Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?



Statystyki

22.06.2021

Gości online: 46

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 382

Najnowszy użytkownik: Damiann

Shoutbox

17.08.2013 16:46

III Puchar Prezydenta Miasta Częstochowa Krzysztofa Matyjaszczyka

III Edycja zawodów O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CZĘSTOCHOWA KRZYSZTOFA MATYJASZCZYKA Już po raz III z kolei odbyły się zawody wędkarskie O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOFA MATYJASZCZYKA. Organizatorem jak zawsze był Radny Miasta Częstochowa Prezes koła wędkarskiego „OKOŃ” DARIUSZ KAPINOS Oraz zarząd koła „OKOŃ”. Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach : spinning z łodzi i gruntowo-spławikowa z brzegu. Na „starcie” stawiło się 108 wędkarzy z całej Polski. Zawody rozpoczęły się o godzinie 6.00 rano . Na łodziach zostało sklasyfikowanych 70 zawodników a z brzegu ( spławik-grunt ) 38 startujących. Nad regulaminowym przebiegiem zmagań wędkarskich piecze sprawowali znakomici sędziowie wędkarscy w osobie Kowalska Beata i Bednarek Sławomir. Chciało by się rzec : życzymy wszystkim tak udanych imprez. Pogoda zamówiona … dopisała. Ryby ? kto umiał to połowił jak mawia Prezes Dariusz Kapinos. Były Sandacze , Szczupaki , Okonie , Leszcze , Płotki czyli większość z występujących w akwenie Poraj gatunków ryb. Jednym słowem ryby były. Wspaniałe praktyczne nagrody dla najlepszych również .Nagrody wręczali Poseł na Sejm RP Marek Balt Prezydent Miasta Częstochowa Krzysztof Matyjaszczyk , w-ce prezydenci Przemysław Koperski Jarosław Marszłek ; Przewodniczący Rady Miasta Wolski Zdzisław , radni Miasta Kapinos Dariusz , Danek Janusz oraz wielu innych znakomitych gości i hojnych sponsorów. Najlepszym spinningistą okazał się KRZYSZTOF KLAMSKI II miejsce PAWEŁ CIASTEK a III MIECZYSŁAW ZBIREK ( cała trójka koło Okoń ). Zmagania w spławik-grunt wygrał DĄBROWSKI KRYSTIAN (koło Okoń) . II KUBACKI DARIUSZ. III WILANOWSKI WOJCIECH. Po części oficjalnej był wspaniały rodzinny piknik z grillowanymi kiełbaskami , kaszankami , pajdami chleba ze smalcem oraz napojami chłodzącymi. Również w tym miejscu było widać wspaniały kunszt organizacyjny gospodarza imprezy Darusza Kapinosa. Każdy znalazł coś smacznego dla siebie. Kulinarnym ukoronowaniem poczęstunku były wędzone ryby jak to u wędkarzy . Była to specjalna edycja wędzonych ryb dzieło Kulika Rafała gospodarza koła „OKOŃ”. Jak widać można fajnie, zdrowo i bezpiecznie spędzić czas na łonie przyrody . W gronie bliskich i znajomych ,których pasją jest zdrowy aktywny wypoczynek . Bednarek Sławomir

Slawekk

Komentarze: 4

Komentarze użytkowników:

2013-08-19 19:33:31

Sławciu, nic się nie przejmuj, po prostu tylko uzupełniliśmy.

~Marek Czerwiński

2013-08-19 17:47:42

To że Marek bardzo dużo pomógł to fakt ale jak pewnie zauważyliście szanowni koledzy jest to raczej króciutka notka z tego co sie działo podczas zawodów a nie podziękowania dla kogokolwiek.Ja też uważam że się należą podziękowania nie tylko dla pań i panów przy grilu ale i wielu innym osobą które się przyczyniły do tak fajnej imprezy nie zapominając oczywiście o samych wędkarzach bez których raczej nie wiele by się działo. Ale czy aby na pewno jest to moja rola w tym miejscu ?

~Sławomir Bednarek.

2013-08-17 22:02:28

Słuszna uwaga .Dużo pracy organizacyjnej i sędziowskiej wykonał Marek Czerwiński.Marku dzięki zasługujesz najbardziej na podziękowanie.

~darekk

2013-08-17 19:07:42

A o tych co pomagali ani słowa :( szkoda bo dziewczyny i chłopaki przy stołach naprawde zasłużyli na pochwałę.

~Marek Czerwiński