Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?Statystyki

13.07.2020

Gości online: 23

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 365

Najnowszy użytkownik: Angervave

Shoutbox

07.05.2017 19:04

Wybory, władza - realia

Dziś odbyły się wybory do PZW  ZO Częstochowa. Szkoda, że ciągle wygrywa zazdrość, nienawiść i wrogość a nie zdrowy rozsądek. Nie mogę zrozumieć dlaczego za własne pieniądze i z własnej woli ludzie robią sobie na złość a chęć „dokopania” czy „wykoszenia” innych całkowicie zasłania rzeczywisty obraz. Ale jak widać przykład idzie od samej góry (wystarczy odrobinę pokombinować w ordynacji wyborczej).  Wygrana w wyborach to dopiero początek długiej, wyboistej i niebezpiecznej podróży. Oby maszyniście  wystarczyło pary w parowozie który ma  dowieźć cały pociąg do stacji docelowej. W imieniu swoim własnym i kolegów z koła Okoń- największego koła w okręgu częstochowskim- dziękuję sprzymierzeńcom za wkład pracy i realne podejście do sprawy a wszystkim pozostałym  dużo szczęścia bo z całą pewnością będzie im potrzebne.

Slawekk

Komentarze: 3

Komentarze użytkowników:

2017-05-08 08:21:32

Mój komentarz: ... Dodam tylko, że: z ramienia Rzecznika Dyscyplinarnego koła (a niech bydzie z "dużej", a co! ) dziękuję wszystkim Kolegom za pracę (przez lata!) w okręgu na rzecz nas wszystkich. Na rzecz normalności.

~PiotrSzlezak

2017-05-07 21:36:20

A szkoda uważam że Ja czy Marek byli by bardzo potrzebni we władzach Okręgu. Ale cóż życie toczy się dalej teraz zajmiemy się działaniami w kole. Życzę powodzenia nowemu Zarządowi Okręgu.

~darekk

2017-05-07 21:15:41

Może to dla niektórych niezbyt normalne, ale delegaci zadecydowali, że dadzą sobie radę bez członków największego koła w okręgu. Nazwiska przy których był dopisek - Okoń - zostały wykreślone z władz okręgowych.

~ZEB