Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?Statystyki

23.01.2021

Gości online: 31

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 372

Najnowszy użytkownik: maciej1988

Shoutbox

09.12.2012 13:58

Tarlisko

Na dzisiejszym zebraniu prezesów i skarbników kół, została zaakceptowana decyzja o utworzeniu TARLISKA, które będzie obejmowało obszar zachodniego brzegu zbiornika Poraj, od drogi "koziegłowskiej" do siatki ogrodzeniowej Jachtklubu "Zefir". Zakaz wędkowania na tym odcinku będzie obowiązywał od 1 marca do 30 maja.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy zrozumieli potrzebę takiego działania i zagłosowali na "tak". Wasze głosy posłużyły do przekonania członków zarządu, dziękujemy także za wsparcie kolegom z WCP.

Dyskusja była bardzo zawzięta i nie brakowało oponenetów, ale zdrowy rozsądek i życzenie nas, wędkarzy zostało spełnione. Myślę, że dobry początek został zrobiony, kolejne działania przed nami. Pojawiła się też "jaskółka"- RZGW zainteresowało sie tematem koczowania nad wodą Poraja, rozmowy trwają i żadne pozwolenie na biwakowanie w 2013 roku nie zostało jeszcze podpisane.

ZEB

Komentarze: 2

Komentarze użytkowników:

2012-12-09 17:37:42

Myślę , że jest to Nasz wspólny sukces. Nie ujmując nic oczywiście pomysłodawcy i kolegą którzy tak zawzięcie walczyli o stworzenie tej strefy. A z tego co wiem wcale nie było to takie łatwe i oczywiste. Determinacja i zaangażowanie naszych kolegów Dariusza Kapinosa i Zbigniewa Sobierajskiego zwyciężyło. Jest to dowód na to ,że jeśli się tak naprawdę czegoś chce to można to zrobić. Tak trzymać panowie i więcej takich trafnych i udanych pomysłów. Sławek B.

~Sławomir Bednarek.

2012-12-09 15:18:21

Witam Drodzy Koledzy z ZO, W imieniu swoim i Kolegów serdecznie dziękuję za pozytywną finalizację wprowadzenia na zbiorniku Poraj strefy ochronnej. Taka postawa przyniesie Wam w Okręgu tylko wdzięczność i szacunek! Mamy nadzieję, iż decyzja ta pozwoli na osiągnięcie wymiernych efektów. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, iż może to potrwać więcej niż rok czy dwa. Jednocześnie proszę zrozumcie nasze frustracje i nerwy szeroko wylewane ostatnio na stronach internetowych i nie tylko. Wypływa to jednak tylko i wyłącznie z miłości do naszego hobby i okręgowej "perełki" - Poraja. Jeszcze raz dzięki. Brawo! Tak trzymać!

~PiotrSzlezak