Gdzie na pstrąga???

Moderatorzy: marekcz, artur, ZEB

Re: Gdzie na pstrąga???

Postprzez marekcz » Śr sty 25, 2012 8:30 pm

Michale z całym szacunkiem kto ci powie gdzie iść na ryby ?
Przeciez nie powiem Ci na forum idź na Warte tu i tu bo wiadomo że zaraz całe tabory tam będą.
Nikt madry tez nie rozpowie swoich miejscówek
Tu jest cały proble nie uzyskasz tej odpowiedzi na forum
A gdzie iśc na pstrągi oczywiście że na rzeki górskie masz je w rejestrze. Oczywiście pamiętaj niekóre dopiero dla spiningu otwarte są od 1 lutego.
Wędkowanie polega nie na tym żeby iśc nachapać się ryb, tylko również na poznawaniu rzek itp. Ja osobiście co drugi wyjazd poświęcam jedynie na spacer wzdłuż rzeki.
Pozdrawiam
A jak ktos ci odpisze gdzie masz jechać to osobiście tam pojadę jutro! :) Rozumiesz już problem!?

zapisz się do salmo klubu czy jakoś tak tak są typowe spiningi pewnie poznasz miejsca.
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
marekcz
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt cze 15, 2010 2:18 pm

Re: Gdzie na pstrąga???

Postprzez kemotd » Śr sty 25, 2012 8:39 pm

A co Ci mają koledzy napisać który dołek na Wiercicy< Kocince czy Warcie ??? z namiarem GPS ???? Wypowiadać się trzeba ale w Twoim przypadku szacunek dla kolegów z koła i starszych powinien obowiązywać a nie pisanie w taki chamski sposób. Ja bym dał bana a nie zółtą kartkę
kemotd
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr cze 16, 2010 1:25 pm

Re: Gdzie na pstrąga???

Postprzez Michal1997 » Śr sty 25, 2012 8:43 pm

No w sumię fakt to fakt a co do tematu jaką rzekę warto zwiedzić prócz kocimki i borka tylko nazwy rzek bo wybieram się za niedługo...

P.S
sorry za słownictwo i chamstwo + co to jest salmo klub???
Michal1997
 
Posty: 67
Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 3:16 pm

Re: Gdzie na pstrąga???

Postprzez Michal1997 » Śr sty 25, 2012 8:48 pm

"kemotd" nie chcę dołków ani konkretnych miejsc chcę tylko nazwę rzeki jakiejś fajnej co warto pojechać i porzucać :D a
Michal1997
 
Posty: 67
Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 3:16 pm

Re: Gdzie na pstrąga???

Postprzez szypki » Śr sty 25, 2012 8:56 pm

Jeśli chodzi o pstrąga to może Kocinka, warta na wysokość Borka, albo czarna Przemsza to zależne jaka metoda ie masz funduszy i czasu 8-)
szypki
 
Posty: 66
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 11:43 pm

Re: Gdzie na pstrąga???

Postprzez kemotd » Śr sty 25, 2012 9:16 pm

nie mam czasu właściwie na bezproduktywne pisanie więc nie bedę się odnosił do tekstów michała i zakończe swój udział w tym temacie. pzdr
kemotd
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr cze 16, 2010 1:25 pm

Poprzednia strona

Powrót do HYDE-PARK, o wszystkim i o niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron