gdzie by tu połowić....

Moderatorzy: marekcz, artur, ZEB

gdzie by tu połowić....

Postprzez majkel » Pn kwi 16, 2012 2:09 pm

Chciałbym w piątek wyskoczyć gdzieś połowić na feederka i prosiłbym o jakieś ciekawe pomysły gdzie by tu wyskoczyć żeby się trochę pobawić; w innym poście już napisałem, że byliśmy z kumplem teraz w niedzielę 15 kwietnia nad Amerykanem ale niestety nie było ani puknięcia i przenieśliśmy się do zatoki na Poraju przy Leśnej Radości i tam też było parę puknięć i kilka pinek zostało wyssanych. Próbowaliśmy różne przynęty: groch, kukurydza, pinka, biały robak i dendrobena i jedyne puknięcia odnotowaliśmy na pince; a że zakupy robiłem w porajskich sklepach wędkarskich, to nie kupiłem ochotki, ponieważ jest tylko na zamówienie a podejrzewam, że z ochotką na haczyku byłoby trochę zabawy.
Proszę o porady
majkel
 
Posty: 29
Dołączył(a): N sty 02, 2011 4:36 pm

Re: gdzie by tu połowić....

Postprzez marekcz » Pn kwi 16, 2012 3:27 pm

stojąc w pewnym sklepie zasłyszałem że płotki dobrze biorą na Ostrowach. osobiście nie znam zbiornika.
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.
marekcz
 
Posty: 79
Dołączył(a): Wt cze 15, 2010 2:18 pm

Re: gdzie by tu połowić....

Postprzez ZEB » Pn kwi 16, 2012 10:02 pm

Tam gdzie łowiliście będą w niedzielą zawody naszego koła. Więc w sobotę rozeznanie, a w niedzielę na zawody - zapraszam. Na haczyk oczywiście ochotka i pinka.
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am

Re: gdzie by tu połowić....

Postprzez majkel » Pn kwi 16, 2012 10:39 pm

Niestety póki co jestem jeszcze bezrobotny i nie posiadam w danym momencie funduszy na zawody i niestety muszę odmówić.
majkel
 
Posty: 29
Dołączył(a): N sty 02, 2011 4:36 pm

Re: gdzie by tu połowić....

Postprzez ZEB » Wt kwi 17, 2012 7:50 am

Przypomnę tylko, że wpisowe na zawody naszego koła wynosi 15 zł w tym poczęstunek po zawodach, nagrody dla zwycięzców i nagroda "Szczęśliwy numerek" rozlosowana wśród startujących i ta atmosfera, podpatrywanie, wymiana doświadczeń - bezcenne !!!
ZEB
 
Posty: 224
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 10:59 am


Powrót do HYDE-PARK, o wszystkim i o niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron