Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?Statystyki

28.07.2021

Gości online: 25

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 382

Najnowszy użytkownik: Damiann

Shoutbox

06.05.2013 17:48

ZMIANY ZMIANY ZMIANY

Witam wszystkich. Na dzisiejszym zebraniu zarządu Koła "OKOŃ" zapadły decyzje istotne i ważne dla wszystkich członków koła. Wprowadziliśmy sporo zmian. Z tego też powodu bardzo proszę dokładnie prześledzić wszystkie informacje terminarz zawodów ( w tabeli terminarz zawodów). Najważniejsze informacje: - Wycieczka na Wisłę została odwołana z powodów nie sprzyjających warunków na rzece (zbyt wysoki poziom wody ; brudna woda )

- Najbliższe zawody to zaległe Otwarcie Sezonu 2013r odbędą się na zb. Michalina w dn. 12.05.13r

- Rybaczówka : Osobą odpowiedzialną za wypożyczanie łodzi w sezonie 2013 będzie kol. Weber Włodzimierz.  Korzystanie z łodzi i cumowanie przy naszych pomostach pozostały bez zmian .

- Wodowanie łódek 24.05.13 zbiórka o godzinie 16.00 przy pomostach Poraj.

- W dn. 14.05.13. zaplanowany jest dzień porządków na zb. Elsenu - zbiórka obok budynku dyrekcji huty o godzinie 10.00, będzie pomoc uczniów szkoły nr. 26 z Częstochowy. Zapewniamy napoje i kiełbaskę dla wszystkich uczestników czynu. Atrakcją będzie obecność Policji na Koniach z jednostki w Częstochowie. Wierzę w to , że nie powtórzy się "wpadka" z ostatniego sprzątania na zb. Michalina Nie wyobrażam sobie , że na miejscu zbiórki nie stawią się wszyscy wędkarze którym tylko czas na to pozwoli. Nie chcę dzielić wędkarzy na czynnych zawodowo i innych. W imieniu zarządu zapraszam wszystkich do wzięcia udziału. Przecież to dla Nas i naszych bliskich.

Slawekk

Komentarze: 0