Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?Statystyki

04.08.2020

Gości online: 23

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 365

Najnowszy użytkownik: Angervave

Shoutbox

02.09.2017 15:55

XXVII Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji

W dniach 1-3 września Częstochowa była gospodarzem XXVII Spartakiady Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego!. Wśród bardzo wielu konkurencji było także wędkowanie i o organizację tej rywalizacji poproszono nasze koło. Prezes Kapinos wyznaczył skład ekipy która miała profesjonalnie zorganizować, przygotować i poprowadzić wędkowanie na zbiorniku Wodociągów.

Pogoda się drastycznie załamała i z upałów przeszła do dżdżystej zimnicy. Rybki zareagowały - a jakże ?!. Brały tylko maleńkie leszczyki i płoteczki, a wyniki powyżej 1 kg były rzadkością. Uczestnicy jednak dobrze się bawili i - dodam nieskromnie - bardzo chwalili całą organizację zawodów !!! Przedstawiciele organizatorów wizytowali nas podczas zawodów i także usłyszeliśmy dużo słów pochwały.

Mieliśmy okazję pierwszy raz użyć nowo zakupioną wagę, której precyzję pomiarów podziwiali uczestnicy zmagań.

Oprócz organizatora głównego wędkowania Dariusza Kapinosa, z Koła PZW Okoń czynnej pomocy organizacyjnej udzielili: Zbigniew Sobierajski, Roman Kowalczyk, Sławomir Bednarek, Teodor Kusal, Grzegorz Kulej i Jacek Utratny.

Dziękuję wszystkim kolegom za profesjonalną organizację zawodów, z taką ekipą i Mistrzostwa Świata niestraszne.

Dla ciekawych podaję link do strony głównej Spartakiady - warto obejrzeć !

http://www.spartakiada.czest.pl/pl/

ZEB

Komentarze: 1

Komentarze użytkowników:

2017-09-03 19:17:14

Brawo! Poziom z najwyższej półki. Swoją drogą nie kosztuje to aż tak wiele żeby nie "odwalać kichy". Wiadomo, że praca nie lekka ale... przyjemna, a do tego jak się troszkę wcześniej pomyśli to już tylko z górki. Żeby tylko ekipa była! I niekoniecznie cały czas ta sama... P.S. Dziś kolejny dzień "ich" społecznej pracy. Tym razem Park Lisiniec i akcja plecak. Obecne pół zarządu (wiadomo kto), choć i z klubu karpiowego CQCC koledzy byli. P.S.II A "za rybaczówkę" to taką jedną Panią na rękach wszyscy powinniśmy nosić! :D

~PiotrSzlezak