Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?



Statystyki

21.10.2019

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 355

Najnowszy użytkownik: Kostuh

Shoutbox

Tabela najwszechstronniejszy wędkarz Koła

 

 

 

Tabelę najwszechstronniejszy wędkarz Koła 2010 można znaleźć tu.

Tabelę najwszechstronniejszy wędkarz Koła 2011 można znaleźć tu.

Tabelę najwszechstronniejszy wędkarz Koła 2015 można znaleźć tu.

Tabelę najwszechstronniejszy wędkarz Koła 2016 można znaleźć tu.

Tabelę najwszechstronniejszy wędkarz Koła 2017 można znaleźć tu.

 

Najwszechstronniejszy wędkarz koła PZW Okoń-Wodociągi 2019

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

lód

spł

feed

Mk sp

MK spi

MK fed

feed

spł

spin

spin

suma

1

KOWALCZYK ROMAN

39

44

33

47

39

46

48

40

46

 

382

2

MAŁEK ŁUKASZ

50

25

48

36

41

43

44

43

43

 

372

3

BEKAS KRZYSZTOF

28

45

47

45

50

45

34

33

44

 

371

4

KANIOWSKI MIŁOSZ

33

50

46

35

47

48

46

45

10

 

360

5

KUSAL TEODOR

47

48

37

42

43

49

41

35

10

 

352

6

KOWALSKI STANISŁAW

37

47

41

48

10

40

38

37

49

 

347

7

TUREK ANDRZEJ

49

49

50

32

10

50

45

50

10

 

345

8

SOBIERAJSKI ZBIGNIEW

46

42

39

34

10

47

32

38

47

 

335

9

ZASUŃ ROBERT

37

42

30

10

44

50

49

48

 

310

10

ROGOZA GRZEGORZ

34

34

39

48

38

47

47

 

 

287

11

GAJOWIEC ADAM

35

28

27

21

44

37

37

44

10

 

283

12

KOTAS RYSZARD

48

38

43

29

34

43

26

 

 

261

13

FIGLAROWICZ JAN

45

24

49

27

41

39

29

 

 

254

14

SMOK ANDRZEJ

43

29

39

37

10

33

26

27

10

 

254

15

FLORCZYK JERZY

29

39

45

31

10

28

29

37

 

 

248

16

OKWIET KRZYSZTOF

32

40

46

39

20

34

10

 

221

17

GRABNY ZDZISŁAW

31

43

30

20

27

28

41

 

 

220

18

KRYZA JANUSZ

30

36

10

24

10

26

27

42

10

 

215

19

TRUSEWICZ PIOTR

32

46

20

38

10

31

31

 

 

208

20

KACZMARSKI RYSZARD

40

20

31

22

10

24

49

10

 

 

206

21

SMOLARSKI MARCIN

40

40

40

42

 

162

22

PECA ŁUKASZ

44

23

44

42

 

 

153

23

GOLONKA SŁAWOMIR

35

20

25

20

39

 

 

139

24

MIELCZAREK MIROSŁAW

22

25

28

10

35

10

 

130

25

ĆWILĄG WALDEMAR

30

36

25

30

 

 

121

26

KOKOT KONRAD

36

35

43

 

 

114

27

GAWĘDA KRYSTIAN

31

26

31

22

 

 

110

28

KOKOT PIOTR

41

27

41

 

 

109

29

ŻAK ARIEL

44

23

42

 

 

109

30

FLORCZYK ZYGMUNT

26

33

22

20

 

 

101

31

SZLĘZAK PIOTR

20

25

50

 

95

32

MICHALIK CZESŁAW

22

29

20

23

 

 

94

33

TYCZKA ALEKSANDER

46

46

 

 

92

34

KLAMSKI KRZYSZTOF

26

10

42

10

 

88

35

ŻAK HUBERT

20

36

30

 

 

86

36

WÓJCIK PIOTR

23

23

30

 

 

76

37

KOWALSKI KRZYSZTOF

27

33

10

 

 

70

38

CIASTEK PAWEŁ

24

45

 

69

39

CABAN ARKADIUSZ

21

25

22

 

 

68

40

SZNAJDER SEBASTIAN

41

25

 

 

