PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Moderatorzy: marekcz, artur, ZEB

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez eRCHa » Pt sty 20, 2012 6:32 am

Artur-podejrzewam że nie przeczytałeś od początku wszystkich postów i tak naprawdę do końca nie wiesz o co chodzi w tej naszej dyskusji.Swoją propozycją rozwiązałeś kwestię którą poruszł Marek ,ale jest jeszcze propozycja by zwycięzca poszczególnych zawodów dostawał jednakową ilość punktów
eRCHa
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn sie 23, 2010 8:20 pm

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez eRCHa » Pt sty 20, 2012 10:30 am

Pawełku pozwól że odniosę się do Twojego ostatniego postu zadając Ci jedno pytanie.Ile na Twioch zasadach trzeba wygrać zawodów by odrobić 40 punktową stratę,a ile 80 punktową Na moich zasadach.Jak widzisz kij ma dwa końce ,łatwo jest dużo punktów stracić jak i odrobić,a jeżeli nie będziesz mógł kogoś dogonić tzn że
jesteś po prostu słabszy,ale myślę że Ciebie to nie dotyczy.Zastanowić się jedynie można nad odrzucaniem dwóch najsłabszych wyników,a nie jak do tej pory jednego.W końcu tych zawodów w sezonie jest 17(jeżeli wszystkie wypalą) i gdyby odrzucono 2 chyba nie byłoby z tego powodu wielkiej tragedii,a jak wiadomo wielu naszych kolegów pracuje w niedziele,są wesela,komunie itd.
eRCHa
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn sie 23, 2010 8:20 pm

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez pawelc » Pt sty 20, 2012 3:05 pm

Robert w teorii masz rację i porównując to 1:1 będzie to tak samo. W praktyce jednak będzie inaczej. Według tego co napisałem jest tak że różnica punktowa między 1 a 10 zawodnikiem jest taka sama jak między 10 a 20 zawodnikiem.
Przykład według twojego pomysłu : wygrywasz zawody dostajesz 40pkt. ktoś jest 5 i dostaje 30pkt. na następnych zawodach ten ktoś jest 10 a Ty 15 ale odrabia tylko połowę straty mino iż różnica miejsc jest taka sama.
pawelc
 
Posty: 4
Dołączył(a): N lip 18, 2010 6:40 pm

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez artur » Pt sty 20, 2012 4:21 pm

Przeczytałem wszystkie posty w tym temacie i powtórzę to co napisał Ci Zbyszek.
Jeśli masz takie wysokie aspiracje w sporcie wędkarskim, może warto pomyśleć o klubie !
Tam zapewne taka punktacja jest !
A Ty chcesz aby po trzech zawodach była już czołówka i reszta dała sobie spokój ze startowaniem bo i tak nie mają szans na odrobienie straty!
Przecież wystarczy brać udział w GP - spławik / GP - spining i tam zwycięzca dostaje tą samą liczbę punktów !
Zdobądź sobie Mistrza Koła w jednej lub drugiej kategorii do tego bądź pierwszy w GP i chyba będziesz z siebie zadowolony ?!
Carp Quest Club Częstochowa
Avatar użytkownika
artur
 
Posty: 109
Dołączył(a): Śr cze 16, 2010 6:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez PiotrSzlezak » Pt sty 20, 2012 9:28 pm

A swoja drogą to aż dziwne że przy największym kole okręgu nie ma żadnego klubu... Może by tak Klub Wędkarstwa "Okoń" z podziałem na sekcje? No Arturku - Ty byś karpiową dowodził!!!
PiotrSzlezak
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pn cze 21, 2010 11:01 am

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez marekcz » Pt sty 20, 2012 9:34 pm

To ja poprowadzę klub niezłowionej ryby :) dołączą: PiotrSz, ZEB i zapewne KEMODT :)
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
marekcz
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt cze 15, 2010 2:18 pm

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez ZEB » Pt sty 20, 2012 10:37 pm

Ale Wam się w główkach p..., nad wodę, zaraz Wam przejdzie. Ja dziś połowiłem - ha,ha.
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez artur » So sty 21, 2012 11:50 am

Co tam takiego połowiłeś (świeżego powietrza na pewno), jeszcze coś ?!
Pochwal się jakie wyniki, nie interesuje mnie gdzie, ale co !
Carp Quest Club Częstochowa
Avatar użytkownika
artur
 
Posty: 109
Dołączył(a): Śr cze 16, 2010 6:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez ZEB » So sty 21, 2012 12:03 pm

Kilkadziesiąt płotek i kilkanaście okoni - we troje.
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez sandaczczwa » N sty 22, 2012 12:21 am

Ok. rozumie że to konspiracja przed opisywanym najeźdźcą ze Wschodu :mrgreen: . Moja propozycja dla Planu Pracy Koła:
Skoro SP 20 użycza nam lokum na nasze potrzeby ( patrz Walne ) to może warto pomyśleć o prelekcjach wśród uczniów, które będą dotyczyły wędkarstwa.
Patrz " Praca u podstaw" :P
Pozdrawiam.
sandaczczwa
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr cze 16, 2010 6:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje z koła

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość