Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?Statystyki

23.01.2021

Gości online: 32

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 372

Najnowszy użytkownik: maciej1988

Shoutbox

30.04.2013 01:31

Zawody z okazji "Dnia Hutnika"

Ze względu na wysokie koszty - poniesione przez nasze koło w ostatnich dwóch latach na organizację zawodów o „Mistrzostwo Huty” - podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu kilku zmian. Zawody będą miały nazwę „ Zawody z okazji Dnia Hutnika” i będą rozgrywane w kategorii indywidualnej i drużynowej. Trzyosobowy skład drużyny (wędkarze dobierają się sami, nie obowiązuje miejsce pracy) kapitan zgłasza przed rozpoczęciem zawodów do sędziego, który wpisze nazwiska na listę startową. Zwycięska drużyna otrzyma puchar a jej członkowie medale. W klasyfikacji indywidualnej nagrody otrzyma pierwszych dziesięciu na liście. Przewidujemy także nagrody niespodzianki, oraz tradycyjnie „Szczęśliwy numerek”. Zapewniamy także smaczny poczęstunek i dużo wygłodniałych ryb w akwenie.

Zapraszamy członków naszego koła na akwen Michalina w dniu

5 maja (niedziela) o godzinie 7.00

Zapisy przyjmuje i szczegółowych informacji udziela prezes Dariusz Kapinos tel. 502326262. Wpisowe w wysokości 30 zł należy wpłacać w sklepie przy ulicy Wierzbowej 26.

ZEB

Komentarze: 1

Komentarze użytkowników:

2013-04-30 21:22:35

No cóż... najważniejsze, że zawody wciąż się odbywają i to "hucznie"! :))) Obawiam się tylko, że już za progiem stoją zawody "z okazji dnia bezrobotnego" lub "z okazji dnia emigranta"... Dziękujemy "panowie" politycy za doprowadzenie kraju na skraj przepaści!

~PiotrSzlezak