Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?Statystyki

23.01.2021

Gości online: 30

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 372

Najnowszy użytkownik: maciej1988

Shoutbox

02.09.2018 03:52

Porządkujemy Łowisko Specjalne

Bardzo ciepłe lato spowodowało bujny wzrost roślinności wokół i w naszym zbiorniku. Tymi rosnącymi w wodzie, zajmie się specjalny sprzęt, który ma pływać od wtorku 4 września. My przygotowaliśmy łowisko do wędkowania, przycinając roślinność przy brzegu.

Stawiło się 12 chętnych - to już norma, że nazwiska się powtarzają przy podobnych akcjach -

Bekas Krzysztof Kaniowski Miłosz, Kotas Ryszard, Kowalczyk Roman, Kowalski Leszek, Kusal Teodor, Peca Łukasz, Pluta Florian, Rogoza Grzegorz, Sobierajski Zbigniew, Turek Andrzej, Utratny Jacek.

Mieliśmy cztery kosy spalinowe, oraz dwie ręczne - które robiły niezłą robotę. Część sitowia i tataraków - rosnąca w wodzie w zasięgu kos - została wyeliminowana z pozostałymi da sobie zapewne radę maszyna. Okolice pomostów, oraz dojścia do nich zostały przygotowane do wędkowania. Posprzątaliśmy i wywieźliśmy także 8 worków śmieci !!!

Pod koniec tygodnia nasze łowisko będzie mogło przyjąć 70-ciu wędkarzy, dla których stworzyliśmy wyśmienite warunki do wędkowania.

Bardzo dziękuję WSZYSTKIM uczestnikom akcji -

JESTEŚCIE WSPANIALI !!!

ZEB

Komentarze: 1

Komentarze użytkowników:

2018-09-02 20:22:00

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wykonanie tytanicznej pracy dla dobra nas wszystkich (braci wędkarskiej). Od początku przejęcia tego zbiornika borykamy się z różnymi problemami( nie sprzyjający ludzie, aura nie taka i jeszcze na dodatek roślinność której nigdy na tym zbiorniku nie było). Ale cóż my trzymamy się razem i wiem że w jedności siła dlatego nie poddawajmy się, bo już nam wszyscy zazdroszczą, a to dopiero początek. Panowie jeszcze raz dziękuje i przepraszam że nie dojechałem. We wtorek wjeżdża maszyna (lódź do koszenia). Pokażemy niedowiarkom że jak się czegoś chce i pragnie to to się to osiąga. Z taką drużyną warto działać i pracować.

~darekk