Czy jesteś za określeniem "TARLISKO" odcinka zbiornika Poraj

Moderatorzy: marekcz, artur, ZEB

Czy jesteś za określeniem "TARLISKO"?

 
Liczba głosów : 0

Re: Czy jesteś za określeniem "TARLISKO" odcinka zbiornika P

Postprzez szypki » Pn lis 19, 2012 4:31 pm

Panowie co dzieję się z ludźmi co tak narzekają, że ryby niema... jak coś zrobić to ludzi brak :geek: Po ilość osób które oddały głos na ankietę nie jestem optymistycznie nastawiony :?
szypki
 
Posty: 66
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 11:43 pm

Re: Czy jesteś za określeniem "TARLISKO" odcinka zbiornika P

Postprzez ZEB » Pn lis 19, 2012 5:21 pm

A na Michalinie była frekwencja - tylko hasło było inne !
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: Czy jesteś za określeniem "TARLISKO" odcinka zbiornika P

Postprzez szypki » Wt lis 20, 2012 7:42 pm

Rzeczywiście.. aż mi telefon zagrzał się od telefonów w celu wspólnej kontroli... Pisałem i zero odzewu, jak narazie nie odmówiłem :x A karpia to było lepiej rozdać w reklamówki to by nie niszczyli trawy i byłby z tego plus, a tak to tylko straty :mrgreen:
szypki
 
Posty: 66
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 11:43 pm

Re: Czy jesteś za określeniem "TARLISKO" odcinka zbiornika P

Postprzez marekcz » Śr lis 21, 2012 9:30 pm

Karpia zarybiono dużo. Z tego co mówi się tu i tam bardzo mało odłowiono 2-3% strzelam. A może by tak zarybiać jak lód złapie :) sztuka po sztuce :) przez otwory :) karpiarze by nie poszaleli :)
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
marekcz
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt cze 15, 2010 2:18 pm

Re: Czy jesteś za określeniem "TARLISKO" odcinka zbiornika P

Postprzez artur » Pt lis 23, 2012 12:53 am

...Rzeczywiście.. aż mi telefon zagrzał się od telefonów w celu wspólnej kontroli... Pisałem i zero odzewu, jak narazie nie odmówiłem A karpia to było lepiej rozdać w reklamówki to by nie niszczyli trawy i byłby z tego plus, a tak to tylko straty ...

Kolego Szybki - byś ciemnoty innym nie wciskał !No chyba, że skleroza w młodym wieku, bo mam twojego sms-a jakiego mi przysłałeś po tym jak napisałem o dopilnowaniu Michaliny.
Więc proszę stuknij się w pierś i przypomnij sobie co napisałeś, a nie wciskaj ludziom ciemnoty na temat ..."zero odzewu"...
Więc jak ci pamięć wróci to może przemyślisz co napisałeś i jak można na Ciebie liczyć !

Tyle w temacie !
Carp Quest Club Częstochowa
Avatar użytkownika
artur
 
Posty: 109
Dołączył(a): Śr cze 16, 2010 6:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Czy jesteś za określeniem "TARLISKO" odcinka zbiornika P

Postprzez szypki » Cz gru 06, 2012 5:40 pm

Dałeś znać :twisted: nie więc w czym problem.. ostatnio kiedy dałeś znać to było rok temu i też na Michalinie :shock: i jak mnie pamięć nie myli byłem z tobą na tej kontroli po godz. 22 czy coś w tym stylu, zapraszam jutro lub pojutrze na sprawdzenie stanu na wodzie Poraj(czy aby nie ma jakiejś ciekawej sieci itp)

Ps: Nie pełnie funkcji komendanta i nie organizuje kontroli jedyne co to osobiście robię coś na własną rękę lub z ekipą.. .plus wypady z WCP bo udało się kilka zrobić i to całkiem duże były te kontrole :idea:
szypki
 
Posty: 66
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 11:43 pm

Poprzednia strona

Powrót do ANKIETA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron