GP Warty- Ważne Młyny 22.08.2010

Moderatorzy: artur, ZEB

Re: GP Warty- Ważne Młyny 22.08.2010

Postprzez marekcz » Śr sie 25, 2010 5:25 pm

Dlatego może ankieta pomocnicza jest OK. Wtedy i forum może by zaczęło żyć a każdy by mógł "uczestniczyć" w dyskusji zarządu, a przynajmniej próbować przekonać do zmiany zdania :)
Dla mnie to w sumie obojętne. Ja tam jak tylko pojadę na zawody to je wygram czy to rzeka czy to zbiornik :), na szczęście nie mam czasu w niedzielę :) Pozdrawiam
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
marekcz
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt cze 15, 2010 2:18 pm

Re: GP Warty- Ważne Młyny 22.08.2010

Postprzez ZEB » Śr sie 25, 2010 6:23 pm

Nie, znajomość porajskich górek - jak twierdzi pirania (prześledź wyniki i przekonasz się, że nie było mnie od dawna w czołówce) spowodowała moją absencję na rzece. Głosowałem za Porajem ponieważ kierowała mną chęć wyeliminowania przypadku, który na rzece decyduje o wygranej. (Nic nie ujmuję Kubie, który jest kapitalnym wędkarzem). Mamy zbiornik którego zazdrości nam wielu ościennych kolegów po kiju i nie wykorzystujemy go do końca. Współzawodnictwo na poziomie koła nie musi wybiegać na ekstremalne tory. Wystarczą nasze, ogólnie znane wody, czyli Poraj. Frekwencja na takich zawodach mówi o wszystkim a złowienie kilkunastu okoni przez czołówkę nie jest precedensem. Nie ma także wśród zwycięzców powtarzających się nazwisk, co dobrze świadczy o miejscu i formie rozgrywania zawodów. Ale nie wszyscy to "kumają" i doceniają.
PS. W ostatnim tygodniu wyłowiono na Poraju ok 100 dużych okoni.
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Poprzednia strona

Powrót do Zawody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron