Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?Statystyki

22.06.2021

Gości online: 39

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 382

Najnowszy użytkownik: Damiann

Shoutbox

11.03.2018 05:36

Nasze Łowisko

Termin uroczystego otwarcia Łowiska Specjalnego zbliża się wielkimi krokami. Ostatnia sobota była trzecią, kiedy to najwytrwalsi z wytrwałych walczyli o przygotowanie łowiska dla NAS WSZYSTKICH.

Łańcuchy w piłach nie wytrzymywały konkurencji z piachem w konarach, a paliwo i olej trzeba było dwa razy dowozić. Wykonaliśmy ogrom prac - zostały małe poprawki, które będziemy sukcesywnie usuwać.

Ciekawe, czy "wieczni malkontenci" przestaną wreszcie nas krytykować, narzekać, że się nie uda, że nie damy rady...          Od poniedziałku zacznie się ustawianie betonowych pomostów, (połowa już przyjechała) na stanowiskach przygotowanych przez kilkudziesięciu zapaleńców. Podłoże jest "trudne" i nie wiadomo jak długo będą trwały prace, ale... nie takie rzeczy można zrobić... - TYLKO TRZEBA CHCIEĆ ?! Oprócz tego, trzeba mieć prezesa - jakiego ma Koło PZW Okoń-Wodociągi - który potrafił skrzyknąć kilkudziesięciu wspaniałych społeczników, którym się chce, chcieć.

Wielkie Dzięki Darku za przygotowanie, koordynację i bezpośrednią pomoc przy pracach.

ZEB

Komentarze: 3

Komentarze użytkowników:

2018-03-12 17:16:43

Aj tam, aj tam... aż tak źle Darku nie jest :) Po dzisiejszym widoku jeszcze mi się łezka w oku kręci... po części wciąż z zaskoczenia, po części dumy jakich Kolegów mam, po części zecszczęścia... :) tak trzymać!

~PiotrSzlezak

2018-03-11 19:16:21

Super fajnie, tyle pracy w zaledwie dwa miesiące. Z takim prezesem to byśmy ten zbiornik spokojnie przenieśli w inne miejsce gdyby była taka konieczność. Brawo MY.

~Sławomir Bednarek.

2018-03-11 17:14:09

Cześć. Długi czas mnie nie było ale żebym był w tym miejscu co teraz jestem to tak musiało być. To ja Wam dziękuje że wytrzymujecie ze mną że zawsze mogę na was liczy, że inspiracja i działanie to pomysły od Was. DZIEKI

~darekk