PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Moderatorzy: marekcz, artur, ZEB

PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez admin » Śr gru 21, 2011 10:21 pm

Tu taj możemy wpisywać uwagi i sugestie które są mile widziane i na pewno zostaną rozpatrzone.
admin
Site Admin
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt cze 11, 2010 1:08 pm

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez marekcz » Pt gru 30, 2011 4:14 pm

Moja propozycja jest następująca;
1 zawody więcej spiningowe na rzece lub jedne zamiast poraja jakieś.
Odpadły nam pstrągowe nasze. Mamy ładne rzeki, Ważne Młyny, Okołowice, Radoszewnica, Mosty.. generalnie jak Pilica długa i warta szeroka :)
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
marekcz
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt cze 15, 2010 2:18 pm

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez ZEB » Pt gru 30, 2011 9:12 pm

Zgadza się kolego Marku - rzeki ładne - tylko co w nich pływa. Żeby przeprowadzić zawody musi być ryba. Już to parę razy przerabialiśmy, startuje 20 a ryby łowi 3 - 4. Najbliższa rzeka godna uwagi to Wisła w okolicach Krakowa.
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez marekcz » Pt gru 30, 2011 11:19 pm

O nie zgodzę się, Pilica ostatnie zawody 15 osób 7 złowiło ładne ryby padło chyba 5-6 szczupaków i to 55-70 okonie pojedyńcze i Jaź chyba 1,6kG, żadnego przypadku.
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
marekcz
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt cze 15, 2010 2:18 pm

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez szypki » N sty 08, 2012 12:50 pm

Jeśli chodzi o mnie to chciałbym zaproponować choć jedne zawody z łódki na innym zbiorniku np. Turawa :mrgreen: można by zaplanować jakiś wspólny transport, łódki są i zbiornik naprawdę godny uwagi.
szypki
 
Posty: 66
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 11:43 pm

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez ZEB » N sty 08, 2012 3:29 pm

Masz rację, zbiornik ładny i rybny. Tylko dalej już pod górkę:
1. żeby tam pływać bezpiecznie, musisz mieć silnik spalinowy,
2. obowiązuje dopłata na Opole,
3. 100 km w jedną stronę.
Zawody przez nas organizowane są imprezami masowymi, a przy tych kryteriach zapisze się kilkanaście osób.
Nie możemy odbierać nikomu szans zapunktowania z powodu braku silnika spalinowego.
Można przeanalizować organizację wycieczki na Turawę, połączonej z zawodami towarzyskimi, tylko żeby się zwrócił koszt autokaru, musi być frekwencja.
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez szypki » Wt sty 10, 2012 8:02 am

Czy ja powiedziałem, że mają to być zawody o mistrzostwo koła? Nie inne koła z dalsza tam przybywają i jakoś co roku powracają :ugeek: więc warto było by się wychylić poza Poraj bo idąc rozumowaniem odległość to najlepiej zawody było by rozegrać na Michalinie lub na Hucie i było by najbliżej. Może na zebraniu uda się podjąć temat :idea: A dopłatę szło by pewnie jakoś ominąć :roll: może jedno dniówka lub szło by się dogadać z Opolem? Zbiornik rybny i atrakcyjny, co do samej frekwencji bym się nie martwił bo na szybko mam 10 chętnych, a może jakieś zawody na odcinku górskim zamiast pod-lodowych?
szypki
 
Posty: 66
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 11:43 pm

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez ZEB » Wt sty 10, 2012 10:17 pm

Ciekaw jestem najbardziej tych sposobów na ominięcie dopłaty okręgowej i Twoich 10 kumpli. Pamiętaj, że zawody będą tylko dla członków naszego koła. Znasz moje osobiste zdanie na temat Turawy - chętnie tam pojadę, jak znajdę kogoś ze spalinówką, ale nie mogę wyrokować za cały autokar. Tobie ostatnio nie wypalił wyjazd na trzy samochody, a jesteś pewien obsady na wycieczkę ? No cóż, zobaczymy jak się wypowiedzą koledzy.
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez szypki » Śr sty 11, 2012 8:03 am

Różnie bywa....., ale zawody to zawody, dla mnie nie muszą tam być zorganizowane.. Chcę wsiadam i jadę bez żadnych zobowiązani :mrgreen: Dlaczego tylko z koła :?: jak mogą to być typowo towarzyskie i myślę, że znalazł by na 1000os. w kole te 30, a czemu Twierdzisz, że tylko spalinówka jak na łowisko z syrenki jest raptem 300m, a na blaszak na 2 stronę 1km to u nas na masłoniskie jest dalej, był kiedyś wprawy na duże rzeki i się dało 8-) , inne koła organizują takie wyprawy co roku na kanał i nie tylko i nie narzekają na frekwencję :roll: Organizując 97% zawodów na łowisku Poraj nie jest zbytnio atrakcyjne.
szypki
 
Posty: 66
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 11:43 pm

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez ZEB » Śr sty 11, 2012 1:19 pm

Nie posądzaj mnie o niechęć, ja tak twierdzę z DOŚWIADCZENIA. Ty jesteś tu rok i chcesz od nowa dochodzić do tego co my przerabialiśmy kilka lat. Ile krzyku było o wycieczki, tylko jak przyszło do finalizacji to zapisało się kilka osób. A autokar zamówiony na 52 osoby. Zapłacisz za niego ? To są ogromne koszty i pieniądze naszych członków, na pewno nie będziemy ich bezzasadnie wydawać. Darek wykonywał w ostatniej chwili kilkadziesiąt telefonów, żeby zrobić skład.
Wycieczka ma być tylko dla członków koła, bo z naszych funduszy będzie opłacona - zawsze jest dofinansowanie z koła. Nie będziemy dofinansowywać obcych, bo z jakiej racji. Chcę Ci zwrócić jeszcze na jeden aspekt uwagę - bezpieczeństwo. Organizator - czyli w tym wypadku zarząd koła, musi je zapewnić i dlatego silniki spalinowe, bo na elektryku na fali nic nie zdziałasz na Turawie. Ty jeździsz prywatnie, a to jest całkiem inna bajka, bo odpowiadasz tylko za siebie.
Reasumując : zrobimy rozeznanie wśród kolegów spinningistów i podejmiemy decyzję.
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Następna strona

Powrót do Informacje z koła

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości