 |
39 |
9 |
13 |
KOTAS RYSZARD |
2250 |
38 |
8 |
14 |
ZASUŃ ROBERT |
1265 |
37 |
7 |
15 |
KRYZA JANUSZ |
865 |
36 |
6 |
16 |
KOKOT KONRAD |
2225 |
35 |
5 |
17 |
ROGOZA GRZEGORZ |
1200 |
34 |
4 |
18 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
645 |
33 |
3 |
19 |
OKWIET KRZYSZTOF |
1935 |
32 |
2 |
20 |
GAWĘDA KRYSTIAN |
790 |
31 |
1 |
21 |
ĆWILĄG WALDEMAR |
370 |
30 |
|
22 |
SMOK ANDRZEJ |
1485 |
29 |
|
23 |
GAJOWIEC ADAM |
395 |
28 |
|
24 |
KOKOT PIOTR |
300 |
27 |
|
25 |
FLORCZYK ZYGMUNT |
1460 |
26 |
|
26 |
MAŁEK ŁUKASZ |
345 |
25 |
|
27 |
FIGLAROWICZ JAN |
205 |
24 |
|
28 |
WÓJCIK PIOTR |
1340 |
23 |
|
29 |
MIELCZAREK MIROSŁAW |
330 |
22 |
|
30 |
CABAN ARKADIUSZ |
0 |
21 |
|
31 |
KACZMARSKI RYSZARD |
650 |
20 |
|
Zawody w kategorii podlodowej 10.02.2019 – Wodociągi
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
WAGA |
GP |
NW |
1 |
MAŁEK ŁUKASZ |
4590 |
20 |
50 |
2 |
TUREK ANDRZEJ |
3930 |
19 |
49 |
3 |
KOTAS RYSZARD |
3120 |
18 |
48 |
4 |
KUSAL TEODOR |
3060 |
17 |
47 |
5 |
SOBIERAJSKI ZBIGNIEW |
2915 |
16 |
46 |
6 |
FIGLAROWICZ JAN |
2865 |
15 |
45 |
7 |
PECA ŁUKASZ |
2665 |
14 |
44 |
8 |
SMOK ANDRZEJ |
2470 |
13 |
43 |
9 |
KOZAK MARIUSZ |
2260 |
12 |
42 |
10 |
KOKOT PIOTR |
2245 |
11 |
41 |
11 |
KACZMARSKI RYSZARD |
2240 |
10 |
40 |
12 |
KOWALCZYK ROMAN |
2205 |
9 |
39 |
13 |
PRZYBYLSKI GRZEGORZ |
2075 |
8 |
38 |
14 |
KOWALSKI STANISŁAW |
1790 |
7 |
37 |
15 |
KOKOT KONRAD |
1755 |
6 |
36 |
16 |
GAJOWIEC ADAM |
1495 |
5 |
35 |
17 |
MAŁCZAK MARCIN |
1400 |
4 |
34 |
18 |
KANIOWSKI MIŁOSZ |
1390 |
3 |
33 |
19 |
TRUSEWICZ PIOTR |
1385 |
2 |
32 |
20 |
GRABNY ZDZISŁAW |
1375 |
1 |
31 |
21 |
KRYZA JANUSZ |
1315 |
|
30 |
22 |
FLORCZYK JERZY |
1160 |
|
29 |
23 |
BEKAS KRZYSZTOF |
1095 |
|
28 |
24 |
KOWALSKI KRZYSZTOF |
805 |
|
27 |
25 |
KLAMSKI KRZYSZTOF |
570 |
|
26 |
26 |
KAPINOS DARIUSZ |
270 |
|
25 |
27 |
ROGOZA GRZEGORZ |
0 |
|
0 |