Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?Statystyki

13.07.2020

Gości online: 22

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 365

Najnowszy użytkownik: Angervave

Shoutbox

29.11.2016 19:00

WYBORY 2017

Wielkimi krokami zbliża się termin wyborów do władz kół i okręgu. Według Statutu PZW, Walne Zebranie Członków jest najwyższą władzą w Kole.

Uczestnictwo w zebraniach jest wyznacznikiem troski o nasze wody, o koło, o przyszłość wędkarstwa.

Ponieważ będą to zebrania sprawozdawczo-wyborcze, więc powinna odbyć się dyskusja nad przyszłością naszej organizacji, nad dotychczasowymi działaniami członków władz.

Tylko na zebraniach możemy ustalić wytyczne do dalszych działań. Obecni na zebraniu wybiorą władze, których upoważnią do wypełnienia uchwał tam podjętych. Tylko obecni na zebraniu mogą mieć wpływ na podjęte decyzje, a tym samym na działalność koła.

Szukamy chętnych do pracy w Zarządzie, Komisji Rewizyjnej lub Sądzie Koleżeńskim. Warunkiem jest poświęcenie trochę wolnego czasu na pracę – bezinteresowną – na rzecz koła. Jeśli macie ciekawe, realne pomysły, czas i energię, aby je realizować, czekamy na propozycje, a umożliwimy Wam działalność we władzach koła.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Naszego Koła planujemy przeprowadzić 14 stycznia, myślę, że miesiąc Wam wystarczy, aby przemyśleć i podjąć właściwą decyzję - zgłosić Swoją kandydaturę.

Kto chce się czegoś szczegółowego dowiedzieć, zapytać… proszę o kontakt: Zbyszek - 502952863

ZEB

Komentarze: 1

Komentarze użytkowników:

2016-11-30 12:19:25

Brawo ZEB! Taki reminder był potrzebny! Tylko akapit nr 4 radzę edytować na drukowaną, tłustą czcionkę nr 100 :))) Swoja drogą przypomniałeś mi przez przypadek pewne przemyślenie dotykając "bezinteresowności" pracy na rzecz koła, a raczej kół... Bardzo mnie zaskakuje, iż RZGW otwiera przetargi na wody. Ileż by z tego mięli korzyści niejako "likwidując" PZW... Tyle już nie tak bezinteresownych etatów, tyle nowej biurokracji, tyle wpływów od wędkarzy, a i pewnie rybacy by wtedy "odżyli"... nie dziwi Cię to, że jeszcze nikt na to nie wpadł? Przecież ekonomicznie to na PZW są "w plecy", a "dyrektor cyrku w budowie" to stanowisko "hulaj dusza" :)))

~PiotrSzlezak