66

41

GONERA RAFAŁ

49

10

 

59

42

GAWĘDA GRZEGORZ

21

36

 

 

57

43

KRZYWAŃSKI PAWEŁ

32

23

 

 

55

44

TYCZKA ŁUKASZ

50

 

 

50

45

KOBĘDZA TOMASZ

49

 

 

49

46

ZASUŃ ŁUKASZ

 

 

 

 

 

 

48

 

 

48

47

BIAŁY JAKUB

45

 

 

45

48

OCHOCKI MAREK

20

24

 

 

44

49

KOZAK MARIUSZ

42

 

 

42

50

GIL PRZEMYSŁAW

40

 

 

40

51

PRZYBYLSKI GRZEGORZ

38

 

 

38

52

BEDNAREK GRZEGORZ

35

 

 

35

53

MAŁCZAK MARCIN

34

 

 

34

54

GIL PRZEMYSŁAW

33

 

 

33

55

CHEŁMIŃSKI ROBERT

32

 

 

32

56

KARDAS WIESŁAW

 

 

 

 

 

 

32

 

 

32

57

LAMPA ADRIAN

29

 

 

29

58

POKRYWKA MIROSŁAW

28

 

 

28

59

GUZIK ARTUR

 

 

 

 

 

 

28

 

 

28

60

BIEDRZYCKI WIESŁAW

26

 

 

26

61

KAPINOS DARIUSZ

25

 

 

25

62

BEDNAREK SŁAWOMIR

21

 

 

21

63

PLUTA FLORIAN

20

 

 

20

64

LIPIŃSKI ŁUKASZ

20

 

 

20

65

BARYŁKA SEBASTIAN

20

 

 

20

66

KAPUŚNIAK PRZEMYSŁAW

10

 

 

10

67

REZLER ANDRZEJ

10

 

 

10

68

REJMAN HENRYK

10

 

 

10

69

SUCHAN TOMASZ

 

 

 

 

 

 

 

10

 

10

 

-: CLEANED :-

 

 

 

 

KLASYFIKACJ KONKURSU NAJWSZECHSTRONNIEJSZY WĘDKARZ KOŁA PZW OKOŃ-WODOCIĄGI 2018

LP

NAZWISKO I IMIĘ

MK I

FEED

MK II

MK I

MK II

Pilica

Spł

MK I

MK II

SPIN

FEED

SPŁ

SUMA

OGÓLNE

1

BEKAS KRZYSZTOF

42

48

45

34

37

10

49

46

47

43

48

38

487

443

2

TUREK ANDRZEJ

50

46

49

48

47

10

48

10

43

10

50

50

461

441

3

KANIOWSKI MIŁOSZ

47

37

41

32

45

10

50

42

38

10

47

48

447

427

4

KOWALCZYK ROMAN

39

50

50

44

40

10

45

10

 

50

40

49

427

417

5

KUSAL TEODOR

37

45

48

38

32

48

46

10

35

10

36

43

428

408

6

KOWALSKI STANISŁAW

36

38

37

40

38

50

37

10

45

 

44

41

416

406

7

SMOK ANDRZEJ

23

49

47

42

29

10

43

10

40

48

39

39

419

399

8

FLORCZYK JERZY

40

47

38

35

39

47

34

10

37

10

45

36

418

398

9

KRYZA JANUSZ

20

35

24

34

35

49

39

50

46

46

28

29

435

391

10

ZASUŃ ROBERT

41

44

33

45

33

10

30

43

10

44

29

45

406

386

11

SOBIERAJSKI ZBIGNIEW

46

42

42

21

 

35

41

49

10

49

46

381

381

12

TRUSEWICZ PIOTR

38

41

36

39

44

10

47

10

10

47

38

40

400

380

13

PECA ŁUKASZ

45

 

32

50

43

 

39

39

41

46

 

335

335

14

KOTAS RYSZARD

24

36

28

36

41

38

 

 

 

37

35

275

275

15

SMOLARSKI MARCIN

28

 

 

46

50

45

40

10

10

10

 

32

271

271

16

FIGLAROWICZ JAN

20

25

44

28

30

33

 

 

 

31

34

245

245

17

ROGOZA GRZEGORZ

 

