Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?Statystyki

28.07.2021

Gości online: 21

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 382

Najnowszy użytkownik: Damiann

Shoutbox

10.12.2017 17:38

Zebranie Prezesów

 

…i stało się faktem
W dn.10.12.2017r. na Zebraniu Prezesów PZW Okręg Częstochowa, zapadła decyzja o stworzeniu Łowiska Specjalnego którego gospodarzem jest Koło Okoń. Po szeroko zakrojonych konsultacjach, spotkaniach, zebraniach i dyskusjach ZO przychylił się do sugestii zarządu Koła PZW Okoń o stworzenie Łowiska Specjalnego. Od 2019r. zbiornik wodny „Zimny” - należący do Wodociągów Częstochowskich - zostanie przekształcony w Łowisko Specjalne Koła PZW Okoń. Jestem przekonany, że to słuszna decyzja, która wpłynie pozytywnie na wędkarstwo w naszym okręgu i mieście Częstochowa. Skorzystają na tym przede wszystkim wędkarze korzystający z tych ok. dwudziestu kilku ha wody. Nie tylko zwiększy się rybostan, ale z całą pewnością zostanie zagospodarowany cały teren wokół. Mówiąc w skrócie będzie czysto, przyjaźnie i „rybnie”, a zbiornik i otoczenie będzie spełniało oczekiwania wędkujących, godne obecnych czasów.
We współpracy ze Spółką Wodociągi, mamy nadzieję stworzyć łowisko, na którym można będzie nie tylko wędkować, ale i miło spędzić czas z całą rodziną. Aby przypieczętować współpracę, koło przyjmie nazwę spółki do swojej i będziemy się nazywać Koło PZW Okoń-Wodociągi.
Myślę, że warto podziękować tym którzy się do tego przyczynili:  przede wszystkim Prezesowi koła PZW Okoń Dariuszowi Kapinosowi, Prezesowi  i Wiceprezesowi Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S. A. w Częstochowie, Prezesowi ZO PZW w Częstochowie, zaangażowanym członkom koła PZW Okoń i wszystkim sympatykom całego przedsięwzięcia.
Sławomir Bednarek

Slawekk

Komentarze: 11

Komentarze użytkowników:

2017-12-16 20:13:31

Ostatnie zdanie bezcenne Sławek! A co do zazdrości (i mojego uwielbienia przysłów wszelakich) wiesz która krowa najgłośniej ryczy... niestety... ale tak przecież łatwiej... a z tą "babą" dajcie już spokój hahaha

~PiotrSzlezak

2017-12-16 19:28:48

Adam na chwile obecną to cała masa pracy przed nami wszystkimi. Co do : "nie miała baba..." sam doskonale wiesz, że w kole Okoń nie brakuje zapaleńców do pracy i całe szczęście bo gdybyśmy wszyscy tylko narzekali i potępiali działanie innych to nie polepszyło by się z tego powodu. Generalnie teraz jest tak, że garstka ludzi popiera nasze działanie oferuje pomoc i "trzyma kciuki", olbrzymia większość jak przystało na rodowitych Polaków zazdrości ( nie wiem czego ) kolejni tylko czekają na JAKIKOLWIEK RUCH z naszej strony aby to skrytykować i "wieszać na nas psy" Wszystko to wkalkulowaliśmy w biznes jak to określiłeś. Jeśli pytasz o zysk??? Jeszcze długa i bardzo wyboista droga do tego. O jednym jesteśmy przekonani: Łowisko będzie przygotowane tak jak ma być przygotowane w obecnych czasach. To po pierwsze a po drugie zawody będą się odbywały po to aby wyłoniły zawodnika który złowił najwięcej ryb a nie zawodnika który złowił rybę.

~Sławomir Bednarek.

2017-12-16 19:23:27

Pewnie że będzie dobrze! :) Prezes wie i reszta też, że takie łowisko powinno być dobrym interesem gdyż jak na siebie zarabia nie braknie ani na zarybienia, ani na ochronę ani tym bardziej na infrastrukturę. I tak jak piszesz: dzięki Bogu jest ekipa z olejem w głowie aby pracować nad tym. Oby tylko kłody nie były pod nogi rzucane.

~PiotrSzlezak

2017-12-16 17:57:40

p.s. pisząc "prezes dokładnie wie" miałem na myśli ze prowadzi od wielu lat biznes i wie jak zrobić zeby przyniósł zysk . to tak w kwestii zebym nie był źle zrozumiany

~adam krupinski

2017-12-16 17:54:12

Sławek - czyzby słowa Piotrka "nie miała baba...." podziałały na zarząd ? dlaczego nie ma tu zadnego komentarza członka zarządu ? ja wiem ze "walka" o zbiornik była długa ale mimo wszystko nikt się nie cieszy oprócz tego co ma juz olej na patelni rozgrzany? a moze zarząd taki skromny ? a moze jednak .......nie miała baba .....? ja uwazam ze najpierw inwestycjei sporaaa praca (kilku-nastu? osób) a dopiero później zyski (prezes to dokładnie wie) więc nie ma co się bać bo wszystko będzie OK. niestety ja mogę tylko "dać" słowa otuchy ale nie pracy . uwierzcie mi ze sprzątania "michaliny" miałem juz dość !! ale na zbiorniku zrobiłbym co w mojej mocy zeby to łowisko przynosiło korzyści ......oczywiście "okoniowi" - zeby to było jasne . ja się cieszę z pozyskania tej wody ale jak to bywa , nie znam niuansów więc moze ktoś z zarządu coś powie ? przeciez to musi być transparentny biznes .

~adam krupinski

123