Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?

Najnowszy użytkownik: Kostuh

Shoutbox

23.06.2013 20:41

Zawody Towarzyskie Grodzisko 2013

W sobotę 22.06.13r odbyły się towarzyskie zawody na fantastycznym zbiorniku w miejscowości Grodzisko. Jest to łowisko specjalne przygotowane typowo pod zawody wędkarskie.Startowało nas16 osób. Zawody zostały zorganizowane inaczej niż dotychczas organizowane. Zawody odbyły się w sobotę a nie niedziele jak dotychczas. Godzina rozpoczęcia to 15.00 a nie jak zwykle wczesny poranek. Wszystkie innowacje sprawdziły się w życiu. Zawody w super wesołej , rodzinnej atmosferze .Bez jakiegokolwiek napięcia ale za to w sportowej zdrowej atmosferze. Zwycięzca może być tylko jeden. W tych zawodach niekwestionowanym liderem z wynikiem 33,900  został ŁUKASZ PECA.II miejsce z wynikiem 30,580 ARTUR GÓRA. III miejsce z wynikiem 25,170 zajął TOMASZ MOSKAL.W sumie złowiliśmy 263kg laaaaał niezły wynik co ? Co daje średnią prawie 16,5kg na osobę.Puchar zasponsorowany przez Lukasz i przez niego zdobyty trafił w ręce najlepszego z trzech startujących nowicjuszy.Jak widać nasi doświadczeni zawodnicy potrafią dzielić sie nie tylko doświadczeniem ale również nagrodami z młodszymi starzem wedkarzami. Łowiliśmy głównie Karpie , Liny i Jesiotry. Tak wspaniałe wyniki omawialiśmy przy grilu do późnych godzin wieczornych. Aż ciśnie się na usta …niech żałują Ci co nie byli z Nami. Mam nadzieję , że nie były to ostatnie zawody na tym zbiorniku.