Polski Związek Wędkarski - Koło "Okoń"

Czy chciałbyś aby zawody były organizowane również w sobotę?Statystyki

10.12.2019

Gości online: 17

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 355

Najnowszy użytkownik: Kostuh

Shoutbox

01.05.2018 16:42

DZIEŃ HUTNIKA ŁOWISKO KOŁA OKOŃ-WODOCIĄGI

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA


Slawekk

Komentarze: 0

czytaj więcej >>

22.04.2018 18:17

GP grunt

 

W dniu dzisiejszym 22.04.18r.  na Łowisku Specjalnym Koła Okoń-Wodociągi  rozegrały zawody 3 koła PZW. Jestem przekonany, ze wszyscy są zadowoleni z  wyników i z łowiska. Dziś najlepszy wyniki łowiska to: 5055pkt.  KOWALCZYK ROMAN ( Okoń-Wodociągi). Ale wyniki ok. 3kg nie były wyjątkiem w żadnym ze startujących kół co w widoczny sposób pokazuje jak rybostan łowiska się poprawia. Bardzo się cieszę, że tak  liczna grupa młodzieży z Koła Miasto „przetestowało” łowisko. Usłyszałem, że przypadło im do gustu. Ta cała „góra” pracy zaczyna przynosić efekty.  Mamy super „wygodne”, bezpieczne łowisko i dużymi krokami zbliżamy się do obiecanych  przez prezesa wyników 10kg + . Przypomina, że rekord kol. Łukasza Tyczki ( sensas challenge)  10.080kg. jest ciągle do „pobicia” . Nawet ja dziś stanąłem w szranki i ….połowiłem prawie ale do rekordu brakło mi jakieś 10,040 kg.

Slawekk

Komentarze: 0

czytaj więcej >>

10.04.2018 11:50

Liga Kół 2018

W najbliższą niedzielę 15 kwietnia, odbędą się zawody Ligi Kół w kategorii spławikowej. Zarząd Koła powołał 6-cio osobowy skład do tej rywalizacji:

1. Kowalczyk Roman

2. Kaniowski Miłosz

3. Kmiecik Sebastian

4. Kusal Teodor

5. Turek Andrzej

6. Sobierajski Zbigniew

Wyniki zawodów:

ZEB

Komentarze: 3

czytaj więcej >>

25.03.2018 17:29

Udało się...

 

Udało się ...

Kilka lat przygotowań, rozmów, negocjacji  zakończone pełnym sukcesem. Pomimo tak niesprzyjających warunków - nie tylko atmosferycznych - łowisko Koła Okoń-Wodociągi uroczyście OTWARTE. Niech służy nam wszystkim i nie tylko wędkarzom. Tak wspaniałą inicjatywę „otwarli” razem wszyscy którzy na to zasłużyli z Prezydentem Miasta Częstochowa Krzysztofem Matyjaszczykiem, Prezesem  Wodociągów i Kanalizacji w Częstochowie Andrzejem Babczyńskim, Radnym Miasta Częstochowy Dariuszem Kapinosem, opiekunem łowiska Sławomirem Bednarek na czele. Oczywiście nie zabrakło samych wędkarzy którzy „na otwarcie”  wędkowali na tym wspaniałym łowisku. Każdy startujący wędkarz pokazał swój kunszt i złowił ryby. Jedni mniej drudzy więcej ale nikt nie pozostał bez złowionej ryby.  Wyniki może jeszcze nie aż tak imponujące jak byśmy sobie życzyli, ale od czegoś trzeba zacząć. Jestem przekonany, że jak obiecał inicjator  i główny sponsor dzisiejszych zawodów Dariusz Kapinos w przyszłym roku na tych zawodach będą wyniki  przynajmniej 10kg+ . Okazałe puchary i wspaniałe nagrody trafiły już do swoich właścicieli. Wspominanie o tym, że nasze Łowisko będzie znane w całej Polsce nie jest bezpodstawne. Część nagród  z dzisiejszych zawodów pojechała na Górny Śląsk ( gratulacje Maciej) fajnie widzieć jak ludzie cieszą się z sukcesów i nagród które dziś rozdaliśmy. Serdecznie zapraszamy do rywalizacji na super przygotowanym Łowisku Specjalnym Koła Okoń-Wodociągi.

