Artykuły wędkarskie - dziwne i zdumiewające

Moderatorzy: marekcz, artur, ZEB

Artykuły wędkarskie - dziwne i zdumiewające

Postprzez marekcz » So sty 01, 2011 9:24 pm

Panowie, to jest chyba najlepszy obraz ukazujący jakiego przeciwnika mamy pod wodą.
http://deser.pl/deser/1,83453,4757191.html
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
marekcz
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt cze 15, 2010 2:18 pm

Re: Artykuły wędkarskie - dziwne i zdumiewające

Postprzez ZEB » So paź 15, 2011 6:50 am

Ciekawostka, choć mnie się wydawało, że ta walka toczy się z TOŁPYGĄ
http://www.tvaqua.pl/index.php?option=c ... &Itemid=18
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: Artykuły wędkarskie - dziwne i zdumiewające

Postprzez artur » Wt lut 05, 2013 3:25 pm

Carp Quest Club Częstochowa
Avatar użytkownika
artur
 
Posty: 109
Dołączył(a): Śr cze 16, 2010 6:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Artykuły wędkarskie - dziwne i zdumiewające

Postprzez PiotrSzlezak » Cz lut 07, 2013 11:59 am

Myślę jednak, że zmiany niekoniecznie nas czekają, co zresztą potwierdza stanowisko ZG, które generalnie można rozumieć, iż to nie "wina" ZG PZW, który miał chyba 2 lata, jeśli dobrze pamiętam, na wszelkiego rodzaju zmiany i konsultacje, a oczywiście, jak zwykle, nie kiwnął nawet palcem, tylko ( o Madonno! ) MSiT, które powinno zadbać o PZW i inne "postorganizacje" i dać im po prostu święty spokój ( bodajże wystarczyłby mały paragraf wykluczający PZW z ustawy! ). Nie należy jednak też i do końca ufać swojego rodzaju "nagonce" na ZG PZW, szczególnie jeśli chodzi o kwestie finansowe. Nie mówię, że wierzę i ufam w ZG, jednak artykuły prasowe mimo wszystko wyglądają dość tendencyjnie i idą bardziej w stronę nowelek sensacyjnych niż rzetelnych sprawozdań dziennikarskich. Przydałaby się jednak pełna jawność finansów w PZW i nie mam tu na myśli broń Boże kół... Skoro jestem, jak by na to nie patrzeć, pracodawcą pracowników PZW chcę wiedzieć i mam do tego święte prawo ile zarabia netto i brutto wraz z premiami, dodatkami, trzynastkami, bonami na święta każdy z pracowników tej organizacji, gdyż to dzięki mnie jest go stać kupić porcję rosołową na zupkę, czekoladę wnuczkowi czy flaszkę na imieniny... Koniec, kropka! System wyborczy, a co za tym idzie statut PZW też pozostawia wiele do życzenia... Przerażony też jestem liną. obrony ZG tzn. tyradami Towarzysza Kustusza ( celowo nie piszę "Pana", gdyż ponad pół życia spędził z Towarzyszem Grabowskim na tępieniu "Panów" ), który jakże pięknie "odwraca kota ogonem", jakże cudownie produkuje "masło maślane" z "wszystkiego i niczego"... W końcu ma na koncie lata praktyki. Czyżby jego dziennikarskim guru był Towarzysz Urban? Kończę bo mnie "muli" , ale nie od pączków :D ... Róbmy swoje, tu na dole! Dla nas! Dla Okonia! ( Dzięki ZEB za tą naukę, Przyjacielu!!! )
PiotrSzlezak
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pn cze 21, 2010 11:01 am

Re: Artykuły wędkarskie - dziwne i zdumiewające

Postprzez ZEB » Pt lut 08, 2013 8:34 am

Bardzo sensowna i stonowana wypowiedź Piotrze. Nie możemy udawać, że nie widzimy (czytamy) co się dzieje, ale z drugiej strony nasz wpływ na to jest ŻADEN, więc lepiej "... Róbmy swoje, tu na dole! Dla nas! Dla Okonia! ". Jest kilku wariatów, którzy nie płaczą ciągle jakie to PZW jest be, tylko robią swoje. Od 2000 roku postawiliśmy na organizację zawodów, dla jak największej liczby naszych członków i chyba nam wychodzi, skoro koło liczy ponad 1000 członków. Szukamy sponsorów, fundujemy bogate nagrody, zapewniamy urozmaicone konkursy wędkarskie z bogatą oprawą... oczywiście wszystkim nie dogodzimy, nie zmusimy do uczestnictwa w życiu koła.
Tym niezdecydowanym i marudzącym, że opłata za wędkowanie jest droga, ku przemyśleniu: oplata karty wędkarskiej oscyluje w granicach 200 zł, na każdych zawodach są nagrody 300 - 500 zł plus szczęśliwy numerek - wystarczy trochę umiejętności i łut szczęścia. Zawody wygrywają najlepsi W DANYM DNIU ! Ty też możesz wygrać, tylko najpierw trzeba spróbować.
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: Artykuły wędkarskie - dziwne i zdumiewające

Postprzez PiotrSzlezak » Cz lut 14, 2013 9:07 am

Dzięki ZEB! Cóż, przyznaję iż lepiej się człowiek czuje "zmieniając" świat miłością i ciężką pracą, a jak wiemy ciężką pracą ludzie się bogacą ( hahahaha! ) niż krzykiem... Na "naszym" podwórku była ostatnio mała pieniacka awanturka, ale myślę jednak, że to ciut "inna inszość" i... chyba jakiś skutek przyniosła. Strach jednak w oczy zagląda mi mocno, czy będą wymierne efekty uchwały, oprócz podniesienia ciśnienia amatorom karawaningu, gdyż wtedy to m.in. ja wyjdę na Dupę Wołową :D . Modlę się więc os sukces wbrew pozorom często, zaraz po prośbach o zdrowie córeczki i rodziny! Jeszcze tylko w Gdańsku nie byłem pod pomnikiem Neptuna próśb zanosić :D ...
PiotrSzlezak
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pn cze 21, 2010 11:01 am


Powrót do Wyłowione z sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron