Zmiany na stronie

Moderatorzy: artur, ZEB

Zmiany na stronie

Postprzez marekcz » Cz lip 15, 2010 10:44 pm

Panowie i Panie.
Wobec różnych opinii i podzielonych zdań, proszę wypowiadać się tutaj na temat funkcjonowania strony, jakie nowe funkcjonalności należałoby wprowadzić, co zmienić, a co jest OK.
Szata graficzna narazie pozostaje bez zmian, ważniejsze jest aby strona zaczęła żyć. Obecnie "udziela" się na niej 3-5 osób z czego wyróżnić należałoby ZEB'a reszta zapewne ma mało czasu bo dużo wędkuje :)
Strona jest zrobiona "charytatywnie" jeśli ktoś ma jakiś pomysł na grafikę nie ma problemu pomożemy ... a może w przyszłości znajdzie się paru "kasiarzy" którzy uznają że pomogą sfinansować profesjonalnych grafików :) tak aby strona podobała się 100% użytkownikom :) życzę tego :)
marekcz
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt cze 15, 2010 2:18 pm

Re: Zmiany na stronie

Postprzez ZEB » Pt lip 16, 2010 10:21 am

Ale my w kole mamy profesjonalnych grafików, może coś zasugerują? Ja i Marek (choć daleko nam do nich) mamy pewien pomysł... niedługo go przedstawimy, jak dogadamy szczegóły.
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: Zmiany na stronie

Postprzez perch » Śr sie 25, 2010 3:32 pm

dlaczego po kliknięciu w linka nie otwiera się on w nowej karcie :roll: może byście coś z tym zrobili.
I jeszcze zdjęcia, dlaczego po kliknięciu w dane zdjęcie nie odsyła bezpośrednio do danego zdjęcia tylko na pierwszą stronę danej kategorii :twisted:
perch
 
Posty: 12
Dołączył(a): N cze 20, 2010 2:09 pm

Re: Zmiany na stronie

Postprzez marekcz » Śr sie 25, 2010 5:20 pm

Nie odsyła do zdjęcia ponieważ jest tam wtyczka do wyświetlania zdjęć. Postaram się chociaż zrobić aby kierował na stronę z tym zdjeciem.
Linki zmienię aby otwierały się w nowym oknie.
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
marekcz
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt cze 15, 2010 2:18 pm

Re: Zmiany na stronie

Postprzez artur » Cz sie 26, 2010 9:21 am

Dalsze sugestie są mile widziane !
Carp Quest Club Częstochowa
Avatar użytkownika
artur
 
Posty: 109
Dołączył(a): Śr cze 16, 2010 6:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Zmiany na stronie

Postprzez ZEB » Pt wrz 10, 2010 7:55 am

Nie mam bezpośredniej (na stronie głównej) wiadomości o tym iż dostałem PW. Dowiaduję się gdy otwieram stronkę FORUM a wchodzę tam gdy jest coś nowego - np. gdy Michał coś napisze !!!! Jeśli to nie problem, to ...plis......
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: Zmiany na stronie

Postprzez szypki » Pt wrz 10, 2010 11:07 am

A mnie tam nadal nie hula ta strona nie mogę się zalogować ze strony głównej, mogę to tylko zrobić w momencie gdy chce napisać posta, potem automatycznie jak wychodzę mnie wylogowuje.
szypki
 
Posty: 66
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 11:43 pm

Re: Zmiany na stronie

Postprzez marekcz » Pt wrz 10, 2010 8:22 pm

wygląda to dokładnie jak problem z hasłem mimo ze sa takie same.
Spróbuj jeszcze raz na stronie głównej zalogować się i zmienić hasło potem wylogować i zalogować jeszcze raz na główną i przejść na forum. moje GG 461101 jak masz i będziesz online odezwij się.
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
marekcz
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt cze 15, 2010 2:18 pm

Re: Zmiany na stronie

Postprzez perch » Pn wrz 27, 2010 9:45 pm

Post przez marekcz » 25 sie 2010 16:20
Nie odsyła do zdjęcia ponieważ jest tam wtyczka do wyświetlania zdjęć. Postaram się chociaż zrobić aby kierował na stronę z tym zdjeciem.
Linki zmienię aby otwierały się w nowym oknie.

i co :?: dalej jest tak samo :evil: :twisted:
perch
 
Posty: 12
Dołączył(a): N cze 20, 2010 2:09 pm

Re: Zmiany na stronie

Postprzez marekcz » Pn wrz 27, 2010 10:35 pm

Tak nie otwiera w nowym oknie i nie będzie z automatu, jest to niezgodne z obowiązującymi "normami" taki już urok standardów W3C. Można sobie kliknąć prawym myszki i nacisnąć otwórz w nowym oknie.
Co do fotek to założenie były na początku inne i teraz jest ciężko to przerobić. Jak już skieruje do galerii to wtedy można kliknąć sortowanie i mamy po dacie dodania lub tytule jak kto woli i zdjęcie ustawi się jako pierwsze.
Myślę że to nie są jakieś "mega" utrudnienia.
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
marekcz
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt cze 15, 2010 2:18 pm

Następna strona

Powrót do Zmiany na stronie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron