Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?Statystyki

23.01.2021

Gości online: 32

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 372

Najnowszy użytkownik: maciej1988

Shoutbox

26.07.2015 20:21

V Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka

 

To już V Puchar Prezydenta Miasta Częstochowa z Kołem Wędkarskim PZW Okoń-Dospel. Ufffff ale się działo :-) Do rywalizacji stanęła prawie setka wędkarzy z całej okolicy. Jak co roku rywalizacja odbyła się w kategoriach "grunt" i "spinning". Od godzin wczesnoporannych trwała sportowa rywalizacja, była bardzo zacięta tak w jednej jak i drugiej dyscyplinie. Na dworze jeszcze panował półmrok gdy wędkarze tak licznie odliczyli sie na losowaniu i odprawie przed zawodami. Zmagania rozpoczęły się o godzinie 6.00 i trwały do godziny 12.00. Po błyskawicznym podliczeniu wyników komisja sędziowska Bednarek Sławomir i Pluta Florian podała wyniki. Koledzy z koła Okoń-Dospel jak przystało na prawdziwych gospodarzy oddali - w sprawiedliwej rywalizacji - palmę zwycięstwa przyjezdnym. I nie jest mi z tym łatwo, ale wyniki mówią same za siebie :

Choć nie było żadnej rywalizacji drużynowej, koledzy z Koła PZW Mykanów na dzisiejszych zawodach zabrali najwięcej cennych nagród, ale nie wszystkie ( na szczęście) i tak:

Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy

-kat. Spinning

1) Wojtysek Jakub

2) Gonera Rafał

3) Bury Artur

4) Pala Piotr

5) Gajowiec Adam

6) Sobierajski Zbigniew

- kat. Grunt

1) Kuban Tomasz

2) Szafert Jarosław

3) Ćwilag Waldemar

4) Leciak Roman

5) Szczerbak Aleksander

6) Krzywda Robert

Najdłuższą rybę w spinningu złowił Wojtysek Jakub

A w dyscyplinie gruntowej mistrz Ćwiląg Waldemar

Po odczytaniu wyników i dekoracji najlepszych uczestniczyliśmy w pikniku. Rozmowom nie tylko na tematy wędkarskie nie było końca.

Slawekk

Komentarze: 0