PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Moderatorzy: marekcz, artur, ZEB

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez ZEB » N sty 22, 2012 7:23 am

To tylko przy pierwszym wejściu takie zamieszanie - mam nadzieję. Co do prelekcji w szkołach, to nic odkrywczego nie zgłosiłeś. Żeby takową przeprowadzić, oprócz wiadomości i "czucia" potrzeby, trzeba mieć jeszcze inne predyspozycje. Jakoś do tej pory nie mamy takiego wśród nas, a może Ty się czujesz na siłach i spróbujesz ?, bardzo chętnie Ci to zorganizujemy.
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez sandaczczwa » Pn sty 23, 2012 11:50 am

Wygląda na to, że chyba niepotrzebnie się odezwałem. Aczkolwiek nie zrobiłem nic prócz tego o co poprosiliście. Pytaliście o pomysły wiec napisałem to co mi przyszło do głowy. Nie czuję się jakimś odkrywcą, więcej nie zamierzam sobie przypisywać żadnych zasług z tytułu wymyślenia czegoś, ale również z uwagi na styl traktowania rozmówcy nie zamierzam więcej zabierać głosu w jakiejkolwiek kwestii. ZEB tym co mi odpisałeś dałeś świadectwo, że pewne rewiry są jedynie dla ludzi należących do KK. Nie zamierzam burzyć Waszego porządku. Na przyszłość radzę jedynie się zastanowić nad treścią publikacji, bo po co narażać siebie i rozmówców na tego typu sytuacje. Pozostawiam do przemyślenia. :|
sandaczczwa
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr cze 16, 2010 6:48 pm

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez ZEB » Pn sty 23, 2012 2:46 pm

Sprawę kontaktów ze szkołami wałkujemy odkąd pamiętam, mało tego mamy wręcz nakaz pracy z młodzieżą. I co z tego, skoro nie chętnego, który by to pociągnął, stąd mój wpis. Nie było moim zamiarem ani Cię ośmieszyć, ani ironizować. Ja po prostu taki jestem: nazywam rzecz szczerze i po imieniu, po co jakieś domysły. Przepraszam, jeśli poczułeś się urażony i zapraszam do udziału w dyskusji. Ani ja, ani zarząd nie uzurpuje sobie prawa do nieomylności, a wręcz przeciwnie, nasze działania Wy inspirujecie. Według tych zasad działamy od ponad 10 lat, zdając sobie sprawę, że nie zadowolimy 100 % naszych członków.
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: PLAN PRACY KOŁA PZW „OKOŃ" NA ROK 2012

Postprzez szypki » Pn sty 23, 2012 8:20 pm

Panowie umówcie się na ryby i wszystko sobie wytłumaczycie :D Znając Zeba nie chciał nikogo urazić, więc niema się co obrażać bo nie biorąc głosu tylko czytając nic to nie zmieni, a wręcz powiedział bym cofnie nas :idea: myślę, że warto nawet się niekiedy posprzeczać bo gdy następuje Burza Mózgów to coś dobrego z tego wychodzi :mrgreen:
szypki
 
Posty: 66
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 11:43 pm

Poprzednia strona

Powrót do Informacje z koła

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron