Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?Statystyki

30.05.2020

Gości online: 41

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 362

Najnowszy użytkownik: speed773

Shoutbox

10.12.2017 17:38

Zebranie Prezesów

 

…i stało się faktem
W dn.10.12.2017r. na Zebraniu Prezesów PZW Okręg Częstochowa, zapadła decyzja o stworzeniu Łowiska Specjalnego którego gospodarzem jest Koło Okoń. Po szeroko zakrojonych konsultacjach, spotkaniach, zebraniach i dyskusjach ZO przychylił się do sugestii zarządu Koła PZW Okoń o stworzenie Łowiska Specjalnego. Od 2019r. zbiornik wodny „Zimny” - należący do Wodociągów Częstochowskich - zostanie przekształcony w Łowisko Specjalne Koła PZW Okoń. Jestem przekonany, że to słuszna decyzja, która wpłynie pozytywnie na wędkarstwo w naszym okręgu i mieście Częstochowa. Skorzystają na tym przede wszystkim wędkarze korzystający z tych ok. dwudziestu kilku ha wody. Nie tylko zwiększy się rybostan, ale z całą pewnością zostanie zagospodarowany cały teren wokół. Mówiąc w skrócie będzie czysto, przyjaźnie i „rybnie”, a zbiornik i otoczenie będzie spełniało oczekiwania wędkujących, godne obecnych czasów.
We współpracy ze Spółką Wodociągi, mamy nadzieję stworzyć łowisko, na którym można będzie nie tylko wędkować, ale i miło spędzić czas z całą rodziną. Aby przypieczętować współpracę, koło przyjmie nazwę spółki do swojej i będziemy się nazywać Koło PZW Okoń-Wodociągi.
Myślę, że warto podziękować tym którzy się do tego przyczynili:  przede wszystkim Prezesowi koła PZW Okoń Dariuszowi Kapinosowi, Prezesowi  i Wiceprezesowi Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S. A. w Częstochowie, Prezesowi ZO PZW w Częstochowie, zaangażowanym członkom koła PZW Okoń i wszystkim sympatykom całego przedsięwzięcia.
Sławomir Bednarek

Slawekk

Komentarze: 11

Komentarze użytkowników:

2017-12-13 13:22:27

Jak już jesteśmy przy polityce, która dla mnie jest raczej synonimem oportunizmu: kiedyś nie lubiłem karpi - teraz lubię. Miałem kiedyś branie i mnie oświeciło łaskawie hyhyhy. Adasiu ty wpadaj na karczowanie chęchłów i koszenie trawy. Co do NO KILL nic nie piszę, bo sam wiesz co napuszę a co można na razie w tym zakresie zrobić. Generalnie dla mnie kontrol, kontrol i jeszcze raz kontrol. A w ogóle to byś zadzwonił czasem.

~PiotrSzlezak

2017-12-13 00:03:21

Zarybiać bo święta są już blisko olej na patelni już gorący no ciekawe jak wy to wszystko zorganizujcie poczekamy zobaczymy

~Adrian Kluczny

2017-12-12 21:33:32

zapomniałbym ....... i nie bierzcie moich słow jako "pouczanie " ! wbrew oczekiwaniom Piotrka - jak najmniej karpii ! wiem i mam pewność ze WŁAŚCICIELE tego łowiska nie ugną się przed oczekiwaniami - tzn "ja muszę złowić bo płacę " !!!! przykład ? warta "na borku" czy tam są rybki takie jakie były w zamierzeniu ? powiem coś co nie spodoba się wieluuuuuu ! NIE ZABIERAMY ZADNYCH RYB ! wszystko do wody ( chyba ze właściciel wody postanowi "wyłowić " karłowatą płotkę czy leszcza bez odłowów sieciowych) wierzę w mądrość waszych decyzji ! pełen szacunek chłopaki !

~adam krupinski

2017-12-12 21:14:48

nooooooooooo !!!!! to jest tooooooo ! :-)))) to jest to o czym myślałem i pisałem w odniesieniu do tutejszych zwyczajów . teraz tylko nie za bardzo wygórowana kwota za łowisko specjalne i ....zaraz zacznie się limitowanie pozwoleń . ale właśnie o to chodzi ! ryby - czystość - łatwość dojazdu - częste kontrole. BRAWO CHŁOPAKI !!!!!! .tzn Panowie z Zarządu Koła Okoń ! (bo to nie tylko prezes - z całym szacunkiem dla niego )Sławku - podaj nazwiska panów z wodociągów - niedługo wybory więc warto wiedzieć na kogo głosować :-)). wybaczcie trochę polityki .

~adam krupinski

2017-12-10 20:51:08

Nie miała baba kłopotu... hahaha... A tak serio to: brawo! Wreszcie w Okręgu! I to "pod nami"! Marcin dzięki za życzenia! Będziemy czerpać z najlepszych wzorców więc tradycyjna karpiowa wiosna na Zakrzewiu będzie wędkarsko-szpiegowska. :)

~PiotrSzlezak

123