Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?Statystyki

22.06.2021

Gości online: 45

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 382

Najnowszy użytkownik: Damiann

Shoutbox

07.07.2012 09:56

Zawody o puchar sklepu D.Kapinosa

Dnia 01.07.2012 na wodami zbiornika zaporowego "Poraj", jak co roku,  odbyła się kolejna edycja spinningowych zawodów wędkarskich o Puchar Sklepu Wędkarskiego Jolanty i Dariusza Kapinos. Zawody rozegrano wędkując z łodzi, a na starcie pojawiło się ponad pięćdziesięciu chętnych do zgarnięcia cennej puli nagród.

Zawody te cieszą się niezwykłą popularnością, być może ze względu na pogodę. Wiadomo - nad wodą może zaskoczyć nas różna aura, jednak na Pucharze Sklepu Wędkarskiego Joli i Darka zawsze nad głowami zawodników rozpościera się cudownie błękitne niebo rozświetlone blaskiem letniego słońca. Ciekawe czyja to zasługa? Dariusza, który oprócz sprawowania funkcji prezesa PZW "Okoń", jest również częstochowskim radnym? Być może interweniował u najwyższych instancji w sprawie pogody? Sądzimy, że to jednak zasługa zawsze uśmiechniętej i będącej w dobrym nastroju jego żony - Jolanty!
Zawodnikom dopisały również i ryby - być może nie było ich najwięcej, jednak niektóre ze złowionych to prawdziwe okazy! Mającym mniej szczęścia wędkarzom pozostaje życzyć powodzenia za rok. Z pewnością znów spróbują powalczyć o najwyższe laury. Oczywiście po zawodach organizator, głównie w osobie Joli Kapinos i jej córki Moniki, zapewnił uczestnikom suty poczęstunek. Wędkarskim opowieściom i dobrej zabawie nie było końca.
Oto najlepsi zawodnicy według zajętych miejsc:

 

1 Wędzel Kazimierz 1024 1
2 Rusin Mirosław 914 2
3 Kozak Mariusz 904 3

marekcz

Komentarze: 0