Slawekk

Komentarze: 0

czytaj więcej >>

25.03.2018 16:44

Łowisko Specjalne otwarte

Pomimo... wbrew... na przekór...

ZEB

Komentarze: 3

czytaj więcej >>

21.03.2018 05:43

Plakat Łowiska Specjalnego

Taki plakat będzie reklamował nasze łowisko

ZEB

Komentarze: 1

czytaj więcej >>

12.03.2018 19:26

Pomosty ...

 

Właśnie tworzymy historię Łowiska Specjalnego     Koła PZW OKOŃ-WODOCIAGI  w Częstochowie.

Dziś tj. 12.03.2018r. Został ustawiony pierwszy historyczny pomost dla wędkarzy na Naszym łowisku. Jak to zawsze bywa „najtrudniejszy pierwszy krok” a dalej to już z górki. Reasumując mamy już ustawionych 22 pomosty, a kolejne jutro - może pojutrze - aż do magicznej liczby 85. Ustawianie pomostów kończy pewien etap ciężkiej pracy wielu, naprawdę wielu ludzi dobrej woli. To już któryś z kolei etap budowy łowiska zakończony sukcesem przez duże „S”.  Pracy mamy jeszcze sporo, ale … „lwia część pracy już za nami”. Kochani do tej olbrzymiej „budowy” włączyło się mnóstwo osób. Każdy pomaga jak może, jedni ciężką pracą fizyczną - często ze swoimi prywatnymi narzędziami - inni poprzez doradztwo, a jeszcze inni pomagają finansowo. Każdemu, niezależnie w jaki sposób włączył się w akcje, należą się olbrzymie podziękowania. Ale najwięcej pracy, serca, i wysiłku włożył „szef zamieszania” nie kto inny jak Prezes Koła Okoń-Wodociągi DARIUSZ KAPINOS. „Ojców” tego sukcesu jest z cała pewnością wielu jednak Darek jest tym najważniejszym. Hmmm „ryba psuje się od głowy” ale jak widać i sukces jest tym większy i bardziej spektakularny jak rządzi tym wszystkim „mądra głowa”  Zrobiliśmy wiele dla wielu. Już niebawem będziemy się cieszyć z najlepszego, największego i z całą pewnością rybnego łowiska.

Slawekk

Komentarze: 0

czytaj więcej >>

11.03.2018 05:36

Nasze Łowisko

Termin uroczystego otwarcia Łowiska Specjalnego zbliża się wielkimi krokami. Ostatnia sobota była trzecią, kiedy to najwytrwalsi z wytrwałych walczyli o przygotowanie łowiska dla NAS WSZYSTKICH.

Łańcuchy w piłach nie wytrzymywały konkurencji z piachem w konarach, a paliwo i olej trzeba było dwa razy dowozić. Wykonaliśmy ogrom prac - zostały małe poprawki, które będziemy sukcesywnie usuwać.

Ciekawe, czy "wieczni malkontenci" przestaną wreszcie nas krytykować, narzekać, że się nie uda, że nie damy rady...          Od poniedziałku zacznie się ustawianie betonowych pomostów, (połowa już przyjechała) na stanowiskach przygotowanych przez kilkudziesięciu zapaleńców. Podłoże jest "trudne" i nie wiadomo jak długo będą trwały prace, ale... nie takie rzeczy można zrobić... - TYLKO TRZEBA CHCIEĆ ?! Oprócz tego, trzeba mieć prezesa - jakiego ma Koło PZW Okoń-Wodociągi - który potrafił skrzyknąć kilkudziesięciu wspaniałych społeczników, którym się chce, chcieć.

Wielkie Dzięki Darku za przygotowanie, koordynację i bezpośrednią pomoc przy pracach.

ZEB

Komentarze: 3

czytaj więcej >>

Pierwsza 234567 Ostatnia