Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?



Statystyki

05.08.2020

Gości online: 21

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 365

Najnowszy użytkownik: Angervave

Shoutbox

19.05.2018 20:25

Kolejny zbiornik specjalny.... ?

.. a co wy na to aby stworzyć kolejny zbiornik specjalny w Częstochowie, właśnie na ukończeniu jest obiekt o wielkości 1ha, który  może stać sie kolejnym zbiornikiem specjalnym koła Okoń? Wielu powie że najpierw jeden nalezy dokończyć.... ale czemu nie drugi od razu na drugim koncu miasta. Co wy na to ? Może jakieś komentarze, sugestie ?

marekcz

Komentarze: 5

Komentarze użytkowników:

2018-05-22 08:08:34

Adamie koczhany :) ty człowiek światowy na pewno wiesz co to jest zbiornik techniczny to jak nasze wodociągi :) zakaz kąpieli i plazowania teren będzie dodatkowo ogrodzony :) a że obiekt czyjś toi bez pozwolenia można bedzie zarybiać według włąsnego programu. nie jest w żaden sposób powiązany z wodami ogólnodostępnymi :) Adamie wracaj!!!! do nas :)

~Marek Czerwiński

2018-05-21 19:19:25

Marku kochany przyjacielu - ja nie dokształcony, prosty, były hutnik mam pytanie ( może nie tylko ja ) . co to jest "zbiornik czysto techniczny" ?a skoro czysto techniczny to czy będzie tam można wpuścić ryby ? bo przecież wszyscy wiemy że o pozwolenie na zarybianie trzeba się postarać . i to nie tak żebym się czepiał :-))) . po prostu moim zdaniem skoro jest(będzie) woda i urokliwy teren to i "śmieciarze" się znajdą .

~adam krupinski

2018-05-21 07:24:22

Adamie kochany przyjacielu plżowiczów tam nie będzie na szczęście jest to zbiornik czysto techniczny zatem nie ma możliwości qaby ktoś śmiecił! :)

~Marek Czerwiński

2018-05-20 20:31:24

ja trochę do tyłu jestem i nie wiem nawet gdzie "ten drugi koniec miasta" jest . te krajobrazy na zdjęciach są piękne ! i tak sobie pomyślałem że może lepiej je zostawić dla "plażowiczów i grilowców" bo nie nadążycie ze sprzątaniem - tym bardziej że aspirujecie do najlepszego łowiska w okręgu Cz-wa ( mam na myśli zb.zimny.) więc wszystkie siły powinny tam być skierowane . a skoro o sprzątaniu ....michalina zostanie zapomniana ? chociaż nie sądzę że S.M. da spokój i odpuści , no i to byłby już TRZECI akwen pod opieką koła. Marek - podasz jakieś wyliczenia ekonomiczne oprócz " Z całą pewnością by się przydał:) " - wybacz Sławek- bez porywania się z motyką na słońce.

~adam krupinski

2018-05-20 07:58:54

Zbiornik wygląda super. Z całą pewnością by się przydał:)

~Sławomir Bednarek.