Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?Statystyki

13.07.2020

Gości online: 22

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 365

Najnowszy użytkownik: Angervave

Shoutbox

16.04.2014 19:33

Wiosenne porządki 2014

„Interwencja” na Michalinie już za Nami. Tak to było dziś  !!!

Udało Nam się wykarczować sporą część brzegu. Co pozwoli Nam na umieszczenie większej liczby stanowisk do wędkowania. Poprawiliśmy „jakość” już istniejących stanowisk poprzez usunięcie suchych gałęzi, krzewów i zarośli. Wkopaliśmy 2 beczki na śmieci i choć to pewnie kropla w morzu to od czegoś trzeba zacząć. Dbanie o porządek na Michalinie rozpoczęliśmy właśnie od uporządkowania zeschłych gałęzi i wkopaniu beczek na śmieci. W planach na najbliższą przyszłość jest gruntowne sprzątanie terenów wokół akwenu i wycinanie szuwarów którymi zarastają brzegi Michaśki.

Na apel zarządu koła Okoń-Dospel zareagowali Nasi wspólni znajomi. Szału „ilościowego” niestety nie było. Oczywiście jest to środek tygodnia , pogoda też nie zachwyca. Ale na przeszło 1000 członków koła garstka 10 bodajże osób to raczej nie powala. W imieniu swoim własnym i zarządu koła składam serdeczne podziękowania dla kolegów którzy znaleźli dziś czas i siły na pomoc w pracach porządkowych na akwenie Michalina. W szczególności dziękuję Łukaszowi Peca za zorganizowanie beczek które wkopaliśmy i za sprzęt a w szczególności za piłę która okazała się wręcz niezbędna do dzisiejszych zajęć. Mirka ostra siekierka też była hitem no ale niestety ktoś ją stępił wycinając przeszkadzające korzenie . Porządki robiliśmy w składzie :

Kapinos Dariusz, Sobierajski Zbigniew , Bednarek Sławomir, Ciastek Paweł, Kusal Teodor, Graj Mirosław, Zasuń Robert, Kowalczyk Roman, Peca Łukasz, Weber Włodzimierz. Duże brawa dla tych panów.

Slawekk

Komentarze: 0