 

 

41

46

10

 

49

44

42

 

 

232

232

18

FLORCZYK ZYGMUNT

35

29

 

47

42

41

 

 

 

 

33

227

227

19

MAŁEK ŁUKASZ

44

32

46

31

27

 

10

 

 

34

 

224

224

20

OKWIET KRZYSZTOF

32

34

31

37

 

10

36

 

 

10

31

 

221

221

21

KACZMARSKI RYSZARD

25

27

35

22

 

31

 

 

 

42

31

213

213

22

POKRYWKA MIROSŁAW

48

31

34

 

 

 

40

10

49

 

 

212

212

23

CIASTEK PAWEŁ

 

 

 

26

 

44

 

45

50

45

 

 

210

210

24

KMIECIK SEBASTIAN

 

 

 

49

48

44

 

 

 

 

44

185

185

25

KOKOT PIOTR

 

 

 

43

49

42

 

 

 

 

42

176

176

26

CABAN ARKADIUSZ

21

28

30

27

28

10

 

 

 

 

 

30

174

174

27

GAJOWIEC ADAM

34

39

27

30

 

10

 

10

10

 

 

 

160

160

28

KLAMSKI KRZYSZTOF

 

 

 

 

 

46

 

44

48

10

 

 

148

148

29

GRABNY ZDZISŁAW

27

26

 

23

 

 

 

 

 

32

37

145

145

30

GAWĘDA GRZEGORZ

30

40

25

 

 

 

 

 

 

33

 

128

128

31

KOWALSKI KRZYSZTOF

20

 

 

24

34

32

 

10

 

 

 

120

120

32

CHEŁMIŃSKI ROBERT

49

30

39

 

 

 

 

 

 

 

 

118

118

33

MICHALIK CZESŁAW

22

23

29

 

30

 

 

 

 

 

 

104

104

34

GONERA RAFAŁ

 

 

 

 

 

10

 

48

36

10

 

 

104

104

35

BIAŁY JAKUB

 

 

 

 

 

 

 

47

41

10

 

 

98

98

36

MAŁCZAK MARCIN

43

 

40

 

 

 

 

 

 

 

 

83

83

37

ĆWILĄG WALDEMAR

29

43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

72

72

38

KISER MARIUSZ

 

 

 

 

 

 

 

10

42

10

 

 

62

62

39

PRZEKLASA ERNEST

 

 

 

29

31

 

 

 

 

 

 

60

60

40

NĘCKI ZDZISŁAW

 

33

26

 

 

 

 

 

 

 

 

59

59

41

BEDNAREK SŁAWOMIR

 

22

 

 

 

 

 

 

 

35

 

57

57

42

CABAN IGOR

10

 

43

 

 

 

 

 

 

 

 

53

53

43

KARDAS WIESŁAW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

47

47

47

44

PLUTA FLORIAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43

 

43

43

45

KAPINOS DARIUSZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

41

 

41

41

46

PRZEKLASA KRZYSZTOF

 

 

 

 

36

 

 

 

 

 

 

36

36

47

MROŻEK PIOTR

 

24

 

 

 

 

 

10

 

 

 

34

34

48

GOLONKA SŁAWOMIR

33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33

33

49

GOSZCZYŃSKI KONRAD

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31

31

50

BIAŁY JAROSŁAW

 

 

 

 

 

 

 

10

10

10

 

 

30

30

51

GAWĘDA KRYSTIAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

28

28

52

DAWIDOWICZ TOMASZ

27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

27

53

KOKOT KONRAD

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

25

25

54

KRZYWAŃSKI PAWEŁ

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

20

55

WILK JAN

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

20

56

SZLĘZAK PIOTR

 

 

 

 

 

 

 

10

 

10

 

 

20

20

57

ZBIREK MIECZYSŁAW

 

 

 

 

 

 

 

10

 

10

 

 

20

20

58

CIASTEK JÓZEF

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

10

10

59

JAFRA RAFAŁ

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

10

10

60

CZERWIŃSKI MAREK

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

10

10

61

KOWALSKI LESZEK

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

10

10

62

KOŻUCH MICHAŁ

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

10

10

63

MROŻEK PIOTR

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

10

10