Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?



Statystyki

23.09.2019

Gości online: 16

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 355

Najnowszy użytkownik: Kostuh

Shoutbox

29.05.2016 19:50

Liga Kół grunt wyniki

Pozwoliłem Sobie podliczyć wyniki dzisiejszych zawodów...z tego protokołu jaki był dostępny.                         Za wszystkie "przekręcenia" imion i nazwisk z góry przepraszam.

 

Tak na chwile obecną tj. po dwuch odslonach wygląda punktacja kół i sytuacja przed kolejną dyscypliną:

OKOŃ

2 + 1

3

HUTMAR

1 + 3

4

ŚRÓDMIEJSKA

4 + 2

6

MYKANÓW

3 + 4

7

KŁOBUCK

5 + 5

10

Dzisiejsze wyniki indywidualne:

1

ĆWILĄG  WALDEMAR

Okoń

8430

2

ULFIK JAROSŁAW

Śródmiejska

6830

3

HEJMANOWSKI RYSZARD

Hutmar

5800

4

KUSAL  TEODOR

Okoń

5455

5

DĄBROWSKI  KRYSTIAN

Mykanów

2910

6

PAWLAK IRENEUSZ

Hutmar

2515

7

KMIECIK  SEBASTIAN

Okoń

2475

8

SOŁTYS  KRZYSZTOF

Mykanów

2350

9

KRZYWDA  ROBERT

Mykanów

1955

10

SZAFERT JACEK

Śródmiejska

1930

11

CHEŁMIŃSKI  ROBERT

Okoń

1715

12

SIWEK  JERZY

Mykanów

1630

13

NALEŻYŃSKI  ŁUKASZ

Mykanów

1535

14

SMOK  ANDRZEJ

Okoń

1520

15

WROŃSKI RAFAŁ

Śródmiejska

1425

16

ELJASZ MARIUSZ

Hutmar

1035

17

MOSKAL TOMASZ

Hutmar

975

18

SZAFERT JAROSŁAW

Śródmiejska

960

19

PECA  ŁUKASZ

Okoń

910

20

SIWCZYŃSKI ZBIGNIEW

Śródmiejska

910

21

FLORCZYK  KONRAD

Hutmar

810

22

MAZUR PIOTR

Śródmiejska

710

23

BUDZYNOWSKI  JAROSŁAW

Mykanów

705

24

DĄBROWSKI  MARIAN

Mykanów

660

25

KLAMSKI  KRZYSZTOF

Okoń

580

26

KEMPA  JAN

Kłobuck

540

27

KUBAN  TOMASZ

Mykanów

500

28

ŚWITALSKI  MARIUSZ

Kłobuck

425

29

KOWALSKI  STANISŁAW

Okoń

420

30

KOKOT TOMASZ

Hutmar

390

31

RADECKI  RAFAŁ

Kłobuck

360

32

KASZPER KRZYSZTOF

Śródmiejska

340

33

PERYGA SEBASTIAN

Hutmar

310

34

RYCHTER MICHAŁ

Hutmar

220

35

KEMPA  CZESŁAW

Kłobuck

155

36

SIWCZYŃSKI  PAWEŁ

Kłobuck

155

37

CHRZĄSTEK MACIEJ

Śródmiejska

135

38

SEKRECKI  PIOTR

Kłobuck

120

39

SKARUBOWICZ  MARCIN

Kłobuck

40

Dzisiejsze wyniki drużynowe

ĆWILĄG  WALDEMAR

Okoń

8430

KUSAL  TEODOR

Okoń

5455

KMIECIK  SEBASTIAN

Okoń

2475

CHEŁMIŃSKI  ROBERT

Okoń

1715

SMOK  ANDRZEJ

Okoń

1520

PECA  ŁUKASZ

Okoń

910

KLAMSKI  KRZYSZTOF

Okoń

580

KOWALSKI  STANISŁAW

Okoń

21085




ULFIK JAROSŁAW

Śródmiejska

6830

SZAFERT JACEK

Śródmiejska

1930

WROŃSKI RAFAŁ

Śródmiejska

1425

SZAFERT JAROSŁAW

Śródmiejska

960

SIWCZYŃSKI ZBIGNIEW

Śródmiejska

910

MAZUR PIOTR

Śródmiejska

710

KASZPER KRZYSZTOF

Śródmiejska

340

CHRZĄSTEK MACIEJ

Śródmiejska

13105




HEJMANOWSKI RYSZARD

Hutmar

5800

PAWLAK IRENEUSZ

Hutmar

2515

ELJASZ MARIUSZ

Hutmar

1035

MOSKAL TOMASZ

Hutmar

975

FLORCZYK  KONRAD

Hutmar

810

KOKOT TOMASZ

Hutmar

390

PERYGA SEBASTIAN

Hutmar

310

RYCHTER MICHAŁ

Hutmar

11835




DĄBROWSKI  KRYSTIAN

Mykanów

2910

SOŁTYS  KRZYSZTOF

Mykanów

2350

KRZYWDA  ROBERT

Mykanów

1955

SIWEK  JERZY

Mykanów

1630

NALEŻYŃSKI  ŁUKASZ

Mykanów

1535

BUDZYNOWSKI  JAROSŁAW

Mykanów

705

DĄBROWSKI  MARIAN

Mykanów

660

KUBAN  TOMASZ

Mykanów

11745




KEMPA  JAN

Kłobuck

540

KEMPA  CZESŁAW

Kłobuck

155

SEKRECKI  PIOTR

Kłobuck

120

SKARUBOWICZ  MARCIN

Kłobuck

40

ŚWITALSKI  MARIUSZ

Kłobuck

425

SIWCZYŃSKI  PAWEŁ

Kłobuck

155

RADECKI  RAFAŁ

Kłobuck

360



1795

Slawekk

Komentarze: 0