Poraj

Moderatorzy: artur, ZEB

Poraj

Postprzez ZEB » Pt lip 02, 2010 2:10 pm

Ostatni dzień czerwca spędziłem na zbiorniku w Poraju. Opływaliśmy z Michałem K. kilkanaście miejscówek w poszukiwaniu sandaczy i okoni. O dziwo, sandacze się uaktywniły a okonia ani sztuki. Michał wyholował życiówkę 67 cm i szczupaka 56 cm a ja sandacza 56 cm i leszcza 52 cm. Złowiliśmy jeszcze kilka niemiarowych sandaczy i mieliśmy kilka pustych zacięć. Zachęceni takim żerowaniem wypłynęliśmy także 1 lipca. Wytrzymaliśmy na wodzie do godziny 10.00 - potworny upał, a efekt jeden niemiarowy szczupaczek Michała i 0 brań. Chciałoby się skwitować: dzień niepodobny do dnia... W sobotę i niedzielę Mistrzostwa Koła, ciekawe jak połowimy przy tak chimerycznym żerowaniu?
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: Poraj

Postprzez marekcz » Wt lip 06, 2010 5:42 pm

Ja natomiast ostatnie kilka dni czerwca i początek lipca spędziłem na zbiorniku Poraj. Opłynąłem około 10-12 miejscówek, łowiłem w różnych porach raz nawet cały dzień od 4-17. powiem jednym zdaniem: jestem zadowolony z mojej opalenizny bo kontaktu z rybą nie miałem ostatnimi 4 razy, nie licząc okonia 30 cm ale takie to ja wole łowić na ulubionej mojej rzece - Wiercicy tam przynajmniej jest przygoda i zabawa co chwila branie okonia i to nie po 7-8 cm tylko okonia po 18do 30 cm.
mam nadzieję że z tym Porajem zmieni się na lepsze jeśli chodzi o brania. Ja ryby nie jadam więc połowić chce dla przyjemności ale widzę że obecnie zostaje jedynie miłe towarzystwo na łódce i.... słoneczko :)
Tak podsumowując myślę ze te wszystkie fotografie ze zdobyczami to fotomontaż :)
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
marekcz
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt cze 15, 2010 2:18 pm

Re: Poraj

Postprzez ZEB » Śr lip 07, 2010 6:02 am

Oj zmienisz zdanie, zmienisz już niedługo. Wszystko zależy od częstotliwości wyjazdów, po prostu musisz kiedyś trafić i zapomnisz te dni z zerami. Branie sandacza jest tak zajefajne, że popamiętasz je długo. :P :P
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: Poraj

Postprzez Michal1997 » Pt lip 23, 2010 12:51 am

Ta jeszcze fajnie jest jak sie popsuje 2 fajne brania sandacza i SUMA :] mówie o sobie ...
Michal1997
 
Posty: 67
Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 3:16 pm

Re: Poraj

Postprzez szypki » Pn sie 16, 2010 2:32 pm

Sumiki się pokazały na Poraju ww załączniku filmik z rybką 140cm ładny i wciąż można go złapać, może Sidar pochwali się z emocji i naskrobie coś od siebie bo pracowaliśmy całą ekipą, hol trwał 15 min ryba walczyła pięknie... http://www.youtube.com/watch?v=4OP_FR5VNiA :mrgreen:
szypki
 
Posty: 66
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 11:43 pm

Re: Poraj

Postprzez szypki » Wt sie 17, 2010 3:39 pm

A tu fota z miskiem, nie mogłem dodać do galerii więc wrzucam tu, za cholerę nie idzie tego tam wrzucić po prostu jak przechodzę w inną zakładkę to automatycznie mnie wylogowuje.... kicha.
Obrazek
szypki
 
Posty: 66
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 11:43 pm

Re: Poraj

Postprzez marekcz » Wt sie 17, 2010 4:39 pm

Kurcze nie może być testowałem przed chwilą i OK.
Logujesz sie na stronie, wchodzisz w galerie odpowiedni dział czyli trofea i dodaj zdjęcie, tytuł fotki, przeglądaj wybierasz zdjęcie z dysku i Wstaw.
Potem czekasz na akceptacje któregoś z adminów aby pojawiła się na galerii.
Sprawdź proszę jeszcze raz.
Mój numer Gg dla wszystkich to 461101 jak ktoś ma jakiś problem proszę pisać lub e-mail; marek@gre.pl
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
marekcz
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt cze 15, 2010 2:18 pm

Re: Poraj

Postprzez artur » Wt sie 17, 2010 7:00 pm

A ta łajba to stara "Omega" :?:
Gratulacje sumka ! ;)
Carp Quest Club Częstochowa
Avatar użytkownika
artur
 
Posty: 109
Dołączył(a): Śr cze 16, 2010 6:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Poraj

Postprzez szypki » Śr sie 18, 2010 11:27 am

Nie to jest Rambler... ;) do sprzedania jak byś chciał :mrgreen: Sam łowi sumiska..
szypki
 
Posty: 66
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 11:43 pm

Re: Poraj

Postprzez ZEB » So sie 21, 2010 7:28 am

Ostatnie dwa dni w poszukiwaniu sandacza wyzerowane.Połowiliśmy natomiast pięknych okoni, kilka 30>(fotka w galerii) Wczoraj koledzy, którzy byli rano mieli po kilkanaście okoni. My byliśmy po południu, kiedy już wypłynęli wodniacy na ścigaczach, więc trzeba było siedzieć na łodzi żeby nie wypaść.
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Następna strona

Powrót do Wyprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron